USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Для авто з іноземною реєстрацією пропонують на «Ягодині» зробити окрему смугу

13 Листопада 2016 19:25
До Волинської облради від начальника Луцького прикордонного загону Миколи Скарвінка надійшли пропозиції щодо облаштування міжнародного автопереходу (до митної зони). Відповідне доручення очільник луцьких прикордонників отримав від голови облради Ігоря Палиці.

Оскільки в черзі до перетину кордону автомобілів із іноземною реєстрацією є біля 65%, прикордонники пропонують виокремити цю категорію автівок в окрему смугу.

Про це написав у Фейсбуці депутат Волинської обласної ради Костянтин Зінкевич.

Взагалі, пише він, пропонують розділити 3 смуги парапетом вздовж 650 метрів траси та інші інженерні конструкції.

«Дивіться Схему, коментуйте, пропонуйте, покращуйте. А вже на профільній комісії облради Панасюк Олексій буде відстоювати слушні пропозиції. Я вже бачу слабкі (корупційні) місця у схемі, але насамперед є важливою думка подорожніх», - пише Костянтин Зінкевич.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЛАСНИКИ АВТО З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ БЛОКУЮТЬ ТРАСИ

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, автовласники машин, зареєстрованих за кордоном, вимагають від влади припинити дискримінацію українців стосовно термінів перебування та умов заїзду іноземних автівок на територію країни.

Зокрема, під час зборів власників авто на іноземній реєстрації, що відбулися 11 листопада у Луцьку, йшлося про те, що нерезидент має право перебувати в Україні на своєму авто стільки, скільки йому буде потрібно. Тоді як українець, який придбав автомобіль, скажімо в сусідній Польщі, аби залишатись в правовому полі, повинен здійснювати в’їзд та виїзд через український кордон раз на 5-10 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Aero Показати IP 13 Листопада 2016 19:44
Давно пора! А то нормальні люди чекають в черзі по пів дня через довбаних сигаретчиків.
ВВВ до Aero Показати IP 13 Листопада 2016 20:36
а ти впевнений що нормальний ?
Волинянин Показати IP 13 Листопада 2016 19:53
Яка веде в зону митного контролю, на розмитнення.
111 до Волинянин Показати IP 13 Листопада 2016 20:51
Або на металобрухт.
Ну да Показати IP 13 Листопада 2016 20:07
Ну да... саме так. Окрему смугу. Без догляду. І, щоб без візи.
Согл Показати IP 13 Листопада 2016 20:08
Согласен давно пора
Лучанин Показати IP 13 Листопада 2016 20:26
Хороший вихід. Тільки вони ж зараз страйкувати почнуть. Бо їмдоведеться разом зі своїми лохматими автомобілями там жити. Поки проїдуть, то знову доведеться чергу займати.
7755 Показати IP 13 Листопада 2016 20:40
Немає питань. Збільшить їм термін транзиту, але на всіх пунктах пропуску зробіть окрему смугу. Запевняю на 100000% відсотків, що черги в них будуть на кілометри. Бо тільки 5% людей користуються ціми авто для власних потреб, а решта довбані контрабандісти, яки побачили смак легких грошей, і тепер в житті нічого не збираються робити руками.
Анонім до 7755 Показати IP 13 Листопада 2016 20:54
Попробуй перш а потім кажи чи легкі гроші
User до Анонім Показати IP 14 Листопада 2016 01:56
О, а ось і сигаретчик. Що бідолаха, важко тобі цигарки тягати в Польщу? Ну так іди на будівництво, цеглу під дощем класти цілий день набагато легше, ніж у машині із кондиціонером сидіти, правда ж?
123 Показати IP 13 Листопада 2016 20:50
Че,иностранцы неумытые. Все правильно, хочешь быть хитро*опым-будь!
оля Показати IP 13 Листопада 2016 21:19
Окрему смугу треба для власників карток малого прикордонного руху (вони ж, як правило. і є на автомобілях з європейською реєстрацією). Просто є багато людей, котрі працюють і тимчасово проживають за кордоном, приїздять сюди рідко, але будуть змушені стояти в черзі з тими контрабандистами, що мотаються туди-сюди.
tu до оля Показати IP 14 Листопада 2016 17:28
абсолютно згідна з Вами! Люди, які наприклад живуть і працюють в Чехії, Німеччині чи Данії і звісно ж мають машини на іноземних номерах, хай їздять не так часто, але що теж мають з ними по 3 доби стояти чи як??!! Дорога далека, а тут ще ці проклятущі черги постійно!!!
Kontra Показати IP 13 Листопада 2016 21:33
Не катайте бочку - на таких авто весь бізнес тримається!
33 Показати IP 13 Листопада 2016 21:59
А давайте окрему смугу для УБД окрему смугу інвалідам окрему смугу волонтерам окрему смугу УКБ (Куликовської битви) ... і тоді всі пільговики попруться в смугу до простих "смертних" - там порожньо буде зробіть нормальні умови і закони - "ліжка совати" не прийдеться
123 Показати IP 13 Листопада 2016 22:56
Рішення проблеми просте - трусити кожну! машину і обшукувати кожного (знайшли папіроси чи бурштин - заборона виїзду місяців так на 3-6)і за тиждень-другий - не буде тих черг контрабасників на старих тарантасах. всім складно - економічна ситуація непроста, але то не робота папіроси тягати. А тим, хто "розпинатиметься" як то важко робити - робочу екскурсію на будівництво - і роботу побачать і зароблять щось, можливо.
Катя Показати IP 14 Листопада 2016 08:47
Було б добре і на польській стороні зробити окрему смугу, тоді можна буде і з дітьми кудись поїхати. А щодо розміщення автомобілів - то нехай іноземні машини будуть у третьому ряді, бо будуть в'іжджати перед братом-кумом-сусідом і знову бардак. А лівак завжди йде по першому ряду, туди й мають поставити авто з укр. реєстрацією, щоб був порядок.
Волинянин Показати IP 14 Листопада 2016 11:03
Шо тільки люди будуть робити, щоби нічого не робити. Окрема дорога загуменками до Євросоюзу не приведе!
Анонім Показати IP 14 Листопада 2016 12:19
Кожен заробляє як може щоб прокормити сім'ю вам хтось мішає везти тих пару блоків попробуйте знайти якусь роботу коли немаї її геть не від добра тули люди пруться.попробуйте а тоді будете розсуждати
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Листопада 2016 07:43
Ти не повіриш. Совість не дозволяє. А через таких д*білів як ти, я з сім"єю (3 дітей) змушений стояти в черзі по 12 а то і більше годин. Дограєтесь до народного гніву. А то Ви тільки себе бачите. Ви позорите біля бедронок та інших маркетів всіх Українців.
ухти Показати IP 14 Листопада 2016 13:39
точно.. іноземним номерам іншу смугу.........