USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку поліцейські затримали п’яного таксиста

25 Грудня 2015 12:07
П'яний таксист припаркувався на тротуарі і пішоходному переході одночасно. Це сталось близько 9:00 год ранку на вулиці Львівській, - повідомляє ВолиньPost. На подію приїхали аж два екіпажі нової поліції, оскільки алкотестів у них видається лише 4 на зміну. Оформили порушнику 130 статтю.

Після перевірки виявилось, що рівень алкоголю в крові порушника перевищив допустиму норму в 7 разів.

Цього водія затримали в стані алкогольного сп'яніння за кермом уже вдруге.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Алкаш! Показати IP 25 Грудня 2015 12:09
коментар було видалено
СМЕХ Показати IP 25 Грудня 2015 12:52
А чому тільки 130?, а якже стоянка на тротуарі і пішоходному переході одночасно, чи обмежились усним зауваженням))))) Доцільність фото не розумію на фоні автомобіля який стоїть без порушення)))
Колишній Показати IP 25 Грудня 2015 13:01
Хороші фото))). І таксиста затриманого "видно" та й авто "зрозуміло", що таксі.)))
пішохід Показати IP 25 Грудня 2015 17:03
Коли вже заборонять стояти і їздити по тротуару таксистам на зупинці біля готелю УКРАЇНА.Вже й нова поліція а результату нема. ПРЯМЕ ПОРУШЕННЯ ПДР. щЕ й ПІШОХОДІВ ДАВЛЯТЬ
Анонім до пішохід Показати IP 25 Грудня 2015 18:48
Новая полиция создана для того, чтобы тебя им*ть по новому, а не тех, кто им платит.
Анонім до пішохід Показати IP 26 Грудня 2015 07:19
ви що зовсім д*біли?якого результату ви чекали за тиждень?треба було самим іти в поліцію.що за народ.вам не в європу треба.а в...
Бмв Показати IP 25 Грудня 2015 17:32
А як вони його затримували? Він на тротуарі стояв!!!
Анонім до Бмв Показати IP 25 Грудня 2015 19:15
А разве они способны задержать движущуюся машину?
Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 21:02
Сидів собі чоловік пяненькій за кермом я так зрозумів що він припаркованих був під'їхала поліція і написала протокол по 130 керування т-з в стані алкогольного сп'яніння так це виходить фальсифікація бо чітко написано що припаркувався і не слова що вони його зупинили чи його т-з було в русі жесть просто