USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку легковик в’їхав у тролейбус, а потім у «ДАФ». Фото

31 Жовтня 2018 21:12
ДТП сталася ввечері 31 жовтня на вулиці Рівненській в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Так, близько 20.30 поблизу готелю «Лучеськ» легковик «Шкода» зіткнувся з тролейбусом, а потім з вантажівкою «ДАФ».

На щастя, ніхто не постраждав. Легковик зазнав незначних пошкоджень.

Про деталі ДТП повідомимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
о_О? Показати IP 31 Жовтня 2018 21:45
Мушу повідомити, що поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на ТЗ № АС3527ВК у базі даних МТСБУ не знайдено...
Анонім до о_О? Показати IP 31 Жовтня 2018 22:46
а ви не в курсі, що переважна більшість полісів не реєструється ?
Так до Анонім Показати IP 1 Листопада 2018 09:05
Що можна говорити про простих людей, якщо їздять п’яні поліцейські за кермом.і напевно вже тверезий тому що власна безпека поліції.
Горось Показати IP 31 Жовтня 2018 22:25
Це Горось Сєрьога з внутрішньої безпеки поліції, п'яний перевірку з Києва віз на службововому автомобілі з лівими номерами. Він постійно п'яний їзить))) патруль його не чіпає)
Горось Показати IP 31 Жовтня 2018 22:30
На цих номерах китайський позашляховик зареєстровано)))
Собака Показати IP 31 Жовтня 2018 23:15
Там водій п’яний в шкоді!!!
Свідок Показати IP 3 Листопада 2018 02:25
Капець, коментатори Ви ідіоти. Авто ВБ (внутрішньої безпеки). Особисто бачив як водій фури зажав шкоду і та була змушена стукнути тролейбус.