USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Придбані нові луцькі тролейбуси у Черкасах вже виходять з ладу

17 Січня 2016 11:57
Зі старту - на ремонт: три нові тролейбуси, які «Черкасиелектротранс» закупив в лучан для міста, зараз перебувають на ремонті. Про це у коментарі «Прочерку» повідомив директор «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

- Є заводські недопрацювання. Три тролейбуси протягом експлуатації один за одним виходили із ладу. В одному компресор, в іншому тормозний кран… Але вони на гарантійному терміні. Ми повідомили виробника про поломки і до нас найближчим часом прибуде їх представник з Луцька для того, аби зафіксувати недоліки, - зазначив він.

Петро Кучер говорить, що це звичайний робочий процес і технічні нюанси, які має виправити виробник. Для цього, після фіксування поломок, ймовірно, виробники надішлють до Черкас деталі, які потребують заміни.

Нагадаємо, «Черкасиелектротранс» придбав 8 тролейбусів, останній з яких вийшов на лінії міста 6 січня нинішнього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 12:23
а вони шо, на них їздять ?!!!!!! здуріли, чи що !!!!!!!!
гор Показати IP 17 Січня 2016 12:43
о такі наші халтурщики. І ще їм за це платити гроші, що випускають брак. Та після таких публікацій ніхто не повинен в них взяти ні один тролейбус. Хай самі на них їздять.Просто жах.
Анонім до гор Показати IP 17 Січня 2016 18:47
Достаточно пройтись по Луцку, не заходя на завод, чтобы отказаться от покупки этих троллейбусов. Нужно объяснять почему?
Лучанин Показати IP 17 Січня 2016 12:51
Так, звичайні (традиційні) заводські недопрацювання. Компресор чи той самий кран виготовляє не автозавод. Треба просто обрати іншого виробника і трішечки переробити кріплення чи ще що буде необхідно. Т.я. модель нова, то нічого незвичайного в цьому немає.
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Січня 2016 13:28
для рівня бляхарні згодиться, а у нормальних виробників таке трапляється вкрай рідко
Романов Показати IP 17 Січня 2016 13:59
Будь-яка нова техніка може поламатися. Черкаська міськрада ніяких збитків по ремонту не несе, так як тролейбуси на гарантії. Так як нові то і приємно їздити! А тепер порівняйте з луцьким хламом, за ремонт якого ЛПЕ платить саме і їздити страшно - тарахтить і для оче6й неприємно. В Черкасах дбають про пасажирів і хочуть щоб і тролейбусах було приємно їздити Луцький міськийв тролейбусах не їздить і тому купляє хлам польський.
Анонім до Романов Показати IP 17 Січня 2016 18:45
Восемь твоих соседей купили внешне шикарные телевизоры одной и той же марки. У троих из них они сразу же сломались. Лично ты купишь такой же телевизор?
Богдан Показати IP 17 Січня 2016 15:04
У Луцьку було те саме, коли чотири нові тролейбуси купили
Анонім до Богдан Показати IP 17 Січня 2016 18:45
Скупой платит дважды.
Петро до Анонім Показати IP 2 Травня 2017 20:44
А Попрошенковому "Богдану" - безкінечно
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 23:26
Дякую не хай скажуть, нашому президенту, що на його заводі (Богдан) вилускають за тролейбуси.
Петро до Анонім Показати IP 2 Травня 2017 20:48
Цар не знає що роблять бояри? За брак на " ленінський кузні" теж не доложили? Зате гроші перераховують вчасно.. Зі Львову тролейбуси везти хіба не ближче і якісніше?