USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порушникам правил паркування у Луцьку пишуть листи

26 Грудня 2015 18:31
Порушників правил паркування у Луцьку попереджають про невідворотність покарання в оригінальний спосіб, залишаючи власникам авто листівки з попередженням.

Зі слів начальника Управління поліції міста Луцька Антона Цюцюри, це винятково луцьке «ноу-хау», адже в інших містах такої практики не було. Про це він розповів під час прямого ефіру телепередачі «Під градом змін» Громадського,пише Район.Луцьк.

«Наші патрульні вийшли з такою ініціативою попереджати людей. Вони фіксують собі авто, номер, і наступного разу, якщо автомобіль буде знову неправильно припаркований, на нього буде складений адмінматеріал», – прокоментував появу таких попереджень Антон Цюцюра.
Фото Володимира Бут-Гусаїма
Фото Володимира Бут-Гусаїма
Фото Миколи Кравчука
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
дідо Показати IP 26 Грудня 2015 18:39
Штрафувати потрібно, безжалісно.
Внучок до дідо Показати IP 26 Грудня 2015 19:54
Штрафуєм, тільки оштрафофані потім пишуть в інтернеті погані відгуки... Менталітет))
Пакус до Внучок Показати IP 27 Грудня 2015 00:59
Ви спочатку самі навчіться правильно їздити і паркуватись!!!
цюцюра Показати IP 26 Грудня 2015 19:18
зробіть місця для паркування!!!!!!!!!
Кот до цюцюра Показати IP 27 Грудня 2015 02:12
А ножками прогулятись релігія недозволяє? Місця для стоянок є но наші автомобілісти такі розцяцьковані що неможуть підняти товсту дупу і пройти 50-100м їм подавай де їм хочеться стати.
И.Сталин до цюцюра Показати IP 27 Грудня 2015 10:52
Полиция - не решала, а контролёр. Добивайтесь мест парковки не от полиции, а от власти.
Антон Показати IP 26 Грудня 2015 20:04
Він нормально мислить , але нажаль не знає адміністративного законодавства . Якщо творці реформ рахують , що за два місяці можна навчити не тільки розумно патрулювати містто, а і керувати підрозділом в 200 осіб персоналу, тоді постає питання нвіщор в Україні вища освіта? Нами керували *ебіли, керують і будуть в подальшому керувавти. Такі наші нажаль реальні перспективи.
Vitovt Показати IP 26 Грудня 2015 20:43
Дякую патрульним! Так тримати!
Галина Показати IP 26 Грудня 2015 20:54
Подякую патрульник тоді, коли можна буде дійти по тротуару до зупинки на вул. Д.Галицького . чомусь припарковані біля тарантели ( колишньоі лазні) круті іномарки ніхто не зганяє, а жіночці з візочком щоб іх оминути потрібно було іхати по пожвавленій трасі.
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 21:04
Пишуть бо не має авто евакуаторів толкових
Реаліст Показати IP 26 Грудня 2015 21:21
Де місця для парковки наприклад в центрі??? Замість того що б тулити забігайлівки на кожен вільний квадрат краще б парковки і дитячі майданчики робили. Окрім того де дорожня розмітка про заборону парковки. Наприклад я не можу точно на око відміряти Н метрів від зупинки де можна паркуватись. Та й границі зупинок не відмічено. Тому шановні. З бидловодіями і пішоходами потрібно боротись. Але потрібно зробити ініраструктуру.
Анонім до Реаліст Показати IP 27 Грудня 2015 08:36
Не можешь отмерить нужное расстояние-НЕ останавливайся,едь туда ,где упрешься в стенку.
Анонім до Анонім Показати IP 27 Грудня 2015 18:42
Окрім того де дорожня розмітка про заборону парковки. Шановний, по пр. Волі купа знаків про заборону парковки! Але майже всім начхати, Чомусь я можу стати за ВНУ і пройтись парусот метрів з дитиною на руках, а дяді і тьоті на на мажорних маФинах ні.
Мент Показати IP 26 Грудня 2015 21:25
Патрулям респект.Але треба так зробити як в Штатах:порушив паркування,Тут же друється тікет з сумою штрафу.І приклеюється до скла,фіксується на камеру.І поліцай поїхав далі.Вчасно не заплатив сума подвоїлась і т.д. І ніяких розмов та суперечок.
Василь Показати IP 26 Грудня 2015 21:26
патрульні молодці, нікого не слухайте все правильно робите
зебра Показати IP 26 Грудня 2015 21:46
Якщо така вища освіта як зараз то краще ніякоі
Водій Показати IP 26 Грудня 2015 22:36
Поліція правильно, що всіх ганяє, але перед тим як виписувати постанови нехай пороблять парковки. Так же і стосується ринків щоб було де поставити автомобіль і коли будуть парковки тоді хай пишуть тому хто порушує. Ми ж ідемо в Європу дороги європейські, розмітка європейська, знаки стоять всі по стандартах і так далі. Ось так і ми ідемо в євро.
Анонім до Водій Показати IP 27 Грудня 2015 08:38
Під кожну сраку парковку не зробишь.Треба паркуватися на "парковках" а не там де тобі треба.
Лучанка до Анонім Показати IP 27 Грудня 2015 10:33
Видно, що у вас немає автомобіля!!!! Бо взагалі не орієнтуєтеся в місті стосовно парковок))) і пишете всяку нісенітницю
Анонім до Водій Показати IP 27 Грудня 2015 09:35
А вона усіх ганяє? І крутих теж?
77 Показати IP 26 Грудня 2015 22:37
патрульний автомобіль бортовий номер 0108 на переході біля базарчика 'Лучеськ',коли всі авто зупинились непо мічаючи людей поїхав.За кермом'Леді Коп`.27.12.2015
Пакус до 77 Показати IP 27 Грудня 2015 01:02
От і про те! Уже не одноразово - грубі порушення ПДР з боку правозахисників!
Василь до 77 Показати IP 27 Грудня 2015 03:12
Їм ще ніхто не казав що на переході треба пішоходів пропускати. Поки що вивчають паркування. Не все відразу, в школі он скільки років вчаться. Зачекайте, через пару років почнуть і пішоходів пропускати ... якщо залишаться.
ас до 77 Показати IP 27 Грудня 2015 09:24
у них ввімкнені маячки - значить їм можна
77 Показати IP 26 Грудня 2015 22:40
26.12.2015
Віктор Федорович Показати IP 27 Грудня 2015 01:55
"зробіть місця для паркування!!!!!!!!!" - впринципі думка слушна, але суть в іншому. Потрібно навчити деяких водіїв не бути бидлом. В нашій прекрасній країні це можна робити двома радикальними способами : 1-й - "народний"; 2-й - через відповідні органи ( в даному випадку це патрульна поліція) Якщо патрульна поліція дасть себе попускати з боку водії хамів, мажорів і прочого бидла на колесах то гріш їм ціна. Так, парковок мало, але при бажанні питання можна виріши. Одна з проблем в тому, що ми просто ліниві і неможемо дозволити собі підняти свою жирну дупу , щоб пройтися якихось 100 метрів до того місця куди приїхали або нам шкода 10 грн на місце на парковці , хоча ми приїхали на тачці за 50 шт баксів. Друге питання - автомобілісти не відстоюють свої права. Треба вам більше парковок то йдіть і відстоюйте свої права у міську раду і не 5-ма машинами, які посигналять покрутяться хв і на тому мітінг фініта ля комедія.
для мусора Показати IP 27 Грудня 2015 03:09
пояснення для мусора, бо поліцейськими їх не назвеш, евакуювати можна лише якщо автомобіль перешкоджає руху транспорту
Туйво Показати IP 27 Грудня 2015 03:19
адмінпротокол складається на водія , а не на власника
Луцьк до Туйво Показати IP 27 Грудня 2015 12:48
Мабуть, тебе штрафанули, от і пінишся від горя :-)
Луцьк до Луцьк Показати IP 27 Грудня 2015 12:49
Це повідомлення * для мусора*
бандеровець Показати IP 27 Грудня 2015 06:13
спочатку вона робила макіяж а потім селфі- так що не барскоє це діло пішоходам зупинятися))
може ще швидка Показати IP 27 Грудня 2015 15:01
буде перед кожним роззявою зупинятись
123 до може ще швидка Показати IP 27 Грудня 2015 17:44
булоб непогано щоб швидка теж чергувала біля базарів де дуже багато літніх.....перепрошую наших батьків
123 Показати IP 27 Грудня 2015 17:39
так тримати нова поліція !................... не станьте продажними ментами
Водій Показати IP 27 Грудня 2015 18:17
Нова поліція молодці!!!!!! Задрала та задріпана полішучня. Машини покупляли, а їздити не навчилось! Таке бидло на дорозі не повинно їздити. Поки небуло поліції сам не одноразово висовував із за руля бидло. З ними в Європу нам не світить. Закликаю нормальних водіїв допомагати наводити порядок!!!!
добряк Показати IP 27 Грудня 2015 18:44
пару днів назад став біля варшавкі, зловив гаву,не виключів фари і посадив акомулятор,попросив проїзжаючих поліцейських підштовхнути авто,помогли відразу без умовлянь ДЯКУЮ,це не ті оху,,вші пузаті менти які були,хлопці так тримати
ТОМА Показати IP 27 Грудня 2015 20:02
Мене чогось це не турбуе. Треба то треба. Нема де машини поставити то віддай в АТО.. Люди життя віддають а вони бідкаються як закон обійти. Починайте вже чесно жити ,все з нас починається. Вибачте але подумайте.
Інкогніто Показати IP 28 Грудня 2015 21:29
Для того щоб ця паланка "ліпила" на авто попередження,нехай спочатку вивчать ПДД, а то їздять " на портах"