Патрульні оштрафували водіїв маршруток, які розмовляли по телефону
Луцькі патрульні склали матеріали на водіїв «маршруток», які розмовляли по телефону під час керування транспортним засобом, повідомляє прес-служба патрульних у Facebook.
Протягом дня у четвер, 15 червня, в різних частинах Луцька, екіпажі полісменів склали сім постанов на водіїв маршрутних таксі, які розмовляли по телефону під час руху, повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Двох із водіїв притягнули до покарання повторно.
«Останнім часом почастішали випадки ДТП за участю маршрутних таксі. Ймовірною їх причиною може бути використання засобів зв’язку під час руху, а це відволікає водіїв. Наголошуємо пасажирам, що хоч складання адмінматеріалу і займає 10-15 хвилин часу, але від цього залежить їхня безпека. Штраф за це чималий – 425 гривень. Двох водіїв ми навіть упізнали, бо вже оформляли на них матеріали за ч. 2 ст. 122 КУпАП», - розповів інспектор Патрульної поліції Луцька Петро
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Протягом дня у четвер, 15 червня, в різних частинах Луцька, екіпажі полісменів склали сім постанов на водіїв маршрутних таксі, які розмовляли по телефону під час руху, повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Двох із водіїв притягнули до покарання повторно.
«Останнім часом почастішали випадки ДТП за участю маршрутних таксі. Ймовірною їх причиною може бути використання засобів зв’язку під час руху, а це відволікає водіїв. Наголошуємо пасажирам, що хоч складання адмінматеріалу і займає 10-15 хвилин часу, але від цього залежить їхня безпека. Штраф за це чималий – 425 гривень. Двох водіїв ми навіть упізнали, бо вже оформляли на них матеріали за ч. 2 ст. 122 КУпАП», - розповів інспектор Патрульної поліції Луцька Петро
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
555
Показати IP
15 Червня 2017 20:16
Дааа. Совок буде жити вічно )) Нічого не міняється з часом, все по принципу ЧП - показуха. Про системність мова не йде, через те й така біда на наших дорогах і з алконафтами, і з маршрутчиками, і з шумахерами і т д.
Кіндрат Панасович
Показати IP
15 Червня 2017 20:49
все це добре. Але одне я ніяк не зрозумію: для чого на кожних фото "замальовувати" написи будь-то реклама, номерні знаки. От то вже конфіденційна інформація це кошмар! Реклама? Ну то мені що ходити по місту чи дивитись тв з заплющеними очима!? Чому не замалювали ADRENALIN i ISUZU? Та треба було зафарбувати весь автобус чи взагалі зробити його "восьмибітним" :) Просто бісить.
Прокопік В.М.
Показати IP
15 Червня 2017 21:46
Їдучи в маршрутках на роботу постійно спостерігаю , що переважна більшість водіїв маршруток на 1-ше місце ставлять збір грошей , на 2-ге особисті розмови по телефону, на 3-тє безпека руху ... Хто їх вчить , інструктує і контролює роботу ...???
123
Показати IP
15 Червня 2017 22:12
А може нарешті зобов’язати перевізників розміщувати в салонах на видному місці номер телефону, яким можна поскаржитись на порушення водія. А ще табличку з ім’ям водія, який є за кермом та перевізника.
123
Показати IP
15 Червня 2017 22:12
щодня необхідно їх контролювати
Олег
Показати IP
15 Червня 2017 22:16
Своi`м полiцаям коли будуть штрафи виписувати? бо коли вони розмовляють по телефонi за кермом це нормально?!!!!!!!!!
----
Показати IP
15 Червня 2017 22:26
Вивчили статтю і давай штрафувати за розмови по телефону...))) А чого раніше не штрафували??? Не було команди , чи не хватало розуму???
Ольга
Показати IP
15 Червня 2017 23:13
А хто скажіть поліцейських буде штрафувати за розмови по телефону за кермом? Чи ворон ворону око не виклює?
Олександр до Ольга
Показати IP
16 Червня 2017 09:47
Читайте ПДР - працівникам поліції під час патрулювання дозволяється.
Петро до Олександр
Показати IP
18 Червня 2017 01:17
Ага, в поліцаїв карт-бланш і страховка від Бога і Рюкзакова видана, від аварій і травм. Саша, скільки вони вже "прімусів" розбили куплених НЕ за свої гроші, а податкоплатників? Навіть з пенсіонерів, з соціальних виплат беруть "підаток"
Петро
Показати IP
15 Червня 2017 23:20
Ще б не тільки маршрутчиків, а й водіїв авто та пішоходів на переході з телефоном штрафували. Є вже в деяких звичка підходячи до переходу - трубку собі вставляє в вухо. Або фізда вирулюючи задом зі стоянки біля Північного перекошена, бо прижалася плечем телефону, розмовляє...
Коли на дорозі - відставте свої глобальні проблеми
пишете шо нібудь до Петро
Показати IP
16 Червня 2017 10:32
А чому пішохід не може розмовляти по мобільному телефону? Що він порушує? Чи Вам так хочеться? Ви мабуть водій, якого дратує лише те, що перед пішоходним переходом потрібно зупинитись, а ще якщо пішохід розмовляє по телефону, то це взагалі. Чи не так?
djdf
Показати IP
16 Червня 2017 09:31
а я в цей же день бачив трьох водіїв які проїхали на червоне, і одного який тупо забив на перехід. Так що поліцаї лише маршрутниками займались?
ПростоЛучанин
Показати IP
17 Червня 2017 09:14
Треба до відповідальності притягувати роботодавців водіїв, чому ті не забезпечують безпечних перевезень, та коміортних робочих місць водіям, включаючи гарнітури.
На Волині та Рівненщині викрили посадовців лісової галузі, які продавали деревину за заниженими цінами
Сьогодні 18:34
Сьогодні 18:34
«Я бачу, вас цікавить пітьма»: у Луцьку показали виставу за романом Ілларіона Павлюка. Фото
Сьогодні 17:42
Сьогодні 17:42
Волинянці, яка продавала через TikTok фальсифіковану побутову хімію, повідомили про підозру
Сьогодні 17:13
Сьогодні 17:13