USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку від завтра проїзд у маршрутках буде по 14 грн

15 Червня 2022 10:15
Вартість проїзду в маршрутках Луцької громади зросла через значне подорожчання пального.

Рішення про зміну тарифу ухвалили члени міськвиконкому на засіданні 15 червня.

Відповідно до нього, тариф на перевезення у маршрутках Луцької громади зріс до 14 гривень. Учнівський квиток коштуватиме 7 гривень. Попереднє рішення міськвиконкому про встановлення вартості проїзду в розмірі 8 гривень призупинено.

Згаданий тариф діятиме упродовж воєнного стану та ще два місяці після його скасування. Протягом двох місяців після скасування дії воєнного стану департамент економічної політики має переглянути тариф на перевезення пасажирів.

Рішення набуває чинності з 16 червня 2022 року.

Нагадаємо, з 13 червня у Нововолинську ціни на проїзд у маршрутках зросли з 5 до 10 гривень. А у Володимирі проїзд може подорожчати до 10 гривень. Головна причина таких рішень – збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Загадка-дири Показати IP 15 Червня 2022 11:05
А тролейбуси що?
Сусід до Загадка-дири Показати IP 15 Червня 2022 11:18
Думаю, що не пройде і місяця як проїзд у них буде коштувати 10 гр.
Комунальний транспор до Сусід Показати IP 15 Червня 2022 11:58
Чому всі забули, що у нас немає (від слова зовсім) автобуснуго комунального транспорту ? Чому в Європі я купую квиток за 50 євроцентів і катаюсь 30 хвилин на будь-якому комунальному транспорті (автобус, трамвай, троллейбус), то в Луцьку за 50 євроцентів ви їдете на таксі( маршрутному автобусі) одну поїздку.?
Іра до Сусід Показати IP 15 Червня 2022 13:55
Тролейбуси маютб бути по 11 грн
Александр - 1 Показати IP 15 Червня 2022 12:56
Правильное решение было бы - на такой же период отменить ВСЕ льготы на проезд. Оставить только для детей.Тогда не пришлось бы так подымать.Теперь те кто платит 14 грн. будут пару гривен платить и за льготников. А их немало. Многие из них без проблем могли бы оплачивать проезд. Как вариант - льготный проезд сделать тоже платный - 50% например..
Волиняка до Александр - 1 Показати IP 15 Червня 2022 16:17
Ви певно не користуєтесь маршрутками. Пільги лише в тролейбусах.
Александр - 1 до Волиняка Показати IP 15 Червня 2022 18:19
Єто так. С 10-03-2020 ( как начался карантин) в любую погоду хожу на работу пешком - шесть дней в неделю. Кривий Вал - Кравчука. 35минут. Маршрутка - 22-25минут. Но есть семья. Младшим детям - 6 и 9. А кто - то ездит с ГПЗ и с 40А. А у кого - то здоровья нет гулять по 8-10км.каждый день.. Вы очень удивитесь - какое количество людей пользуются бесплатным проездом в маршрутках..
Ностра до Александр - 1 Показати IP 15 Червня 2022 16:41
Пільги залишити з 11-00 до 16-00. Працюючі пільговики зможуть оплачувати проїзд, непрацюючі - нехай розвивають свою діяльність, коли люди вже дісталися роботи. І ввести нарешті видачу разових квитків з обліком та інкасацією.
Микола Показати IP 15 Червня 2022 16:15
Будемо їздити тільки тролейбусами.
Микола Показати IP 15 Червня 2022 17:23
Перевізники будуть отримувати від цього підвищення 12,60. 1.40 забирає сіті карт.
Тарас до Микола Показати IP 15 Червня 2022 20:51
Згідний, обнагліли
Тарас Показати IP 15 Червня 2022 20:50
Чому ніхто не говорить про те, яка безтолкова організація «СітіКард»?? Вони беруть гроші фактично за повітря! Робота їх геть незадовільна і не йде ні в які рамки. Додаток жахливий, валідатори глючать. За що там брати 10% з кожної транзакції??? Тому і ціна за проїзд вища , ніж очікувалось.Перевізникам надходить неповна сума з цієї вартості, а лише 12.60.
Наталя до Тарас Показати IP 15 Червня 2022 21:35
Підтримую, СітіКард це взагалі якась незрозуміла організація, яка встановила космічний % за кожну транзакцію, а по факту роботу свою виконує жахливо. додаток це просто жесть якась. поповнити його можна далеко не з першого разу, переглянути маршрути не виходить. валідатори то зараховують оплату, то ні. Якщо вже 1.40 грн брати з кожного пасажира то і послуги мають бути на вищому рівні. на секундочку це величезна сума в день, яка йде незрозуміло куди. А підняття ціни на пластикові картки це взагалі чорті шо. Зробіть не калічений додаток і картки ці не знадобляться.
Вікторія Показати IP 16 Червня 2022 09:53
Ця безготівка це тільки для збагачення певних людей. Сітікард краде гроші у перевізників і у пасажирів, тому що відсоток, який вони беруть досить великий на сьогоднішній день і зовсім не оправдовує себе. Чим на більшу суму поповнюєш картку, тим більший кредит надається туркам на їхні власні потреби. Якби не вони, проїзд був би по 12
Волиняка Показати IP 16 Червня 2022 11:03
Простіше вже буде скинутись і поїхати на таксі!
Олександр Показати IP 17 Червня 2022 14:37
І при чому тут Сітікард? Це що через цю компанію піднімають оплату за проїзд? Не мав проблем ні з поповненням картки, ні з оплатою, все працює як слід. Якщо це буде не Сітікард, а наприклад Халявакомпані, то що проїзд по 8 грн буде? Кажуть вам - платіть безготівково, щоб можна було прослідкувати рентабельність маршруту і встановити справедливу для усіх ціну. Натомість я останнім часом бачу масову оплату готівкою. І хто винен, окрім війни звісно?