У Луцьку розкритикували електронний квиток для ЛПЕ
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/06-23/193214/22404-0.jpg)
Депутати міської ради засумнівалися в доцільності впровадження системи електронного квитка у луцьких тролейбусах.
Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії сьогодні, 23 червня.
Так, представляючи програму розвитку ЛПЕ на 2016-2020 роки, одна зі статей – імовірне впровадження системи електронного квитка в тролейбусах і встановлення там валідаторів.
Зі слів заступника міського голови Сергія Григоренка, вартість встановлення цієї системи - 3, 4 мільйона гривень. З його слів, вона дозволить контролювати обіг коштів і попередити ймовірні розкрадання, дасть інформацію про кількість пільговиків, які користуються тролейбусами, дасть можливість у режимі онлайн відстежувати потребу в додаткових тролейбусах у час пік. Також так сподіваються перейти на безготівковий обіг коштів.
Аналогічна система, з його слів, діє в Тернополі і там, каже, всі задоволені. Та переконати депутатів у необхідності впровадження цієї системи йому і представникам ЛПЕ не вдалося.
Зокрема, Григорій Пустовіт зауважив: єдиний результат від цієї системи – інформація про кількість пільговиків. З його слів, це коштуватиме ще більше міському бюджету, адже міська рада буде змушена платити ЛПЕ ще більше на проїзд пільговиків, аніж зараз, оскільки держава не виконує своїх зобов’язань. А контролювати обіг квитків могли б контролери, яких нині на маршрутах пасажири бачать рідко.
Його колега депутат Олександр Кравченко запропонував простішу і дешевшу систему обліку пільговиків як експеримент: роздрукувати квиток для пільговиків, аналогічного до звичайного квитка і студентського. Адже виробництво одної картки вартуватиме бюджету близько 15 гривень, а пільговиків у Луцьку – близько 50 тисяч. Саме таку пропозицію підтримали депутати.
Крім того, він наголосив, що найголовніша проблема підприємства - у низькому контролі оббігу коштів і добросовісності самих кондукторів.
А ось програму розвитку ЛПЕ в цілому депутати не підтримали. Нагадаємо, окрім того, ЛПЕ планує взяти овердрафтовий кредит в розмірі майже мільйон гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії сьогодні, 23 червня.
Так, представляючи програму розвитку ЛПЕ на 2016-2020 роки, одна зі статей – імовірне впровадження системи електронного квитка в тролейбусах і встановлення там валідаторів.
Зі слів заступника міського голови Сергія Григоренка, вартість встановлення цієї системи - 3, 4 мільйона гривень. З його слів, вона дозволить контролювати обіг коштів і попередити ймовірні розкрадання, дасть інформацію про кількість пільговиків, які користуються тролейбусами, дасть можливість у режимі онлайн відстежувати потребу в додаткових тролейбусах у час пік. Також так сподіваються перейти на безготівковий обіг коштів.
Аналогічна система, з його слів, діє в Тернополі і там, каже, всі задоволені. Та переконати депутатів у необхідності впровадження цієї системи йому і представникам ЛПЕ не вдалося.
Зокрема, Григорій Пустовіт зауважив: єдиний результат від цієї системи – інформація про кількість пільговиків. З його слів, це коштуватиме ще більше міському бюджету, адже міська рада буде змушена платити ЛПЕ ще більше на проїзд пільговиків, аніж зараз, оскільки держава не виконує своїх зобов’язань. А контролювати обіг квитків могли б контролери, яких нині на маршрутах пасажири бачать рідко.
Його колега депутат Олександр Кравченко запропонував простішу і дешевшу систему обліку пільговиків як експеримент: роздрукувати квиток для пільговиків, аналогічного до звичайного квитка і студентського. Адже виробництво одної картки вартуватиме бюджету близько 15 гривень, а пільговиків у Луцьку – близько 50 тисяч. Саме таку пропозицію підтримали депутати.
Крім того, він наголосив, що найголовніша проблема підприємства - у низькому контролі оббігу коштів і добросовісності самих кондукторів.
А ось програму розвитку ЛПЕ в цілому депутати не підтримали. Нагадаємо, окрім того, ЛПЕ планує взяти овердрафтовий кредит в розмірі майже мільйон гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045571)
Семенко
Показати IP
23 Червня 2016 15:14
А у маршрутках таку новинку депутати не хочуть запровадити? Звісно ж ні. Це ж податки річкою потечуть у державну кишеню а не у їхню.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045571)
Лучанка
Показати IP
23 Червня 2016 16:59
Давно пора перейти к современным методам обслуживания пассажиров. Это и электронный билет, и специальные транспортные карточки (аналогия с банковской) с которых снимается стоимость проезда, и для льготников билеты на 24 рабочих дня (всего 48 талонов). Ввести надо не только для ЛПЕ , но и для маршруток. Было бы желание Луцької ради , а не вечная балтология, лень и мягко говоря безответственность и жадность, причем патологическая.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045571)
Андрій
Показати IP
29 Жовтня 2019 22:31
Просто всі знають і розуміють які колосальні кошти отримають власники маршруток знаю бачів особисто- в кінці зміни ( водій кладе в карман собі частину суми решта власнику ніде нефіксуеться) і надалі їздимо на зламках ще і за бубликом сидить хамло, необліковані кошти мають кондуктори. От і вся сіль ( це нерентабельно)
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.