USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Біля Луцька через зіткнення з дороги злетів Volkswagen. Фото

10 Травня 2018 16:05
У Рованцях зіткнулося два автомобілі. Внаслідок аварії Volskwagen на єврореєстрації опинився у кюветі.

Аварія трапилася 10 травня близько 13 години, пише ВолиньPost.

Як можна зауважити, у обох автомобілів - розтрощені «передки». Як повідомили згодом, автомобіль, який залишився на дорозі - Mercedes.

Очевидець зазначив, що чоловіка з Volkswagen мусили діставати з автівки (ймовірно, вирізати, - ред.).

Водій Mercedes сильно не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я в шоці Показати IP 10 Травня 2018 16:14
Зато живі залишились замісь фольцика або мерса булаб жига то не діставати з машин прийшлось а зішкрібати так може євробляхи то нетак і погано?
Микола Показати IP 10 Травня 2018 16:25
Бляхи як завжди на висоті!!! Довго БЛЯхарю треба буде відшкодовувати збитки (страховки нема). Добре що не втік.
Сергій Показати IP 10 Травня 2018 17:12
Коли люди почнуть тверезо думати "на рахунок авто"... Яка різниця на якій реєстрації машина. Зараз люди хоч на машинах почали їздити, а не на "коритах українських". Звичайно шкода, що сталося дтп, тому всім потрібно дотримуватися пдр.
Він Показати IP 10 Травня 2018 17:47
Мерседес він і в Рованцях мерседес,апарат
valdis peish Показати IP 10 Травня 2018 17:54
а всетакі крепкі машини ці мерседеси
аа до valdis peish Показати IP 10 Травня 2018 19:57
а як намен то гольфік ціліший
Артем... Показати IP 10 Травня 2018 20:25
Але й почали їздити і ті що не вміють.
ага Показати IP 10 Травня 2018 22:02
підскажіть, як так вони зіткнулися правими сторонами? якби хтось виїхав на зустрічну то пошкодження були по водійському бокц
уважний до ага Показати IP 11 Травня 2018 11:11
напевно водій який виїхав на зустрічну почав уникати удару, спрямовуючи авто в кювет на зустрічній, тому удар правими сторонами.