USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Працівник СБУ у Луцьку намагається «залагодити» ДТП, – очевидці

1 Квітня 2017 13:21
У результаті ДТП, що трапилась вранці 1 квітня на вулиці Карпенка-Карого, бус та легковик отримали легкі механічні ушкодження. Проте водій легковика, зі слів очевидців, після ДТП пред’явив посвідчення співробітника СБУ та почав звинувачувати іншого водія в провокуванні ДТП.

Аварія трапилася на стику вулиць Зв’язківців та Карпенка-Карого близько 11:00. Водій червоного бусу Ford Transit каже, що рухався з вулиці Дубнівської в правому ряду і мав повертати на вулицю Зв’язківців: увімкнув поворот, і вже починав маневр, коли в його лівий бік вдарилась синя «Лада Калина».

«Водій «Лади» їхав у лівому ряду і, коли я вже повертав, також почав маневр, підрізавши мене. Я гальмував, але уникнути зіткнення не вдалося», - пояснює водій та показує гальмівний шлях від протектора його авто.
Зі слів очевидців, чоловік вийшов з авто і майже відразу пред’явив посвідчення співробітника СБУ. Також, з їхніх слів, за деякий час прибула пані на іномарці, яка мала коротку розмову з патрульними.

«Пані на автомобілі «Кіа» під’їхала згодом. Переговорила з патрульними, з водієм «Лади». Ми почали знімати її на відео і вона поїхала. Вона є чи помічником, чи то заступником прокурора», - пояснює пані Оксана.

Натомість, водій «Лади» каже, що це він рухався в правому ряду, а бус почав його стрімко обганяти і при повороті вдарив його.
Водій Лади Калини
Водій Лади Калини
Проте пояснити яким чином рухаючись в крайньому правому ряду його авто отримало удар в правий бік він не зміг.
На запитання про те, чи є він співробітником СБУ і чи показував посвідчення він відповів, що «це не грає ролі», і наразі він просто учасник дорожного руху. На прохання представитись чоловік назвався Євгеном Сергійовичем Величком.

Наразі на місці аварії працюють патрульні, які з’ясовують обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
до авторів Показати IP 1 Квітня 2017 13:39
Немає такого в сбу. Не робіть резонанс там де його немає
Олег Показати IP 1 Квітня 2017 15:12
Правильно,на даний мамент вже не працює,але звязки і люди "при посадах",з якими працював є! в таких випадках "прості смертні"! ще ніколи не вигравали.Все вирішують звязки і корупція!
остромисл Показати IP 1 Квітня 2017 15:24
В управлінні на мойсея співробітника з таким прізвищем точно немає. Хіба може на "цукровому"?
СБУ Показати IP 1 Квітня 2017 16:14
СБУшники ще від дня сбу, коли влаштували феерверк в Балаклії (військові склади) в честь дня свого провесійного свята дня хапуги сбушника, пяні їздять бо педрошенко їм всім нагороди пороздавав за те що зловили в Луцьку патріота України який в соцмережах писав що треба гнати цю брехливу владу і її привохвостнів сбушників. Де ж було СБУ коли стріляли в посольство Польщі в луцьку. А воно на кордоні контрабанду кришувало та дялило. Це не організація а саркома на тілі суспільства.
911 Показати IP 1 Квітня 2017 16:38
який там есбушник це кульгавий аферист. посвідчення вилучити
Михайло Показати IP 1 Квітня 2017 18:35
Доброго дня всім! Отже, розповідаю як все було: їхав по К.-Карого з сторони Дубенської по крайній правій смузі ,включив заздалегідь поворот праворуч на вул.Зв*язківців.Авто ВАЗ зрівнявся по ліву сторону від мене і раптово (100% не дивлячись в дзеркало!!!!"Воділа Блін") взагалі не бачивши мене,просто напросто з лівої смуги повернув праворуч у той же поворот на вул.Звязківців.По тормозах!!!!-але зіткнення нереально було уникнути!!! Вийшлов з машини просто шокований з того ,як можна їхати чорт забирай і навіть елементарно в дзеркало не дивитись!!нормально,по-людськи питаю: оплачуєте чи викликаю поліцію?? мовчать,далі один "рішалово" починає розказувати,бикувати ,що ніхто і нічого оплачувати не буде!!! Йо-ма-йо то я по кравій смузі їду,а ти з лівої поперу мене вискакуєш і ще й доказуєш ,що правий. Всі вямтини,подряпини на машині ПРЯМО вказують на те,хто правий і хто звідки рухався. Мало того, водітель того ВАЗ уявляєте, народ, виймає корочку посвідчення колишнього працівника правоохоронних органів(конктретні дані не побачили) і прямо мовляв,що ви мені тут "розпинаєтесь"!!!!!!!нічого мов ви не докажите і все!!! Я шокований!!! Не так навіть за машину,за збитки,за час,за всі змарненні плани, а за те,що в нас нічого не міняється,нічого!!!!!!!!!!!Якщо він працював раніше в органах,то шо???!!!-він в кого завгодно в*їде,добре,що обійшлося без жертв,а якби хтось постраждав!!!то шо,теж би показав корочку!!!!!. НІ честі,ні порядності,нічого людського. Після того ще й викликали ще одну "рішалово", приїхала "мадам" на КІА д.н.р №АС 0802 ВО не виходячи навіть з машини до неї одразу ж підійшов працівник поліції уявляєте??!!!-поліція-питання для чого,чого і чому прац.поліції під час оформлення ДТП взагалі відлучається до невідомої "мадам"!!! для чого- для того,щоб почути,що це дєло треба "замяти",бо винуватець колишній прац. органів-такккк?????для чого??-щоб получити вказівки від рішалов,які не беруть до уваги справжніх фактів,а лише посади,"блати",і звязки людей!!!!! В мене просто нема слів!!! Мало тогото цей брехун, бо по іншому не незвеш, щей забрехався-раз він зізнався,що рухався з лівої смуги, але я швидко їхав і наздогнав протанарив його-але де ж логіка????"!!!-якби ти,дурню,їхав по лівій смузі,то я би тебе протаранив в зад або в лів смугу, а нас получилося,що моя побита ліва сторона,а його права!!!-то й мавпі буде зрозцміло,якби навіть тільки побиті машини побачила-то панятно хто і як їхав! Друга його версія,то шо він рухався посередині,то якого ж милого ти посередині їхав. Нема просто слів..як вони їздять,ну не вміють,ну чорта біса-це дорога,всяке буває,ну неправий ти-ну вийди-скажи,що не подивився винен,все вирішим і ВСЕ-НЕМА ПИТАНЬ!!! натомість він бреше,підключає свої блати,видумує кілька версій,що аж заплутався в кінці.,я в шоці . Мені форсив своїм посвідчення,приїхав журналіст-йому сказав,що не показував,а поліції сказав,що якщо й показував, то просто для того щоб представитись!!!ВИ уявляєте,яка несправедливість,це просто жесть..Я щиро надіюсь на обєктивність поліії,судді у вирішенні ції справи ( хоча й сумніваюсь,що такого "ділка" покарають,але щиро надіюсь на це,бо оці вже рішання,оця корупція просто вже остогидла),чекаю рішення судду. Також хто знає,що це за мадам на КІА-напишіть в коменти,дякую.
спораведливий до Михайло Показати IP 1 Квітня 2017 19:29
Якщо є фото мадам 0802 чому не викладаєте в інтернет
Михайло до спораведливий Показати IP 1 Квітня 2017 21:02
Є не тільки фото,а й відео, куди викласти??
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2017 21:16
Яка різниця що за решалка, яка різниця що це за невалід. Є факт дтп, є свідчення свідків та журналістів, на перешкоджання в обєктивному розслідуванні та тиску на поліцію! Такщо з цим всім добром до прокуратури! Або дочекайтесь рішення суду, і відносно нього робіть певні кроки! Тільки прошу вас не наберайте в рот води( бо цю сволоту треба вже давно ставити на місце)
Водій Показати IP 1 Квітня 2017 21:43
Михайло.Цей кульгавий на Калині ніякий не СБУшник,посвідчення в нього фейкове,він музикант,останнім часом співав у Леоні що на Львівській,грав на саксафоні,до того служив у військовому оркестрі,і вже біля 20 років як на пенсії,а ксіву йому зробив якийсь там родич,це не перший випадок коли він нею розмахує
Михайло до Водій Показати IP 1 Квітня 2017 22:00
Нехай розмахує,аби та ксіва або той родич,що йому її зробив не повпливали на суд
Лікар до Водій Показати IP 1 Квітня 2017 23:02
Дійсно, - музикант з кабака. Але все одно всі сбушніки - к*зли! А воїни ато - герої. А сбушніки - воїни ато, це геройські казли ( чи к*злячі герої, точно не знаю).
Пильний Показати IP 1 Квітня 2017 22:02
На російському авто, яке взуте в російську гуму "КАМА" їхав працівник безпеки України? Не може такого бути, змилуйтеся.
Вадім Показати IP 2 Квітня 2017 00:28
Був свідком даної події. Хто правий, а хто ні, сподіваюсь вирішить наш гуманний суд. Але!!!!! Після зіткнення водій буса вів себе ЯВНО НЕ АДЕКВАТНО!!!! Я не чув (бо знаходився спочатку на іншій стороні вулиці), що розповідав водій легковика одразу після зіткнення, бо говорив водій легковика врівноважено й тихо, але молодика (водія буса) я чув. А коли за декілька хвилин підїхав якиїсь друг водія буса на Мазді, то почались 90-ті!!! ТОБТО: одразу перейшли на "ТИ", почались образи і погрози щодо виплати компенсації, у разі відсутності грошей - продаж автомобіля, плата "НЄУСТОЙКИ" і т.д. (90-ті повертаються?????), а якщо хтось погано чує, то зі слів друга водія буса допоможе "ПОДАЧА СПРАВА". Це ЩО???? От так зараз вирішують хто правий, а хто ні??? Саме прикольно те, що коли приїхали копи, "круті пацани" чомусь, вибачте, ОБОSRALИСЬ. Була, правда, спроба "нагрузити" копів почавши їм "тикати" і застосувати тиск, але ЧЕСТЬ нашим копам, вони дану спробу "зарубали" одразу, поставивши "крутих" на місце. Так що ще раз хотілось би зауважити, якщо ми так хочемо бути Європейською Державою, давайте навчимось поважати один-одного!
Михайло до Вадім Показати IP 2 Квітня 2017 10:24
Вадім, вірніше хтось з машини,яка в мене вїхала,бо інших "свідків,які ні біля місця події,ні по другу сторону дороги не було, шо за фігню пишете??!! які 90-і??! говорив я зрозуміло емоційно,а хто ж у такому випадку-коли в мене вїхали,не визнають свою вину і розмахують ксівою-ще й як виявляється ліповою-то хто ж буде розмовляти спокійно аа7??!!!! то він рухався провою смугою, то лівою то посередині,про шо ви говорите??!!-які 90-і??!!які погрози??!який продаж авто,ви вже забрехалися просто напросто!!! які круті пацани,таке враження,що головою мабуть вдарились-то треба було сказати - швидку викликали б,щоб таку маячну не писали!!!! БРЕХУН!!! як поводили себе при ДТП-брехали на кожному кроці і видумували все нові версії,так і зараз брешите!!!! в Європу-та вас між людей не можна пускати!!!
1606 Показати IP 2 Квітня 2017 12:18
Це закономірно: рано, чи пізно мало статись, водити жека ніколи не вмів. Але козиряти лєвою ксівою в Луцьку... Просто тупість
Володя Показати IP 2 Квітня 2017 18:04
Хто Жека не вмієа -ТИ що тупорилий та він водить автомобіль шикарно з дитячих років -були сусідами - це сопливе хуліганйо не поважає ПРАВИЛА...набачились не тільки по теліку!
КОП до Володя Показати IP 2 Квітня 2017 18:56
так водить шикарно: зі слів водія Величко Є.С. - я рухався в правому ряді включив поворот для повороту на вул звязківців і мене з права підрізав Форд ой ні я рухався в лівому ряді і при поворот праворучі на вул. Звязківців мене підрізав Форд а ні я їхав по середині дороги і мене підрізав Форд ну а вкінці взагалі питав а як я їхав ????? і куди !!!!!
5.45 Показати IP 2 Квітня 2017 22:01
Цим випадком було викрито таємного агента, який прикриваючись саксафоном вдавав кульгавого музику зі шкіряним ковбойским капелюхом))) Цирк. Чому копи за корочку не задали питань??
Юрист Показати IP 2 Квітня 2017 23:09
Не треба виключати варіант, коли водій буса мав намір справа обігнати Калину, а водій Калини їдучи як в нас часто буває посеред дороги вирішив повернути на Зв'язківців
Оксана Показати IP 3 Квітня 2017 09:00
https://vk.com/video114055273_456239019
водій 2 Показати IP 3 Квітня 2017 10:46
Знаєте,читав я ці всі коментарі і стримувався, аж тут бачу скинули відео -подивився-дійсно починається з того,як поліцейський спілкується з жінкою на КІА.,чому для чого?-теж і мені незрозуміло,ну як- впринципі зрозуміло,але аж противно дивитись на таке-ось і "нова" поліція і старі принципи і тд. А щодо відео:- жінка,яка на початку відео так возбухала до того,хто знімав це родичка нашого славнозвісного "воділи",який навіть паркуватися не вміє Величко.Так якщо, люди добрі,ви теж подивитесь відео-ну то видно,хто себе поводив НЕАДЕКВАТНО!!! В коментах "Вадім" писав про те,що водій буса поводив себе неадекватно,про 90-і і тд.подробись всіх не знаю,не був,не бачив,але по відео видно,що НЕАКДЕКВАТНО себе вела саме пані Величка,якій і працівник поліції казав,що знімати мають повне право, а вона так шось нервувала,шось так возмущалась-і чого б це??? можливо,якби правда була на їх стороні,то вона навпаки спокійно себе поводила?
хмм Показати IP 3 Квітня 2017 11:05
Водій буса якісь "очкун" трішки, не в образу, але якіх тут рішал боятися, рішали на калинах не їздять. До мене недавно чоловік років п'ядесяти підійшов і почав розпитувати які в мене проблеми, бо в нього плємяннік "начальнік прокуратури" і він бистро угомонить мене (хоча я просто сидів на лавці і слова не казав). Так вот, через 5 хвилин я їхав і бачив як цей чолов'яга-рішун копирсався в смітнику і збирав картон. Непотрібно шукати зраду на кожному повороті, адекватно оцінюйте ситуацію. Якби він був п'яний то можна б було боятися що почнеться рішалово (хоча видно шо клоун), а за такі мєлкі ущерби ніхто рішати нічього не буде, бо собі дороще вийде тут страхова % заплатить, трохі він і все. Повірте купити суддю дорожче як купити дверці з крилом на калину і крило на транзіт.
справедливий Показати IP 3 Квітня 2017 11:43
Отак читаю цей бред і по написанню і по помилках відразу видно що пише одна й та сама людина тобто ПОЦ що винен-ВОДІЙ БУСА МЕ-ХАЙЛО -ПОГАНЬ -НЕВДАСТЬСЯ-ВІДПОВІСИ ЗА ТЕ ЩО СКОЇВ !
11 Показати IP 3 Квітня 2017 12:37
Тут один варіант-чекати рішення суду.