USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.15
  • PLN 9.85 10.00

Машини і вілли під Києвом: як живе голова Нацбанку Гонтарева

19 Квітня 2016 18:49
Автопарк голови Нацбанку журналісти оцінили в 14 мільйонів гривень, - інформує ІА Українські реалії.

У глави Національного банку України Валерії Гонтаревої є як мінімум п'ять автомобілів преміум-класу і будинок у котеджному містечку "Северинівка", який розташований біля Києва.

Згідно з їхньою інформацією, у декларації за 2013 рік зазначено, що сім'я Гонтаревої володіє двома автомобілями Porsche і джипом Infiniti FX35 (модель більше не випускається, раніше ціна такого позашляховика була близько 1,4 мільйона гривень за курсом НБУ на 23 лютого 2015 року).

При цьому фотокореспонденти видання нарахували в автопарку глави Нацбанку ще як мінімум три машини класу люкс.

Так, Гонтарева одного разу до Верховної Ради приїхала на седані Lexus LS460. Таке авто зараз коштує в салоні близько трьох мільйонів гривень.

Як повідомляється, ще глава НБУ була помічена на джипі Mercedes GL з проблисковими маячками під гратами радіатора. Як вдалося дізнатися виданню, числиться ця машина за Нацбанком. Відзначимо, що такий новий Mercedes зараз можна придбати за 2,8 мільйона гривень.

На червоному Porsche Panamera (новий – 3,5 мільйона гривень) і чорному Porsche Cayenne (новий – 3,4 мільйона гривень), які значаться у податковій декларації, їздить старший син Гонтаревої – Антон і його дружина Валерія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Дятел М.В Показати IP 19 Квітня 2016 19:20
Народ ніщий , копійки рахують щоб вижити , а ці " трудяги " жирують , як таке може бути ???. Дожилися ми до ручки...крадуть ці слуги все більше і більше !
Анонім до Дятел М.В Показати IP 19 Квітня 2016 20:04
Ну ви просто капітан КЕП. Мінус вам в карму тільки за те, що пишете такі от примітивні, банальні і усім вже надоїдливі пости! Ми усі це все знаємо і ШО далі???
Анонім до Анонім Показати IP 19 Квітня 2016 21:12
як казав покійний Кузьма - все те бл.... має бути пи....не і стріляне
ПЕТЬКА ПШЕНКА Показати IP 19 Квітня 2016 20:29
Укра1нському вояц1 кол в ср-ку, а гонтарев1й за бизду-золотую звезду!
вася мапусик Показати IP 19 Квітня 2016 20:30
а що ви хот1ли? ЯК У КАЗЦ1 БИТИЙ НЕБИТОГО ВЕЗЕ?
волинянам Показати IP 19 Квітня 2016 20:54
президенте як можна тримати таку ку....ву
Тьотя ЗОСЯ до волинянам Показати IP 19 Квітня 2016 21:21
Ворон - ворону , око не виклює ...!!!
DEXTER Показати IP 19 Квітня 2016 20:58
У ТАРАСОВОМУ крутіші БУДИНКИ
мама мія Показати IP 20 Квітня 2016 07:47
Там живе обслуговуючий персонал. ЇЇ вили трохи далі
Евгений Показати IP 20 Квітня 2016 14:27
У Гонтаревой на лице написано, что очень нужно ей на золотой унитаз, потому что золотой батон наружу просится.
111 Показати IP 20 Квітня 2016 23:06
плохо живе
Килина Показати IP 26 Квітня 2016 22:41
Досадно, але нічого не зробиш...
Правда Показати IP 15 Травня 2016 17:34
Бідна Україна скільки ще її земля буде носити цю падаль.
Такі справи до Правда Показати IP 25 Жовтня 2016 08:17
Стільки, скільки наш дурний народ буде обирати до влади таке бідло, як наш шоколадній пєтрушка. Нажаль, наші люди досі не навчилися головою думати. Тому і скинувши одне бидло, ставимо на його місце таке ж бидло з їхньої ж команди (бо наш кінчений презик таки був у команді яника). Але не хоче більшість українців думати... нажаль. :-(
Шеф Показати IP 29 Жовтня 2016 18:25
І це ми ще з таким бидлом "живемо" в одній країні (Гондурас бл...дь)