USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Луцькі мости: ремонт чи видимість роботи

28 Серпня 2015 20:30
Міст по проспекту Соборності ремонтують уже більше трьох місяців. І це ще не кінець. Роботи, на які з міського бюджету виділили більше мільйона гривень, триватимуть і у вересні. Натомість лучани, які проїжджають мостом, не можуть зрозуміти: коли ж той міст таки ремонтують, бо є дні, коли працівників там взагалі ніхто не бачить, а буває, ремонтники працюють і після завершення робочого дня.

Нагадаємо, в Луцьку ремонтують декілька мостів. Так, 420 тисяч гривень виділені на ремонт мосту на вулиці Шопена. А 1,1 мільйона – на ремонт мосту по проспекту Соборності. Виконавець робіт – ТОВ «РБП ТРАНС-МОСТ», інформують в департаменті ЖКГ міськради.

Лучани, яким часто доводиться ходити чи їздити мостом по проспекту Соборності розповідають, що дуже часто в розпал робочого дня там ніхто не бачить робітників. Натомість їх помічають в час, коли лучани їдуть на роботу, або повертаються додому. Деякі дні працівників там взагалі не бачать, у деякі – бачать трьох-чотирьох чоловіків, які нібито щось роблять.
Видимість роботи таки є: з травня замінили колесовідбійники. Тепер – міняють термальні шви. З цього приводу вже місяць на мосту частково обмежений рух: автомобілі їдуть лише по одній смузі проїжджої частини.

Як повідомив заступник директора департаменту ЖКГ міськради Микола Осіюк, ці роботи планують завершити до середини вересня. А по тому на мосту замінять асфальтне покриття. На запитання, чи виправданий такий довгий термін, чиновник відповів, що ці роботи вимагають значних людських та трудових ресурсів. Ще й переконує: і в суботу люди працюють, і в неділю, навіть могли б і по ночах працювати, та ось мешканцям навколишніх будинків шум заважає.
Проте лучани не розуміють, чому так довго міст ремонтують, і чому робота так «кипить», що працівників не надто помітно.

Ще один міст, який наразі в Луцьку ремонтує той же підрядник – на вулиці Шопена. Його, каже Микола Осіюк, за тиждень планують завершити. От тільки в розпал робочого дня там працівників немає, а гірка щебеню лежить там вже більше тижня.
До слова, цей самий підрядник ремонтував свого часу луцькі мости на вулицях Винниченка та Гнідавській.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Хлоп Показати IP 28 Серпня 2015 20:43
Цікаво, а чи розуміють лучани, чому знаючі що, коли і як робити співробвтники редакції ВН ще й досі не вийшли на міст та не показали власним прикладом, як треба ремонтувати міст.
Місько до Хлоп Показати IP 29 Серпня 2015 08:28
Тому що кожен повинен робити свою роботу і виконувати її сумлінно.
Хлоп до Місько Показати IP 29 Серпня 2015 10:29
Той майте повагу до тих, хто це робить для Міська та інших поцінювачів. Щоб не нагадували Вам різницю між собакою та караваном...
Так Показати IP 28 Серпня 2015 20:55
Ну звичайно, що це "шоу". Най бачить пересічний, що в місті, саме на мості щось влада таки і робить.
шоумен до Так Показати IP 29 Серпня 2015 06:50
Звісно, "проффесіоналам" від журналістики видніше. Язиком ляпати "лучанам" - не міст ремонтувати для лучан.
Поруч живу Показати IP 28 Серпня 2015 21:13
з ремонту цікавить, чи замінять бордюри. Термальні шви напевно краще роблять чим ті хто будував моста, принаймі як день - два передержать "застивання" бетону це тільки плюс. А з транспортним потоком красота, гонщики практично пропали!
Корінний лучанин Показати IP 28 Серпня 2015 21:45
Це ремонт, а не видимість роботи! Для чого цей "кіпіж" здіймати у ВН? Швидко і за декілька днів таке не ремонтується! Я впевнений , що міст відремонтують і все буде добре! Чи декому дуже хочеться щоб як при СОЮЗІ : швидко і тяп-ляп і потім знову нескінченна писанина по недолікам робіт із викидом фактажу в ІНТЕРНЕТ.
Якович до Корінний лучанин Показати IP 28 Серпня 2015 22:51
На заході такий міст ремонтують за НІЧ!
Юрій до Якович Показати IP 29 Серпня 2015 07:36
Ні до чого.
Якович до Юрій Показати IP 29 Серпня 2015 10:33
До того, що "віз і нині там!".
Кот до Якович Показати IP 29 Серпня 2015 23:30
За яку ніч от мені цікаво , чи ви думаєте нормальне висихання бетону за дві години відбувається?
Якович до Кот Показати IP 2 Вересня 2015 08:14
Асфальт висихає!
Боба до Корінний лучанин Показати IP 29 Серпня 2015 11:24
Шановний, така робота робиться швидко, (особисто бачив, такі робати Польща, Німеччина, якщо завгодно й Білорусія), до того ж, для цього не потрібно долучати "нанотехнології" і не відь матера які ресурси..! Це просто ставити не рукожопих людей, та тотальний контроль + нічна зміна.. А те, що люди скаржаться, то САМЕ в цьому випадку нікого б немало колихати.. — Йдуть роботи.. Та й сумніваюсь, шо хтось там скаржився..
Vbirj Показати IP 28 Серпня 2015 22:26
Та нормально мости роблять. Хоч Романюк за них взявся, бо попередники нічого не робили. Технологія вимагає вимагає витримувати спецсуміш.
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2015 23:16
"Міняють термальні шви" ))) Можливо, термічні шви?! Бо термальними бувають тільки води.
Луцьк Показати IP 28 Серпня 2015 23:39
Хто працює, той не рззявляє рот і не дивиться як працюють інші. Полішуки довбані.
Поліщук до Луцьк Показати IP 29 Серпня 2015 08:56
Очерет мені був за колиску В болотах я родився і зріс. Я люблю свою хату поліську… Я люблю свій зажурений ліс… А поліське похмуре болото? – Пів-Полісся вода залила… Тільки де-не-де хутір самотній, Тільки де-не-де клаптик села. Хоч у злиднях живемо, у бруді, Та привілля яке по весні, Коли виставиш вітрові груди І летиш, і летиш на човні. А вода і хлюпоче, і плаче, Захлинається в лютій злобі… Ну скажіть, в кого серце гаряче, Як весну по весні не любить? І укриють безкраї простори Білокурі чайки і човни… Тільки слухай, як води говорять В буйнім засвіті свята весни. І не дивно, що любимо змалку Буйну воду і буйні пісні… Наше серце – це серце рибалки, А життя наше – книга борні… Очерет мені був за колиску, В болотах я родився і зріс, Я залишив цю хату поліську І пішов до повстанців у ліс. P.S. Не ображай інших словесами, бо візьму Камінь-Каширський і Луцьк тобі в Рожище.
Віталька до Поліщук Показати IP 29 Серпня 2015 10:10
Полішук тут вживається в тому значені як і Хахол, доречі доречно)
Кус Показати IP 28 Серпня 2015 23:40
кожного дня проїзджаю по декілька раз по даному мосту. Скажу що: - люди реально працють з самого ранку і до пізньої ночі вже при ліхтарях - роботи ведуться багатоетапним процесом, в один шов залучено кілька проців роботи - працють в неділю і навіть на свята - не працювали 2 чи 3 дні з всього періоду - дуже високі і надійні відбійники вже зроблено Міст реально буде якісно зроблений якщо ЩЕ замінять верхній шар асфальту. А статтю гаписав той хто там був 1 раз або з чуток "баба бабі казала" Реально там хлопці працюють не покладаючи рук тільки от чи праця їх оплачується відповідно до їх зусиль.
злий Показати IP 29 Серпня 2015 01:29
Зате карабас працює без перерв і вихідних
вася Показати IP 29 Серпня 2015 03:46
дуже гаврно зробили моста в сторону рованців, більше б таких мостів
Андрій до вася Показати IP 29 Серпня 2015 11:16
Вже зі сторони Рованців асфальт на стикові почав просідати. Хто їде з Дубнівської, то той трамплін відчуває. А ще цукровий буряк не починали возити. В листопаді оцінимо роботу по ремонту моста.
Інший Андрій до вася Показати IP 30 Серпня 2015 23:46
Ти про міст на Рованцях хотів сказати г**но чи гарно? Бо як на мене там дійсно зроблено "шикарно" :). Ще як їхати в Луцьк, то ще більш-менш, а як з Луцька то на кожному шві машину так і підкидає. Таке враження що на кожному шві поклали "лежачого поліцая".
Юрій Показати IP 29 Серпня 2015 07:47
Я перепрошую, але в мене питання до журналістів. Може то ВИ не працюєте ,чи може то ВИ відмиваєте гроші? Бо ж пишите що не будь і смокчете з усіх пальців. Люди так працюють, тому що на вулиці в день спека до 43,а на асфальті ще більш. А у вас вже розслідування. Полішуцько-Рагульські новини!
Молодці ВН до Юрій Показати IP 29 Серпня 2015 09:30
стоїте комусь поперед горла бо пишете правду яка комусь невигідна. ХАха...
Нік до Юрій Показати IP 29 Серпня 2015 11:27
А може Ви, отой чолов'яга — горе-робочий, який коли не йду, завжи сидить та курить, або кудись дивиться і з умним ліЦЦом чеше потолицю?
чумазий до Нік Показати IP 29 Серпня 2015 20:33
то присіли би , поговорили, так сказати в "прямому ефірі" все вияснили. А так горе-дописувач що сказав що в воду п.....в.
АНЮТА Показати IP 29 Серпня 2015 09:33
коментар було видалено
Іван Показати IP 29 Серпня 2015 09:38
Шановні журналісти! Ви займаєтесь ахінеєєю! Люди працюють щоб щось змінити, а ви думаєте про антипіар мера і про піар якихось працівників книгарні. Для чого кидаєте затравку в маси? Візьміть один міст в роботу і зробіть своїми руцями, ну і назвете його на честь ВН.
Місцевий Показати IP 29 Серпня 2015 09:51
При сучасних технологіях можливо за тиждень там зробити хрустальний міст, та пустити авто з керосиновим двигуном! P.S. Сам бачив як в обід три чорненьких, чумазеньких чертьонка пили оковиту, стояв там у постійній пробці, шкода що на тел.не зняв!
Віталька Показати IP 29 Серпня 2015 10:14
А то шо бігморд розлупився на другій світлині, то ви не бачите?
Анонім Показати IP 29 Серпня 2015 13:15
В них оплата поденна. Довше працюють - більше в камран покладуть. Та й Колі реклама подовше!
чумазенькі Показати IP 29 Серпня 2015 14:26
коментар було видалено
1234 Показати IP 29 Серпня 2015 15:30
Ці колгоспники вже замучили: міст вони місяцями роблять. В тій же Польщі цей об'єм робіт за сутки -двоє виконують, про німеччину,Францію не згадуємо. Курить пацанва в робах на тому мосту через кожні десять хвилин. А міст на Рованціях, це тихий жах, по тих стиках прораба треба пикою пару раз провезти! Ще далеко друзі до Європи! Колхоз!
факт Показати IP 29 Серпня 2015 19:48
1234 писав д**іл.він навіть не знає з чим це їдять і що з ним робити!
Коля до факт Показати IP 29 Серпня 2015 23:17
..Все він (1234) написав! Міст на Рованцях — "ср...ла-мазала — глини не хватило!".. Робили пів року, а на стиках, як ідеш — зуби можна погубити.. А робили як?!! — один, двома лівими руками шось шуфлею лемзав, а четвере навкруги втикали, як боцюни на дохлу жабу.. Так що братан, "роблять" не на совість.
Ігор Показати IP 30 Серпня 2015 10:16
особисто бачив як одні і тіж термошви заливали а потім через день два знову розбивали, за моїми підрахунками там вже третя заливка лежить. Через міст їзджу по два рази на день.