USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Біля луцького авторинку перекинувся «чобіток»

20 Квітня 2018 20:43
На кільці поблизу луцького авторинку, що на вулиці Єршова, лежить перевернутий «чобіток» Opel.

Про це у Facebook повідомляє Andre Andre.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції, увечері 20 квітня надійшло орієнтування про нетверезого водія, який рухається по вулиці Карбишева. Один з екіпажів направився туди, аби виявити потенційного вбивцю.

Водій тим часом не справився з керуванням та виїхав на кільце: автомобіль перевернувся, сам чоловік травмувався, його одразу забрали до лікарні.

Opel Combo зазнав механічних пошкоджень.

На місце події виїхала також слідчо-оперативна група.

Ймовірно, це був той водій, щодо якого надійшло орієнтування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ага Показати IP 20 Квітня 2018 20:55
а на останньому фото на дорозі видно чиєсь колесо , при чому на комбо перевернутому всі колеса на місці. Значить є ще один учасник ДТП
скептик до ага Показати IP 20 Квітня 2018 21:12
то може бути запаска
петро до ага Показати IP 20 Квітня 2018 21:25
там автобазар- там постійно лишають старі покришки, розділяють ними місця для парковки в базарні дні
Бг до ага Показати IP 20 Квітня 2018 21:29
Там таких колес цілий вагон розкидано.. Місця мітять автопродавці.
₴ до ага Показати IP 20 Квітня 2018 21:39
Там куча скатів валяється.Ними займають місця для авто коли авторинок отримати він напевно на них і наїхав
123 до ага Показати IP 21 Квітня 2018 09:13
Писаки, авторинок за п'ятсот метрів від місця ДТП, а це кільцова елемент проїзджої частини, якби ці перекупи не накладали різного хлому на дорогу то можливо і ДТП не було...
Богдан до 123 Показати IP 21 Квітня 2018 23:58
це говорить про те, що ти ніколи не був на авторинку в четвер-неділю - це кільце і є частиною авторинку і покришки там є мітками території
Лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 21:22
Запаска
IMPERATOR Показати IP 20 Квітня 2018 23:21
ЦЕ ФЛЕШМОБ!!! Так мають вилітати всі авто розмитненні за ІДІОТСКІМИ законами - символічно в сторону авто базару який теж давно пора перенести за 15-20 км від міста! Якщо ви досі їздите на мусарскіх розмитнених авто значить ви ПЕЦА !!! European Union FOREVER!!!
IMPERATOR до IMPERATOR Показати IP 20 Квітня 2018 23:36
АХАХАХА!!! Як ви всі добре знаєте для чого там резіна!!! Середня температура по палаті!!! Следущий вопрос - з чого роблять МАЙОНЕЗ??? УЖАС с кем приходится работать...
Євробидло до IMPERATOR Показати IP 20 Квітня 2018 23:37
Повністю згоден з тобою! Піду щас вип'ю 50 грам сяду в свою бляху 2.0 тді з хрустящим шрусом і поїду на Ягодин без черги контрабанду везти.
IMPERATOR до Євробидло Показати IP 21 Квітня 2018 00:07
ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!!!