USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Гонки лучан на дорогах міста

28 Жовтня 2014 10:39
Від кільця, що біля Північного ринку й до РАЦСу, – своєрідна траса для перегонів.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 28 жовтня, повідомив перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Так, з його слів, лучани взяли за звичку їздити на цьому відрізку дороги, нехтуючи усіма можливими обмеженнями швидкості та порушуючи закон.

«Від кільця й до РАЦСу – імпровізована траса для гонок. Хлопчики на автомобілях влаштовують своєрідний форсаж. А ще, якщо повністю відремонтуємо цю дорогу до гіпермаркету «Там-Там», то вже жодні світлофори не допоможуть й не зупинять «луцьких шумахерів», - наголосив посадовець і звернувся до працівників ДАІ і з проханням бути пильнішими і сумлінніше контролювати саме цей відрізок проїжджої частини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
777 Показати IP 28 Жовтня 2014 10:56
Положити туда лежачих гаїшників!
101 до 777 Показати IP 28 Жовтня 2014 12:33
Живих?
Анонім до 101 Показати IP 28 Жовтня 2014 17:45
було б не погано живих, хоч якась користь
Дтп до 777 Показати IP 28 Жовтня 2014 14:07
Кравчук це ще той свідомий чиноаник, зятя краще нехой свого контролює який декілька років назад на відремонтованій дорозі карпенка карого в хлам розвалив свою субару, будучи мяко кажучи причому дуже мяко кажучи, випившим!!!!!!!
777 Показати IP 28 Жовтня 2014 10:56
коментар було видалено
Віктор до 777 Показати IP 28 Жовтня 2014 11:06
і побільше!
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 11:02
Я щодня воджу дитину в садочок 32) Переходимо дорогу біля п'ятої школи на світлофорі) А там теж не дивляться зелене чи червоне) Самій страшно не те що ж говорити за дітей які в школу самі ходять)
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 11:05
Одного разу переходили на зелене світло світлофора машини їхали і не зупинялись це там же біля 5-ї школи переходила з нами бабця старенька та зі страху аж розплакалась) Добре що лише розплакалась...
Олег Показати IP 28 Жовтня 2014 11:14
то чому Кравчук тільки говорить хай зробить щось ! а то да там шумахери і їм відремонтували дороги мабуть а на переході вони теж не зупиняться наглі морди
оленка Показати IP 28 Жовтня 2014 11:26
так біля північного і рагсу дорогу перейти не можливо. тут і батьки з калясками а тут такі гонки. Зробіть щось шановна влада. Положіть лежачого поліцейського нехай трохи гальмують а то неможливо дякую.
111 Показати IP 28 Жовтня 2014 12:25
Мене мало що з сином машина не збила,ідемо ввечері по зебрі, впевнена, що зупиниться, пропустить, а тут як обкурене пролетіло якесь дебільне, ледь відскочили...До тями довго не могла прийти. Продажні українці, за гроші купили права, за гроші відхреститься від гаїшника, в якого план на день по збору грошей і передачі їх наверх, хто ще надіється на якийсь порядок в країні - той лох.Я не вірю...
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 13:57
А Кравчук і усі інші царки нехай в своїх діток-мажориків ключики від машин на тиждень заберуть і тоді усі помітимо спад росту порушень ПДД,Також не раз згадувався БОБІК Юзви,який чи не щодня припаркований на пішоходному переході прямо навпроти міськради,скільки на нього протоколів складено?????Який приклад показує молодому поколінню?????Правила не для усіх??? Дороги мають бути добрими,ГАЙОВІ мають виконувати свю роботу,не лежачі,а живіші-живих!!!!
Міша Шумахер Показати IP 28 Жовтня 2014 14:02
Хочеться нагадати правило дорожньго руху, які вчили в школі, тобто коли переходиш дорогу треба підійшовши до проїжджої частини подивитися спочатку на ліво , а потім на право і пересвідчившись шо не має автомобілів продовжувати рух, а не пертися через дорогу опустивши голову вниз, навіть якщо ти ідеш по пішоходному переходу машина відрозу не зупинеться вона по інерції ще проїде декілька метрів.А дороги треба робити, це я що до реплік Кравчука, ікроще виховувати своїх дітей і внукі для того що б вони потім не влаштовували гонок на подарованих вами чиновники машинах! Да іще зяті прокурори трохи меньше б по синьці їздели було б все ок, а не на відремонтовані дороги звертати вину!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Навпаки за кордоном хороші дороги от і аварій менше