USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

ДТП у Луцьку: від удару авто вилетіло на узбіччя та збило світлофор

28 Жовтня 2018 19:46
Дорожньо-транспортна пригода за участі легкових автомобілів Skoda та Ford сталася увечері 28 жовтня по проспекту Соборності у Луцьку.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці аварії, водій автомобіля Ford виїжджав з вулиці Воїнів Інтернаціоналістів та допустив зіткнення, не надавши переваги водію автомобіля Skoda. Від зіткнення Skoda відкинуло на узбіччя, де авто збило світлофор. Відтак, станом на 19:40 на перехресті світлофори не працюють.

Постраждалих у ДТП немає. Зі слів патрульних, які працюють на місці пригоди, обох водіїв буде перевірено на вміст алкоголю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Andrew Показати IP 28 Жовтня 2018 20:29
УкроБляхи винні чи бовдури-водії?
Українець до Andrew Показати IP 28 Жовтня 2018 21:25
Укробляхи були б у Польщі, а це луцька реєстрація... приду.ок ти
Українець Показати IP 28 Жовтня 2018 21:27
Вибачаюсь бовд.р, волинська реєстрація
123 Показати IP 28 Жовтня 2018 21:36
Так сьгодіні вранці там світлофор не працював. То хто винен? Де розмітка на Соборності? І взагалі дорожна служба щось "не працює"...
рома Показати IP 28 Жовтня 2018 22:07
Вибачаюсь бовдури Київської реєстрація
Олег Показати IP 28 Жовтня 2018 23:56
Світлофор після обіда там не правильно працював, чудьби людину не збив, хотя мав і я їхати і вона дорогу переходити по світлофору =)
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 02:11
Щось кіянін розлітався по Луцьку.. Хоча сьогодні всі як обмороки їздили.. дивно що нікому по-морді не дав..
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2018 08:43
Хто оплачуе ремонт сфітлофору ? Повинен водій !
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2018 09:07
Коли авто, на євро номерах, знесло електроопору, то невдоволенних було більше, через одного водія всіх євро автомобілістів "на кол" посадили. В цій ситуації з світлофором виходить " ну з ким не буває, головне, що живий залишився", так я теж з Вами згідна, але давайте тоді звинувачувати всіх водіїв однаково, або взагалі нікого не чіпати: " не судіть і судимі не будете"!
666 до Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2018 11:05
Коли авто на єврономерах знесло електроопору то водія ще досі не знайшли,з чим ви порівнюєте? Замість тої електроопори могли б ви стояти, або вже й не стояти!
Лучанка до 666 Показати IP 29 Жовтня 2018 13:41
А замість того світлофора могли бути Ви!