USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Патрульні оштрафували водіїв маршруток, які розмовляли по телефону

15 Червня 2017 19:49
Луцькі патрульні склали матеріали на водіїв «маршруток», які розмовляли по телефону під час керування транспортним засобом, повідомляє прес-служба патрульних у Facebook.

Протягом дня у четвер, 15 червня, в різних частинах Луцька, екіпажі полісменів склали сім постанов на водіїв маршрутних таксі, які розмовляли по телефону під час руху, повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Двох із водіїв притягнули до покарання повторно.

«Останнім часом почастішали випадки ДТП за участю маршрутних таксі. Ймовірною їх причиною може бути використання засобів зв’язку під час руху, а це відволікає водіїв. Наголошуємо пасажирам, що хоч складання адмінматеріалу і займає 10-15 хвилин часу, але від цього залежить їхня безпека. Штраф за це чималий – 425 гривень. Двох водіїв ми навіть упізнали, бо вже оформляли на них матеріали за ч. 2 ст. 122 КУпАП», - розповів інспектор Патрульної поліції Луцька Петро
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
555 Показати IP 15 Червня 2017 20:16
Дааа. Совок буде жити вічно )) Нічого не міняється з часом, все по принципу ЧП - показуха. Про системність мова не йде, через те й така біда на наших дорогах і з алконафтами, і з маршрутчиками, і з шумахерами і т д.
Кіндрат Панасович Показати IP 15 Червня 2017 20:49
все це добре. Але одне я ніяк не зрозумію: для чого на кожних фото "замальовувати" написи будь-то реклама, номерні знаки. От то вже конфіденційна інформація це кошмар! Реклама? Ну то мені що ходити по місту чи дивитись тв з заплющеними очима!? Чому не замалювали ADRENALIN i ISUZU? Та треба було зафарбувати весь автобус чи взагалі зробити його "восьмибітним" :) Просто бісить.
Прокопік В.М. Показати IP 15 Червня 2017 21:46
Їдучи в маршрутках на роботу постійно спостерігаю , що переважна більшість водіїв маршруток на 1-ше місце ставлять збір грошей , на 2-ге особисті розмови по телефону, на 3-тє безпека руху ... Хто їх вчить , інструктує і контролює роботу ...???
123 Показати IP 15 Червня 2017 22:12
А може нарешті зобов’язати перевізників розміщувати в салонах на видному місці номер телефону, яким можна поскаржитись на порушення водія. А ще табличку з ім’ям водія, який є за кермом та перевізника.
123 Показати IP 15 Червня 2017 22:12
щодня необхідно їх контролювати
Олег Показати IP 15 Червня 2017 22:16
Своi`м полiцаям коли будуть штрафи виписувати? бо коли вони розмовляють по телефонi за кермом це нормально?!!!!!!!!!
---- Показати IP 15 Червня 2017 22:26
Вивчили статтю і давай штрафувати за розмови по телефону...))) А чого раніше не штрафували??? Не було команди , чи не хватало розуму???
Ольга Показати IP 15 Червня 2017 23:13
А хто скажіть поліцейських буде штрафувати за розмови по телефону за кермом? Чи ворон ворону око не виклює?
Олександр до Ольга Показати IP 16 Червня 2017 09:47
Читайте ПДР - працівникам поліції під час патрулювання дозволяється.
Петро до Олександр Показати IP 18 Червня 2017 01:17
Ага, в поліцаїв карт-бланш і страховка від Бога і Рюкзакова видана, від аварій і травм. Саша, скільки вони вже "прімусів" розбили куплених НЕ за свої гроші, а податкоплатників? Навіть з пенсіонерів, з соціальних виплат беруть "підаток"
Петро Показати IP 15 Червня 2017 23:20
Ще б не тільки маршрутчиків, а й водіїв авто та пішоходів на переході з телефоном штрафували. Є вже в деяких звичка підходячи до переходу - трубку собі вставляє в вухо. Або фізда вирулюючи задом зі стоянки біля Північного перекошена, бо прижалася плечем телефону, розмовляє... Коли на дорозі - відставте свої глобальні проблеми
пишете шо нібудь до Петро Показати IP 16 Червня 2017 10:32
А чому пішохід не може розмовляти по мобільному телефону? Що він порушує? Чи Вам так хочеться? Ви мабуть водій, якого дратує лише те, що перед пішоходним переходом потрібно зупинитись, а ще якщо пішохід розмовляє по телефону, то це взагалі. Чи не так?
djdf Показати IP 16 Червня 2017 09:31
а я в цей же день бачив трьох водіїв які проїхали на червоне, і одного який тупо забив на перехід. Так що поліцаї лише маршрутниками займались?
ПростоЛучанин Показати IP 17 Червня 2017 09:14
Треба до відповідальності притягувати роботодавців водіїв, чому ті не забезпечують безпечних перевезень, та коміортних робочих місць водіям, включаючи гарнітури.