USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьк придбає 30 тролейбусів за майже 4,5 мільйона євро

13 Квітня 2017 21:21
За гроші європейських банків для Луцька куплять нові тролейбуси та впровадять автоматизовану оплату проїзду.

Про це йдеться в Проекті Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком, повідомляє Волинь24.

Верховна рада ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) щодо виділення банком 200 мільйонів євро кредитних коштів на оновлення та модернізацію громадського транспорту в містах України.

За проект закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком проголосували 230 народних депутатів.

Луцьк також увійшов до переліку міст, для яких виділили кошти.

Зокрема, за кошти Європейського інвестиційний банк (ЄІБ) для Луцька придбають 30 тролейбусів. Для цього виділять понад 4,36 мільйона євро.

На будівництво тролейбусної лінії (2,15 км) та заміну поворотних стрілок виділять 336 тисяч євро. А на впровадження автоматизованої системи оплати проїзду дадуть 216,8 тисячі євро.

За 6 мільйонів євро, які виділить Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) впровадять систему автоматизованої оплати проїзду.

Впровадження проекту дозволить покращити екологічний стан довкілля, підвищити безпеку перевезень пасажирів, зменшити витрати часу на переїзд та підвищити конкурентоспроможність муніципального транспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Мутний Показати IP 13 Квітня 2017 21:40
Заслуга Романюка
Анонім Показати IP 13 Квітня 2017 22:02
тролейбуси чиї ?
Турист до Анонім Показати IP 13 Квітня 2017 22:48
Луцькі
Мутному Показати IP 13 Квітня 2017 22:20
Забудь про Романюка, починається новий період історії Луцька - без комсомольців." Романюк" - це те, що є. А далі так не може бути.
Я до Мутному Показати IP 14 Липня 2017 15:33
**** ,ти і мізинця не вартий тої людини,про яку пишеш,шмаркач
Турист Показати IP 13 Квітня 2017 22:49
Треба, щоб їх 300 купили і всі маршрутки-скотовозки геть.
. Показати IP 13 Квітня 2017 23:38
Цікаво, а хто віддаватиме ці кредити? Рентабельність тролейбусів в Луцьку невелика. Адже ними їздити будуть хіба що пенсіонери? Заходиш туди людей сила- силенна, а оплачує 3-5 чоловік. Бо ж решта пільговики. PS нічого проти пільговиків не маю, просто потрібно знайти якийсь більш цивілізований підхід.
Смл Показати IP 13 Квітня 2017 23:56
Якщо тролейбус таки як фото то я ''ЗА,, новий да приємне і удобно ок
Сергій до Смл Показати IP 15 Квітня 2017 10:43
Такий як на фото коштує занадто дорого. Суму яку виділяють, не вистачить на 30 одиниць. Ось на приклад, в Сумах на тендері, Богдан пропонував 18млн 600тис за 4 тролейбуси моделі Т701,10
ВВ Показати IP 14 Квітня 2017 09:34
я думаю, що 2 грн. дешевше ніж 4, от і буде рентабельність. Молодь "піде" в нові тралики.(не так соромно буде)
Турист до ВВ Показати IP 14 Квітня 2017 12:15
А чому соромно їздити тролейбусом??? Невже він чимось гфрший за брудні, страшні і такі що розваляються маршрутки???