USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Любомлі трактор з дровами в’їхав у поліцейське авто. Фото

23 Квітня 2018 22:04
Аварія за участю трактора та поліцейського авто сталася 23 квітня у Любомлі.

Про це повідомив Анатолій Антіпюк у Фейсбук.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очевидець, ДТП сталася на вулиці Володимирській, поблизу хлібзаводу. Так, близько 21 години трактор зіткнувся з службовим авто поліції.

Зі слів чоловіка, водій трактора не зупинився на вимогу поліцейських. Ті підрізали його, а техніка старенька і не так оперативно гальмує. Відтак, сталося зіткнення. Згідно з попередньою інформацією, на дрова, які перевозив водій трактора, документи були, проте деревина була без спеціальних чіпів.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ф879 Показати IP 23 Квітня 2018 22:35
Цікаво виходить, одначе. Близько 21 години сонце вже заходить, а на фото - білий день. Нестиковочка...
Гнатюк О до Ф879 Показати IP 24 Квітня 2018 00:33
То Ростик папироси на буг віз
Саган до Ф879 Показати IP 24 Квітня 2018 00:39
Ви бачите на фото скільки зерна? Видно що фотографія зроблена в пізній час дня. Можливо сфотографувати місто вночі, а буде видно як в день. Все залежить від камери.
АГА до Ф879 Показати IP 24 Квітня 2018 08:10
І де ж вам білий день то? Подивіться яка зернистість на фото, видно вже вже сутеніє.
ййййй Показати IP 23 Квітня 2018 23:54
-1
1 Показати IP 24 Квітня 2018 00:47
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Квітня 2018 00:48
Хватило ума тормозити трактор
Владзьо Показати IP 24 Квітня 2018 08:40
Теперка дядько мусить продати ті дрова (колодки), щоб поладити поліцаям "Міцубісі". Оце попав так попав...
Ф879 до Саган, АГА Показати IP 24 Квітня 2018 09:53
Придивіться уважніше: на обочину і під причеп трактора ще потрапляє сонячне світло. В районі 21-ї години такого бути не може, і зернистість тут ні до чого.
Владзьо до Ф879 до Саган, АГА Показати IP 24 Квітня 2018 10:54
Не смішіть "сонячне світло"... Для чого зловживати зайвими "експертними висновками" і не логічними дослідженнями? А не здавалось Вам, що це світло ліхтарів автомобіля позаду? Бо саме так і було. Так що час події зазначено достовірно і фото відповідають вказаному періоду доби.
Штейн Показати IP 24 Квітня 2018 10:28
Заговор масонів, не іначє. Приховали справжній час аварії.
Давід Маркович Показати IP 24 Квітня 2018 11:17
патрульний на Mitsubishi створив перешкоду для зупинки трактора ???, з головою треба дружити!!! а він паравоза не пробував зупинити?