USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку дозволять їздити швидше?

13 Квітня 2014 08:00
Експериментальне збільшення швидкості руху до 80 км/год, введене в Києві, ДАІ України збирається впровадити і в інших обласних центрах країни, інформує Gazeta.ua.

Про це повідомив начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко. Подібні нововведення вже впровадили в Дніпропетровську, ведеться їх обговорення у Донецьку, а також підготовлено пропозиції щодо впровадження таких і в інших обласних центрах України. Глава Державтоінспекції поінформував, що в Києві вже завершили перший етап впровадження на деяких столичних магістралях збільшеного швидкісного режиму, а другий етап планується завершити протягом найближчих двох тижнів. Мається на увазі, що протягом цього часу на всіх передбачених вулицях і дорогах вивісять відповідні обмежувальні знаки 80 км/год.

Нагадаємо, що швидкість руху до 80 км/год збільшена на 11 київських магістралях, які вибрані із запропонованих громадськістю столичної 21. Анатолій Сіренко, акцентував увагу, що в остаточний перелік потрапили вулиці і дороги, де дорожні умови дозволяють безболісно перейти до збільшеного швидкісного ліміту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ferrari Показати IP 13 Квітня 2014 09:13
Да взагалі відкрийте трасу Формули-1 по улицям міста і всі справи!:)
Давид Показати IP 13 Квітня 2014 09:26
коментар було видалено
Назарій Показати IP 13 Квітня 2014 09:29
не допусти Господи. Як таке можливо? ну і вада . Нверно хочуть щоб людей зовсім не залишиось або каліки лежачі щоб легше було управляти ними. нема розуму не допусти господи
лучанин до Назарій Показати IP 13 Квітня 2014 09:47
назар ти олень... у всіх європейських містах від світлофора до світлофора набирають швидкість понад 100.. друге питання чи є у нас такі дороги де це можна зробити.. ну і третє важливе питання...чи це нарешті дисциплінує дурнуватих пішоходів які звикли кидатися під колеса..
ІТАЛІЯ до лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 11:03
Не дезінформуй будь ласка населення! В містах мах.швидкість 50 км.год.При порушенні правил дуже дорого обходиться за кордоном для водія.Відповідно ніхто не порушує і всі взаємно ввічливі.А перехожих в неналежному місці і тут вистачає.Просто водії тверезі і вчасно реагують на ситуацію.
лучанин Показати IP 13 Квітня 2014 09:42
не розумно !!!!!!!!!!!!
:) Показати IP 13 Квітня 2014 10:24
Та де по місту з такою швидкістю їздити???? Пр-т Волі як якась сільська грунтова дорога.
Лучанин до :) Показати IP 13 Квітня 2014 10:42
напевно, що по тротуару по пр. Волі, бо їхавши учора по дорозі вказаної вулиці, ковпак тратив, диск пошкодив.
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 11:22
На чорновола від срібних лелеек зробіть хоч 120 всерівно швидше 10км за годину через романюкові ями не поїдиш...
Мишко Показати IP 13 Квітня 2014 13:48
Люди перестаньте бути бидлом і один одного купати в помиях! У нас немає жодної ділянки дороги длЯ таких експериментів. Це просто черговий інформаційний привід для того аби нас розварити, а МИ купуємся на цю дешеву дезу. Пропоную всім шукати те, що нас обєднує!! Всіх зі СВЯТОМ - миру, любові, терпінняі і толерантності в наші голови і серця!