USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку з’явиться нова маршрутка № 34

7 Жовтня 2015 10:08
У місті вирішили відкрити новий маршрут, який з’єднуватиме вулиці Карбишева і бульвар Дружби Народів.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 7 жовтня.

Як повідомив начальник управління транспорту і зв’язку міськради Анатолій Миронюк новий маршрут № 34 рухатиметься вулицями та проспектами міста у прямому та зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівська, Стрілецька, Василя Мойсея, Шопена, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Львівська, Дружби Народів (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та Дружби Народів).

Відтак, у місті вирішили й оголосити конкурс на здійснення перевезень. Участь у конкурсах можуть приймати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-2.

Перевізник, до проведення конкурсу, забезпечує наявність GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного із системою «МАК» підприємства «Візор».

На маршруті передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Дата оголошенн конкурсу – 15 жовтня, кінцевий термін подачі заявок – 17.00 2 листопада. Конкурс буде проводитися 17 листопада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Frem Показати IP 7 Жовтня 2015 10:27
Дуже крутий Маршрут, накінець щось по ківерцівській буде їхати на 40-й. Тільки от нащо крюк робити на шопена
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 10:37
А коли зявиться обіцяний маршрут по К.Савури
до Frem Показати IP 7 Жовтня 2015 10:55
та хай Їде..аби по Ківерцівській їхав
Boris Показати IP 7 Жовтня 2015 11:11
А маршрут схематически нельзя было показать?
Роман до Boris Показати IP 7 Жовтня 2015 18:01
Щойно винайшли письменництво. До винайдення графічних засобів передачі інформації залишилось не менше двох тисячолітть... Ви шо, яка графіка? Вони навіть не написали, як буде їхати між Львівською і Дружби Народів! Там варіантів 5 мінімум!
підприємець Показати IP 7 Жовтня 2015 11:27
Не продуманий маршрут!!!! Від податкової до бульвару Дружби Народів їде лише одна маршрутка - 11. А в "час пік" потрібно йди аж до ЦУМу, звідки їдуть ще 9, 9а, 10, 28.. Невже так Важко було з'єднати вулиці Карбишева і бульвар Дружби Народів через проспект Волі????!!!!!!!!!!!!!!!!
Крук Показати IP 7 Жовтня 2015 14:26
А одразу 34? Хіба 33 маршрут існує?
Ололо до Крук Показати IP 7 Жовтня 2015 21:26
Тож писали раніше про 33 маршрутку "Центральний ринок - Єршова" через Огієнка, Клима Савури, Відродження.
Крук до Ололо Показати IP 8 Жовтня 2015 08:13
Провтикав, дякую.
Роман Показати IP 7 Жовтня 2015 18:07
"Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 7 жовтня." Тобто ніхто не знає, які маршрути владі заманеться відкрити завтра. Ніхто не вивчає громадську думку, пасажиропотоки і т.п. Намалювали і ... "сюрприииз"!
IRA Показати IP 7 Жовтня 2015 22:43
А яка доля маршруту 33?
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2015 11:14
Так як обіцяний маршрут №33 так і не з'явився цей чекає така ж участь. Також обіцяли що з початком навчань у вузах відновлять повний рух маршрутки №18 Дубнівська - вул. Львівська (ч/з Даньшина) - і це не зробили. І для чого вводити в дію нові номери, якщо є ті що не використовуються зараз: 5,6,7, 13, 20, 21.
мешканецьківерцівськ Показати IP 8 Жовтня 2015 21:34
Хоч шось буде йти Ківерцівською. Люди багато разів збирали підписи. Зробили перед виборами 27а, який лише кілька разів на день курсує до завода Мотор. Передвиборчі обіцянки завжди солодкі. Сподіваюсь курсуватиме повноцінна маршрутка хоча б з інтервалом півгодини.
Лучанин Показати IP 21 Жовтня 2015 15:52
Вони тільки обіцяють, а добавити новий так і не змогли.