USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП у Луцьку. Що приховують правоохоронці від журналістів?

22 Березня 2014 22:00
У луцьку - знову ДТП. Утім даішники не поспішають розповідати про подробиці та деталі автопригоди.

Чергова ДТП трапилась у Луцьку на вулиці Винниченка 22 березня приблизно о 3:40. Репортер Інформаційного агенства Волинські Новини, патрулюючи разом із автомайданівцями поблизу навчального корпусу № 1 Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, стала свідком аварії.

Так, на узбіччі дороги разом із машиною ДАІ стояла стара іномарка сіро-синього кольору. Автівка зазнала пошкодження лівого боку. Зокрема, на автомобілі Тойота були зім'яті передні двері зі сторони водія.

Поряд із автомобілем тупцювала невелика компанія із молодиків, які жваво про щось розмовляли із даішниками. Саме правоохоронці просили у кореспондента не фотографувати ДТП. Жодних коментарів стосовно події також не надали.

Однак, звернувшись за офіційним поясненням стосовно автопригоди до керівника прес-служби управління ДАІ у Волинській області Олександр Паламарчука, відповіді на запитання, що стосуються ДТП, журналісти також не отримали. Правоохоронець пообіцяв надати пояснення упродовж 20 хвилин після дзвінка, але, на жаль, цього не зробив. Усі наступні спроби сконтактувати із правоохоронцем упродовж дня не увінчалися успіхом, хоча вхідні виклики йшли. Цікаво, що ж саме приховують від преси працівники ДАІ?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Дід Парафін Показати IP 22 Березня 2014 22:07
А мо то даішники їх і стукнули? Домовились собі полюбовно
123 до Дід Парафін Показати IP 23 Березня 2014 07:19
Ти придурок... То ж автомайданівець з ними їздить, народ контролює... Не всіх дурних війна забрала, тебе точно забула))))
456 до 123 Показати IP 23 Березня 2014 09:48
сам ти придурок, автомайданівці в ДАІшних машинах не їздять, вони їздять окремо своїм автотранспортом.
123 до 456 Показати IP 23 Березня 2014 16:16
На днях я бачив як автомайданівці на своїх машинах їздять. я б на місці ДАї в службові машини їх не садив. не має в а втомайданутих бензини то нехай пішком бігають...
Я думаю Показати IP 22 Березня 2014 22:28
Я думаю, это майдауны... Только они сейчас неприкосновенны....
Парма до Я думаю Показати IP 22 Березня 2014 22:33
Мадауны сбили Мазду? Типа того? Типа одни патрулировали, а другие сбили? Или даишники майдауны? Али майдаун - это Мазда? О чудо-зелье! Попусти!!!
Озвучь до Парма Показати IP 22 Березня 2014 23:04
Озвучь свою версию, плиз...
123 до Я думаю Показати IP 23 Березня 2014 07:27
Скоріше всього, що да...Бо вони собі дуже багато чого дозволяють..А зробити відносно них ніхто нічого не може, бо знов почнуть все громити...ФАШИСТИ!"!!!
ку ку до 123 Показати IP 23 Березня 2014 09:01
фашист це твій путін і наша стара влада!!!які по наглому і далі брешуть скоро і до вась доберемось
123 до ку ку Показати IP 23 Березня 2014 16:19
Ку-Ку ти вже добрався, що скоро такої країни я к Україна не буде, догралися вже своїми протестами!!! закривби ти своє .... побачимо чого ви добєтеся... КРИМ забрали, що дальше??? А дальше ви порадочки будете продовжувати наводити...
Ірина Показати IP 23 Березня 2014 07:04
Дверку погнули - ото ДТП знайшли! Людина може і хотіла щоб тихо, не така це вже велика трагедія.. Просто неприємність. А от коли пяні міліціонери,прокурори, депутати з недоторканістю літають по дорозі - це вже біда!!
123 до Ірина Показати IP 23 Березня 2014 07:21
Повністю згідний. Є ще нормальні, врівноважені які хочуть всів проблеми вирішити на місці, щоб потім по судах не таскатися, тимбільше як що учасники дТП визнають свою провину... Але наш народ радий старатися, щоб помогти жити ближньому своєму!!!
678 Показати IP 23 Березня 2014 07:19
Взяли бабло і не було ніякого ДТП
анти автомай Показати IP 23 Березня 2014 08:55
це автомайдан наєзніки
сева Показати IP 23 Березня 2014 08:58
мусора как и прежде мутят - продажная сволочь
луцьк Показати IP 23 Березня 2014 09:04
ДАІВЦІ приховують від вас страшну таємницю за кермом даної тайоти був сам ЯНУКОВИЧ
123 до луцьк Показати IP 23 Березня 2014 16:20
Молодець))))
123 до луцьк Показати IP 23 Березня 2014 16:20
Молодець))))
ххх Показати IP 23 Березня 2014 09:19
на фото на перший погляд видно погнуту дверку, але насправді варто звернути увагу на колесо - воно вперлося в арку, що свідчить про сильний удар в нього, внаслідок чого зігнутий ричаг і можливо - ланжерон. 2 варіанти - можливо, п*яний водій наскочив на перешкоду або в мазду в*їхали.
цікаво Показати IP 23 Березня 2014 09:54
а сам факт ДТП хтось бачив, чи зробили висновок з того, що стоять машина з погнутою дверкою і ДАІшники?
відповідь Показати IP 23 Березня 2014 11:10
знов брешуть даі
леха Показати IP 23 Березня 2014 11:12
не співпраця даі с журналістамі зараз преступление
Вася Показати IP 23 Березня 2014 13:12
Там на Винниченка живе пацик, який їздить на "лівому" Рено років з десять. Рено з незрозуміло якими номерами, і при цьому ДАІшники роблять вигляд , що немає такого автомобіля... А воно нап"ється і "рисачить"....
правосекам Показати IP 23 Березня 2014 22:15
Ще трохи і я з друзями підемо роздавати гавна всім тим «секторам і автомандаунам». Задрали вже, бидлогопи напоготові.
правий сектор Показати IP 7 Квітня 2014 19:49
всьо щас за бабки !
Сергій Показати IP 26 Квітня 2019 06:15
Якби в полісменів було до вищого образованія хоч трошки середнього соображенія то написали б за тонування я сам пару раз їхав на таких корчах ще в день там дорогу трохи видно ну а в вечері і в ночі це як в погрибі,я мовчу як там в вечері в дощ ,нормальний водій з таким тонуванням їздити небуде