USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Луцькі перевізники зняли з рейсів половину маршруток

14 Квітня 2014 13:20
Перевізники міста виступають за підвищення ціни на проїзд. Уже кілька днів містом курсує менше маршруток.

Про це стало відомо під засідання постійної комісії міськради з питань бюджету та фінансів сьогодні, 14 квітня.

Зокрема депутати цікавилися, чи збільшуватиметься вартість проїзду в міському транспорті.

Луцький міський голова Микола Романюк повідомив, що перевізники вже в ультимативній формі вимагають підняти ціну за проїзд у міському громадському транспорті. Нагадаємо, минулого тижня відбулася нарада з перевізниками, де вони просили підвищити вартість проїзду до 3 гривень. Нині рішення про підвищення проходить регуляторну процедуру. Якщо ще тиждень тому в міській раді говорили про збільшення до 2,5 гривені, то нині припускають, що таки доведеться підняти вартість проїзду до 3 гривень. Завтра відбудеться останній круглий стіл, але вирішальним буде вердикт Антимонопольного комітету.

«Перевізники вже зняли половину маршрутів. Добре, що Луцьке підприємство електротранспорту в нас обслуговує 30% маршрутів міста», - повідомив очільник міста.

Крім того, проблема у тому, що не всі перевізники можуть обґрунтувати ріст вартості проїзду для антимонопольного. Адже не всі ведуть чесну бухгалтерію, є такі, що не можуть довести навіть витрати на бензин, бо все йде, мовляв, «через кишеню».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
назарій Вікторович Показати IP 14 Квітня 2014 13:25
ніякого підвищення. Треба підтримати людей простих робочих а не обібрати до нитки
Самооборона. до назарій Вікторович Показати IP 14 Квітня 2014 14:06
2,5 а не 3. і вивести зі схеми лєвак романюку за продаж маршрутів.
ОЛЕГ Показати IP 14 Квітня 2014 13:29
ТА ЯКЕ до біса ПІДВИЩЕННЯ ПРОЇЗДУ???? о_О Вони геть позажирівали? Маршрутки ви гидотному стані! Шумні! Пищать! Гримлять! По Луцьку вони йдуть дуже мало кілометражу! Про що може йти мова якщо - в Києві маршрутка 2,5 грн врахуйте скільки кілометрів проїжджає за день київська маршрутка, а скільки наша? Різниця мабуть більш як в 3 рази! Про яке підвищення може йти мова?
Azaz до ОЛЕГ Показати IP 19 Квітня 2014 04:47
В Києві вже 3,50, не розказуй тут. Ще й метро скоро буде по 3,00, це взагалі піндєц.
Баригам Показати IP 14 Квітня 2014 13:33
Привикли,що накрутка 300%.А трохи менша і все аврал!НЕ РЕНТАБЕЛЬНО,а народу рентабельно жити за зарплату 1218 гривень!!!
зашибісь Показати IP 14 Квітня 2014 13:34
ведуть чорну бухгалтерію, від податків ухиляються, а ціну хочуть підняти? і влада йде їм на поступки? може, шановні люстратори і борці з корупцією, варто звернути увагу на наших підприємців-перевізників, чи ви тільки там активні, де крісла тепленькі можна зайняти?
петрович до зашибісь Показати IP 14 Квітня 2014 19:20
вот чого спить десь в кущах правий сектор
пасажир Показати IP 14 Квітня 2014 13:38
А як долар вниз піде і бензин подешевшає то вони ціну назад повернуть? Якщо ні - то і немає чого підвищувати, вони і так стільки часу у суперприбутках, так що потерплять! МВФ якщо гроші дасть - долар впаде і ціна на бензин також, а якщо ні то... Тоді можна і обговарювати, а то хитрі які вишукались! Скільки можна людей грабувати?!
злість Показати IP 14 Квітня 2014 13:45
Нехай завтра не вийдуть всі на маршрут - люди з бітами на зупинки повиходять!!! Ви ситуації в країні не бачите? Ще ви будете людей оббирати? Ганьба тим перевізникам!!! Голєва - ти що робиш???!!!
Вася до злість Показати IP 14 Квітня 2014 14:05
А до чого тут Голєва?
jul до Вася Показати IP 14 Квітня 2014 14:15
Подивись на вартість солярки, піди з бітою до АЗС. Коли на ринку товар не подобається, його просто не беруть. Є тролейбуси. Перевізники не будуть заправляти автобуси за свій рахунок.
Мельник до jul Показати IP 14 Квітня 2014 14:24
А що таке конкуренція? Чи якщо всучив хабаря, то можна все?
так до jul Показати IP 15 Квітня 2014 15:28
хай на газ переводят и нечего скиглити
маха Показати IP 14 Квітня 2014 14:10
може трохи треба для народу попрацювати. голєвим - ганьба
Справедливий. Показати IP 14 Квітня 2014 14:11
Ви тупі та скупі писаки **, гляньте на цінники АЗС, всі ви хочете вищу зарплату а перевізники вас в збиток собі мають возити???
Віра до Справедливий. Показати IP 14 Квітня 2014 15:24
Чуєш розумнику?! Зарплата водія маршрутки 6-7 тис.грн., а возять людей-пенсіонерів та інших з зарплатою 1500-1700 грн. і ти ще щось тут довести хочеш?! Українці ви ср...ні! Не дивитесь що в країні робиться, а своя сорочка ближче до... О то так і живемо через таких "розумників"!!!
Не суя хобі і з-п до Віра Показати IP 14 Квітня 2014 15:31
Віра,зарплата 6-7 тисяч???Брєд сивої кобили...В чужих руках завжди товщий...
Віра до Не суя хобі і з-п Показати IP 14 Квітня 2014 15:47
Особисто знайома з багатьма водіями, так що інфа достовірна!!!
Справедливий до Віра до Віра Показати IP 14 Квітня 2014 15:56
Глянь в оголошення Віра!!! там купа вакантних місць на роботу маршрутчика йди працюй побачиш чи матимеш ти 6-7тис грн. Ніхто ж не хоче відчути себе в тій шкурі., це тобі не в офісі теплому клацати клавіатуру і пити гарячу каву-чай. п.с. я відношення жодного не цього бізнесу. просто до всього повинно бути людське ставлення
новий до Віра Показати IP 16 Квітня 2014 21:05
То якого ти милого не йдеш працювати на маршрут ???Приходь і зароби.слабо???Не знаеш то не баламуть народ!!!Чому на базарі мовчиш?в аптеці?Ціни ростуть скрізь !!!
Ніна до Справедливий. Показати IP 14 Квітня 2014 20:21
Паливо - це тільки відсотків 7 видатків, так що не нада ля-ля. Якщо паливо подорожчало вдвічі, то, відповідно, ріст цін на пальне викличе ріст ціни проїзду на 7%, тобто, на 14-15 копійок. А якщо працювати по-білому, то з ціни проїзду треба викинути корупційну складову, отоді доля видатків на паливо істотно збільшиться, але збільшиться і доля, яка йде на сплату податків - як в ЛПЕ.
мамак до Ніна Показати IP 14 Квітня 2014 21:29
грамотійко, прочитай грамотну літературу, і сама станеш грамотна (можливо...) В пасажирських перевезеннях витрати на пальне становлять 65%. Порахуй, якщо вистачить розуму!
Ніна до мамак Показати IP 14 Квітня 2014 23:51
Сама розумна знайшлась. Я так само можу піддати сумніву твою цифру. Звідки дані?
Ніна до мамак Показати IP 15 Квітня 2014 20:39
Начиталась грамотної літератури, замість того, щоб математику і бухоблік вчити. Якщо 65% витрат - це паливо, то скільки тоді відсотків оплати йде на амортизацію, зарплату, нарахування на зарплату, штрафи ДАІ, тендери, ремонт, загальновиробничі витрати і ПДВ? 35? На 350 км шляху, який наїжджає маршрутка за зміну, піде 66,5 літрів солярки по 14,5 грн/літр. Це на 964 гривні треба заправитись. Чи не хочете Ви сказати, що денна каса водія - 1500 гривень? Перевезено 750 пасажирів за зміну - це гумор такий? Справді варто вивчити пасажиропотік, може там 2000 пасажирів проходить?
Майдан Показати IP 14 Квітня 2014 14:20
Шановна владо. Радимо вам деколи переглядати відгуки на інформацію. Думаю коментарі лишні. А хамів коментарі потрібно видаляти, вони корисної інформації не містять.
))) Показати IP 14 Квітня 2014 14:21
Вже немае за що ремонтуватись і заправлятись.Зупиниться і решта автобусів. Попіз....те всі пішки,або на таксі-там "дешевше буде". А з своіми бітами вали на заправку. Дурні перевізники,що і так довго мовчать!
ман до ))) Показати IP 14 Квітня 2014 14:31
Типова риторика бариги.Невигідно-зійди з маршруту.
Мельник Показати IP 14 Квітня 2014 14:28
Хлопці, якщо не буде нормальних кредитів, то скільки вам не дай " старі корита" новими не стануть. Судячи по техстану маршруток на сьогодні ми всі уже приїхали.
Віктор Показати IP 14 Квітня 2014 14:30
можна підтримати тролейбусний парк своїм проїздом.... функціонує на дотації....
парковщик Показати IP 14 Квітня 2014 14:40
Давайте диз.паливо по 7грн і ми ВАС шановні возим за 1.50
Віктор до парковщик Показати IP 14 Квітня 2014 14:52
Прийдуть інші і будуть возити....ніхто не заставляє.... кричати про не рентабельність всі можуть ... Ви людям зарплати не підвищуєте.....
бруківка до парковщик Показати IP 14 Квітня 2014 15:28
Поверни Януковоща і буде тобі і соляра по 8 і долар по 8 і газ по 280, щось будувати будуть і ... А то бандита-казнокрада скинули, а нового нічого немає, а тільки з кожним днем...:( І на порозі громадянської війни...
Луч Показати IP 14 Квітня 2014 14:46
Варіант є, це поквартальний аргументований перегляд тарифів. Перші хто буде проти - перевізники.
Володимир Показати IP 14 Квітня 2014 15:22
Тут рішення просте... забрати в Санрайза всі маршути... віддати ЛПЕ і АТП. Поставити термінали на гроші і картки при вході або квитки з кондуктором та переглянути всі маршути щоб маршутки не перекривали тролейбуси. Розробити графік по нагрузці по часу та і все тут. Робить просто і швидко якщо не красти гроші і думати головою що як робиити.
Прокурор до Володимир Показати IP 14 Квітня 2014 15:36
А ліпка не спопнеться,забрати в Санрайза...
Володимир до Прокурор Показати IP 14 Квітня 2014 15:43
А у Санрайза і так половина, а то й більше заміських маршутів. В них ""ліпка не спопується" ? Всі ж прекрасно знають чий той Санрайз і як він добрався на маршути.
кондуктор Показати IP 14 Квітня 2014 15:31
А давно вже кажуть про касові апарати або щільний облік!!! Все не хочуть запроваджувати прозорі схеми, от де корупція і кого за дупу треба брати, а ви все на Віче ходите і товчете га...но у ступі! Треба переходити до конкретних дій, а не бла-бла-бла!!!
Лучан Показати IP 14 Квітня 2014 15:37
Треба почати наступ на заправки. Ці пани обнагліли, народ зневажають, через них все життя подорожало, а чинуші спостерігають втихаря. Тоді і ціни за проїзд не треба підвищувати.
АЗС до Лучан Показати IP 14 Квітня 2014 15:55
А вони свої НПЗ знищили бо їм вигідно на імпорті "жити" от і купляють за валюту, а спекулянти-банки штучно з владою курс регулюють, кармани набивають, щоб потім, коли дадуть кредити, кричати і аплодувати: он нас як Єуропа і Америка підтримали, грошей дали..., а поки не дали - то нагрівають руки! Це ж все зрозуміло, а люди терплять і вірять їхнім "казочкам" у центральних ЗМІ! Це все політика! Спочатку скажуть, що "війна" все зіпсувала, а потім ЄуроАмериканці на білому коні в'їдуть в Україну з грошима МВФ та інших організацій! От що це все таке, а ви гризіться, воюйте між собою і далі, а вони з вигодою спостерігають, коли українці один одного погризуть, а ще і з допомогою раши, а Захід весь білий і пухнастий...
НЕ економіст Показати IP 14 Квітня 2014 16:02
Розрахунок витрат на 1 км проїзду маршрутки: вартість 1 км. 0,2 паливо 1,6 амортизація 0,8 з/п водія 3,5 нар. На з/п 1,4 загальновир. 1,55 ремонт 1,4 Всього 10,45 прибуток 20% 2,09 Всього 12,54 В 20% 2,51 з ПДВ 15,05 за 1 км розв"язуємо економічну задачу: в середньому маршрутка провозить на 1 км 8 людей ( а може й більше) Отже: 15.0/8 = 1.88 грн. З врахуванням сьогоднішньої вартості бензину. Нехай будь- хто з економістів покаже інший розрахунок по схемі . - -
)))до не економіста до НЕ економіст Показати IP 14 Квітня 2014 16:15
Ваші розрахунки ще з часів Горбачова Міши
не економіст до )))до не економіста Показати IP 14 Квітня 2014 16:21
так покажіть свої розрахунки
яяяя до не економіст Показати IP 14 Квітня 2014 18:16
без розрахунків ніхто тарифи не піднімає! Тільки не тобі розрахунки показують...
економіст до НЕ економіст Показати IP 14 Квітня 2014 17:57
розумнику - неекономіст! Де ти взяв такі розрахунки? Ти напевно не тількі у ВИШі не вчився, але й школу не закінчив!
Корінний лучанин до економіст Показати IP 14 Квітня 2014 20:35
Це не є розрахунки- ЦЕ ДОМИСЛИ ОБИВАТЕЛЯ! ЦЕ Й КОШТОРИСОМ НЕ НАЗВЕШ! ТУФТА ОДНА, ЯКЕСЬ середнє арифметичне, надумане! Добре , в одному - признався що НЕ ЕКОНОМІСТ!
руль Показати IP 14 Квітня 2014 16:05
будь-яка підприємницька діяльність фізособою здійснюється з метою отримання прибутку. про який прибуток може йти мова при такій ціновій політиці в даний час. і перевізники по-суті є праві, оскільки вартість пмм, як основна складова даного виду діяльності суттєво пішла вгору. тому шановна громадскість прошу підтримати, а не паплюжити. про термінали з квитками і кондукторами потрібно було думати тоді, коли луцька міськрада, будучи в .опі уповноважила давно забутого пана корецького торгувати маршрутами серед підприємців, бо не було чим возити людей. а тепер коли початківці перевізники стали на ноги придбали техніку в кредит - проснулась міськрада бо стала бачити реальну упущену вигоду від перевезень. таким чином страйк перевізників неминучий!
громада до руль Показати IP 14 Квітня 2014 16:11
Стоп! То чого-це за проколи міськради повинні страждати люди і платити з власної кішені? НІ! Досить!!! Або на вили і на вихід, керовніки хр...ві!!!
до громади до громада Показати IP 14 Квітня 2014 16:25
За прорахунки міськради перевізники мовчати не будуть, а за перевезення, продукти і послуги люди завжди платили із власної кишені....
тор до руль Показати IP 14 Квітня 2014 16:23
Так з ВАшого руля виходить, що прибутки є і міська рада їм заздрить
Сонячна Показати IP 14 Квітня 2014 16:18
Пішки треба ходити
перевізники Показати IP 14 Квітня 2014 16:34
А де можна побачити використання готівки від перевізників,які платять щоденно 150-200 грн в касу тролейбусного управіння за обслуговування одного міського маршруту... хто пояснить. при цьому 100% обслуговування транспорту залишаеться на шиі приватника..
ей до перевізники Показати IP 14 Квітня 2014 18:14
ДЕПО зажерлось! має стільки маршрутів, помножте на 150-200 грн. + дотації 1 млн. щомісяця. І все одно зарплату не платять. А приватні перевізники самі собі і слесаря, і бухгалтера, і мийники, і касири і т.д. На обід не спішать рівно в 13.00, як працівники ДЕПО...
До ея до ей Показати IP 14 Квітня 2014 19:55
Тільки ви забули, шановний, що депо платить купу податків, а приватники тільки єдиний.
ей до До ея Показати IP 14 Квітня 2014 21:38
Всі податки, пов"язані із зарплатою, що ДЕПО, що приватники платять ОДНАКОВО!!! А податки із підприємницької діяльності (якщо прирівняти до кількості транспорту), то можливо приватні підприємці платять більше як ДЕПО. Є приватні перевізники і на загальній системі оподаткування, а є й на єдиному. ПРоте, єдиннникам це право надала ДЕРЖАВА!!! Причому, ДЕПО отримує субвенції з ДЕРЖБЮДЖЕТУ за пільговиків. А приватники возять пільговиків за власний кошт...
Пасажир Показати IP 14 Квітня 2014 16:37
Муніципалітет і користувачі громадського транспорту мають вимагати від перевізників обов’язкового обілечування!!!
пасажирка до Пасажир Показати IP 14 Квітня 2014 18:01
не треба вимагати - бери не хочу!!!!!! Білети на кінцевих викидаються рулонами. Бери!!!!Люди не беруть, не треба казати, що водії не дають!!!!!!
Я не з марса Показати IP 14 Квітня 2014 16:53
Перевізники це такі самі працівники вони мусять мати мінімальний прибуток хочаб 15відсотків щоб час від часу купувати нові автобуси для нас з вами а якщо прибутку не буде то перевізники не вийдуть на роботу от вам і страйк після них підуть інші бо такого підвищення цін на все краІна не витримае або нова влада відрегулюе ситуацію або піде геть і колись прийде до нас справжній господар а ми його мусимо знайти і вибрати на виборах
Анонім до Я не з марса Показати IP 14 Квітня 2014 17:55
Шукайте... А ВОНАВОНА вже аж пищить і рветься у крісло!:)
лучанин до Я не з марса Показати IP 14 Квітня 2014 18:03
не 15 % а 10% прибутку по нормативах. В розрахунку більше як 10% прибутку не пропустить ВЛАДА
тьотя Показати IP 14 Квітня 2014 18:09
в нас куми перевізники. Зовсім небагато вони живуть! Все життя під автобусом кум лежить. Український товаровиробник! Пільговиків возять за свій кошт, а ДЕПО пільговиків возить за мільйонні дотації!!!! Бідний перевізник: купив автобус в кредит, дав роботу 2-3 водіям, платить податки, возить безоплатно пільговиків (бо держава видала закон про перевезення пільговиків!) і все одно "нарід" нарікає. Купи - попробуй!!!! ОТ українці-вм чужих руках і справді товщий!!!!!
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 19:05
новий треба було купляти а не на возі людей возити!!!не нравиться не возіть завтра на ваше місце прийдуть нові
перевізник до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 21:41
Може ти купиш новий БОГДАН за 48 тис доларів?????????????? Станеш "НОВИМ"!
yulia1010 Показати IP 14 Квітня 2014 19:52
Я готова заплатити і 3, і 3.50 ,але за якісне та згідно графіка перевезення, а не за те, що зараз пропонують(їдуть як і коли захочуть ,брудно ,накурено, невідь що волає з динаміків).Та в місті має бути і доступний громадський транспорт в УСІ куточки Луцька, включаючи Вишків, Чернишевського ,Цукровий(маю на увазі те, що раніше називалось просто автобуси ,а не маршрутки). Тоді дійсно можна буде обирати між якістю ,ціною, швидкістю. P.S. А чому ніхто, крім НЕеконміста ,так і не розкаже, як же воно вірно розрахувати вартість, бо якось неаргументовано розкритикували людину.
економіст до yulia1010 Показати IP 14 Квітня 2014 21:48
Розрахунок включає не тільки пальне, витрати на податки, а й конкретно які запчастини витрачаються на ТО та ТО2, акумулятори, шини(які відносно долара стали вдвічі дорожчі проти грудня 2013) і т.д. Розрахунок перевіряється на тільки відділом економіки і Антимонопольним комітетом, а й іншими структурами. Так що "туфта" не проходить. Довідка: дизпаливо зросло з 9,20 до 14,50 грн./л. При кілометражі 300-400 км щоденно і витратах дизпалива 19л/100 км...... Порахуй!!!!
yulia1010 до економіст Показати IP 15 Квітня 2014 06:19
Дякую ,тепер зрозуміло:)
міша до yulia1010 Показати IP 14 Квітня 2014 21:55
Добавлю, що в розрахунки не включаються незаплановані витрати, наприклад ремонт двигуна, який коштує біля 25 тис. грн. Автобуси були придбані в Луцьку в 2007 році, а двигун "мільйонник". В нинішньому році двигуни починають виходити з ладу. Ці витрати і багато схожих не включаються в цей розрахунок. Тому що по Методиці, перевізник проїде 1 млн. км і купить новий горе-Іван або горе-Еталон.....
до перевізник до ано Показати IP 14 Квітня 2014 23:06
Брехня.280000 гривень прямо із заводу.
Дід Панас Показати IP 15 Квітня 2014 03:25
Договір з містом підписаний? Проїзд по 2 грн? То якого біса змінювати ціни?
78 Показати IP 15 Квітня 2014 12:08
https://www.youtube.com/watch?v=bn0733lSYto&feature=em-upload_owner#action=share