USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Луцьк купить 10 тролейбусів з кондиціонерами у Швейцарії

24 Лютого 2018 10:22
23 лютого делегація КП "ЛПЕ" разом з представником Луцької міськради оглянула тролейбуси з кондиціонером та доступністю для людей з інвалідністю в швейцарському місті Біль. 10 таких тролейбусів планують придбати для Луцька.

Про це повідомив радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

"З квітня ці тролейбуси будуть виставлятися на продаж за надзвичайно привабливою ціною, якій немає аналогів в Європі. Зараз тролейбуси перевозять пасажирів по місту, а огляд показав, що вони в чудовому стані і прослужать ще багато десятків років", - йдеться у дописі.

Зі слів Ігоря Поліщука, заплановано придбати 10 таких тролейбусів - по 2 тролейбуси щомісяця, починаючи з квітня.

"Наявність таких тролейбусів на лінії зніме напругу у транспортній галузі міста, а проїзд у цьому транспорті буде безпечним та комфортним", - додав депутат.

Технічні характеристики:

Рік випуску: 1997

Місць: 41 сид. 119 стоячих, всього - 160.

Довжина/ширина/висота: 18м/2,5м/3,5м

Вага: 28 т.

Ел. мотор Шкода 149 кВт

Допоміжн.мотор Deutz 4цил. турбодизель

Дод. обладнання: кондиціонер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
шеф Показати IP 24 Лютого 2018 10:28
тільки не крадіть
лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 10:37
позор!! Луцьк випускає тролейбуси але для міста закуповує їх б\у у Європі.. Це типу іде відмивка бабла?
fdslkjfljkdsljk до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 10:44
Україна і авто випускає но всерівно дешевше і краще купити бляху чим корч на стяжках. Вот купляють бляхи вже на державному рівні))))))))))))
Лучанин до fdslkjfljkdsljk Показати IP 24 Лютого 2018 12:06
Якщо так думати, то ми свою економіку ніколи не зрушим з місця. І не потрібно вже так ганити луцькі тролейбуси. По Луцьку їздять наші тролейбуси і вони нормальні. А той мотлох 20 річний як розмитниться в Україні, то ціна не набагато нижча буде ніж в наших. А якщо врахувати, що гроші залишаються в своїй країні, то наші тролейбуси дешевші .
dfsfsdfsdfdsdfs до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 12:50
Я так не думаю, я так знаю.
Ноунейм до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 11:19
Вже краще б/у з європи, чим те говно шо в нас ліплять, я за богдан в якому місця сзаду немає якщо хтось один сяде то навпроти вже ніхто не влізе, ноги не вміщаються.
ЛПЕ до Ноунейм Показати IP 24 Лютого 2018 11:43
Ноги треба ставити так щоб ваші ноги були між номаги того хто навпроти сидитить і навпаки, тоді всі вміщаються.
Анонім до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 11:28
це типу на люцькій бляхарні у працівників руки не з того місця виросли. про відсутність клепки краще не говорити
Євген до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 11:29
Вімивати бабло-це купувати дорогі луцькі тролейбуси.А тут суцільна економія.І це добре.
*** до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 16:14
Вже самі почали визнавати що випускають г..вночі.Пора зняти мита і вільно приганяти авто .А наш автопром хай сівалки і плуги випускає а не мішає людям мати нормальне авто
Анонім до *** Показати IP 24 Лютого 2018 20:51
Іноземні б/у сівалки дешевші за наші нові і не гірші. Нам взагалі нічого не треба випускати, бо все наше - гімно. За кордоном заробляють українці і закордонний товар треба купляти, щоб українці за кордоном мали робочі місця. А податки хай платять Порошенко і Южаніна, які обікрали простих українців.
Ще один лучанин до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 17:37
Луцьк нічого не випускає. Комунального підприємства з виробництва тролейбусів в місті не має. Тролейбуси випускає ПРИВАТНА корпорація "Богдан", у якої їх потрібно купляти. І якщо за вартість одного "богданівського" можна купити 10 б/у, то де тут відмивання? Чи це так, аби щось ляпнути?
Анонім до Ще один лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 20:54
Згідний 100%. Треба давно вже закрити той автозавод. Досить збагачувати Порошенка. І інші заводи теж позакривати, це ж не комунальні підприємства, а олігархів-багатіїв.
Анонім до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 18:17
Не Луцьк випускає а Порох клепає! Ті порошенківськи зламки і даром не треба!!! Вже "Богдан" наклепав реаніамобілі для АТО! Всі зламалися за пару місяців!
Студент Показати IP 24 Лютого 2018 11:08
21 рік тролейбусу! В Євррпі це вже металолом та мотлох, а для нас ще послужить не один десяток років? Не смішіть, де запчастини збираєтесь шукати? І по якій ціні вони стануть? Невже не можна наші луцькі чи львівський електрон купити?
Анонім до Студент Показати IP 24 Лютого 2018 20:56
Ти за Пороха?
дед Показати IP 24 Лютого 2018 11:20
щоб купити одного тролейбуса в Луцьку -то за ті кошти куплять 10 б\у нормальних тачок ми вже бачили які богдани випустив завод всі стоять під заборами ,так що мало віриться ,що наші траліки довго послужать
Анонім до дед Показати IP 24 Лютого 2018 20:56
Дєд правий 100%.
місцевий до Анонім Показати IP 26 Лютого 2018 01:06
Так, файно стоять - польські б/в , а дешеві ціни "компенсуються" вартістю ремонтів.
соня Показати IP 24 Лютого 2018 13:09
коли ми будемо любити Україну. Те що робиться на її землі. Мабуть ніколи. Простіше купити в Польщі ще десь .... Не такі погані ті Богдани. Чому не зробити аналіз і виговити краще... Патріотизм лише у піснях , носіння вишиванки, на мітингу попіаритись і все...
наїфняк до соня Показати IP 24 Лютого 2018 13:46
чому у нас щось зробити коштує в 3 рази більше як в Європі ? бо крадуть в 10 раз більше
місцевий до наїфняк Показати IP 26 Лютого 2018 01:01
Тож так, б/в євобляха дешевша. Один раз, а потім ніхто не рахує...
SB Показати IP 24 Лютого 2018 13:38
Наші чиновники -продажні українці, або як ми мeньш образливо щe іх називаємо - наші корупціонeри зливають краіну єврeйським кланам, які вміло підводять краіну до краху. Щоб назавжди оволодіти нeймовірно багатими та гeографічно вдало розташованими зeмлями. Засліплeні любов'ю до грошeй, тішать сeбe різними зeмними цяцьками на фоні бідноти, людськоі крові, яка проливається на сході і нe розуміють, що прийдe час і в них забeруть всe...ті ж самі, хто ім дозволив грабувати власний народ. Дужe сумно писати такe про сeбe, та ми нація дужe зрадлива і нe далeка. Тільки ми йдeмо на вибори і крім прізвищ кандидатів ніхто нe цікавиться іх біографією, головнe щоб розумно і файно говорив. Тільки наші вчитeлі бeручи хабарі жаліються на корупцію лікарів а лікарі на вчитeлів. Тільки ми жаліємось на поліцію, алe самі пхаємо ім в кишeні гроші. Тільки ми думаємо, що до нас прийдуть амeрeканці чи європeйці, грузини чи росіяни і навeдуть порядок в краіні. Друзі - МИ ПРОДАЛИ СВОЮ КРАІНУ, МИ НE ДОСТОЙНІ СВОЄІ ЗEМЛІ..... МИ ПОЗОР СВОЄІ НАЦІІ А тролeйбуси цe крапeлька в морі.....
Анонім до SB Показати IP 24 Лютого 2018 20:58
Що пропонуєш?
Андрій Показати IP 24 Лютого 2018 13:43
Краще купити беу ,якщо воно буде таке як на фото.Проконтролювати ціну, порівняти з ціною Луцького нового.Поки що купити один.Запустити в маршрут 15 і тоді прийняти рішення по решті 9.
123 Показати IP 24 Лютого 2018 14:31
Їздити вони будуть не по швейцарських дорогах...Про це думали?
Мыкола Показати IP 24 Лютого 2018 14:55
У нас вироблять нові тролейбуси, які купує Європа, а вони хочуть брати старий єврошрот!
Анонім до Мыкола Показати IP 24 Лютого 2018 20:59
Порохобот?
Небайдужа Показати IP 24 Лютого 2018 15:35
Який СОРОМ! А Лучан хтось запитав??? Знову зламки з Європи(((як польські - ЖАХ!!!
Андрій Показати IP 24 Лютого 2018 16:02
Всі хто пише про те що наші тролейбуси погані, і краще купити б/у з Європи дайте відповідь, чому тоді вони спокійно їздять по Любліну в Польщі, і інших містах України, і навіть в рашці.
лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 16:26
Невже існують вічні тролейбуси? 21рік-це вже підмальований металобрухт (але головне з конденціонером!!!)
Ще один лучанин до лучанин Показати IP 24 Лютого 2018 17:45
Всі розуміють, що новий умовний "Мерседес" краще за б/у, але і їх вартість незрівнянна, і тому більшість наших громадян купують далеко не нові авто. Аналогічно і бюджет міста не гумовий, і замість того щоб купити один новий (але дорогий), що суттєво не вплине на транспортну ситуацію в місті, краще купити 10 б/у.
Луцьк Показати IP 24 Лютого 2018 17:20
А ті хто купляє ці зламки, їздили на тролейбусах і розуміють, що саме потрібно для міста? В цьому я дуже сумніваюсь. Головне для них, що є кондиціонер
777 Показати IP 24 Лютого 2018 17:37
згадайте хто власник нашого автозаводу ,хто був директором.згадайте швидкі для `АТО`богдан,і задумайтесь хто ворог
Анонім до 777 Показати IP 24 Лютого 2018 21:01
100%. Штурмувати треба автозавод! Там є що здати на метал. Простому українцю на місяць вистачить. А завод у Пороха не один! От і задумайтесь, як можна нормально жити, якщо олігархів потрясти.