USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У волинського бізнесмена вкрали новеньку «Тойоту», - ЗМІ

19 Лютого 2018 20:28
У п’ятницю 15 лютого близько 19.30 біля одного з під’їздів будинку, що на вулиці Конякіна, невідомі заволоділи новенькою Toyota Camry.

Про це повідомляє Під прицілом.

Як з’ясувалося згодом, елітна автівка 2017 року випуску належить одному з братів Забіяк, які є відомими на Волині та за її межами виробниками ковбасної продукції.

Наразі правоохоронці проводять активні слідчі дії. Деталі повідомлять згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анатоль_ Показати IP 19 Лютого 2018 20:34
Нiчого не поробиш. Iде вiйна. Всiм жити сутужно
Патріот до Анатоль_ Показати IP 20 Лютого 2018 03:29
Для цих забіяк-у цьому що сталося нічого страшного нема.Ще одну таку ж саму тайоту куплять.Вони ж не на останні кошти її купили.
ЛУЦЬК 24 Показати IP 19 Лютого 2018 21:25
А в багажнику були ковбасні вироби ?
987 Показати IP 19 Лютого 2018 22:13
Знову ковбаса подорожчає але ясно одне, що не через стрибка долара... Тайота сервіс нову випише по знижці як постійному клієнту...
хохо Показати IP 19 Лютого 2018 22:14
менше в ковбасу фуфла пхати буде. тепер хай купить жигуль і првісить значок тойота. буде йому власне виробництво
Оп Показати IP 19 Лютого 2018 22:21
В даних братів немає такої Тойоти.
Лучанин до Оп Показати IP 19 Лютого 2018 23:49
На даному автомобілі їздив один із керівників тм забіяка.
здравомислячий до Оп Показати IP 20 Лютого 2018 03:27
Звітно що тепер вже нема в даних братів такої Тайоти!Томущо її вкрали!
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2018 22:47
Диванна сотня , ідіть працюйте і спробуйте хоч на Жигуль заробити !!! Забіяка нормальний чоловік який навів порядок хоча б в себе на підприємстві!!
КЛАВА Показати IP 19 Лютого 2018 22:50
Ці орликі заливають каналізаційну систему міста нечистотами та відходами мясопереробки, трупний сморід вперемежку з фекаліями вітає на усім містом завдяки саме ним... Нехай цю ТОЙТУ спусцяць у гівно, а може це афера зі страховкою ???
Льоха до КЛАВА Показати IP 20 Лютого 2018 02:21
напевно на очисних плаває.
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2018 01:53
Але в нас в народу жовчі....зависті...в сусіда хата горить,а вони радітимуть.
авто Показати IP 20 Лютого 2018 09:26
Оці всі діячі тіпа Забіяк хімічать на податках,платять зарплати в конвертах наказуючи пенсіонерів і вони всі купляють автомобілі в салонах разом з Южаніною ,а на простого роботягу сичать як змії бо ж вони купляють авто на євробляхах не сплачуючи податки.а копит і шкіри ще є багато для ковбаси. куплять ще і ТОЙОТУ і ЛЕКСУС!!!!!
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2018 12:54
Бачив такий автомобіль 17.02 рухалась в сторону Потебні. Сьогодні по вулиці відродження. Ви хоча б номера вказували... таких машин багато в Луцьку
Анонім до Лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 13:21
Детектив 80-го рівня. Я теж їзджу на такій же тойоті і ще з десяток точно таких же тільки по Луцьку. Їдемо напевно завтра всі здаватись. Ти нас розкусив. Це ми всі вкрали ту тойоту і по черзі їздимо.
Лучанин до Анонім Показати IP 21 Лютого 2018 13:46
З’їзди своєю машиною в ЛІпіни і там здайся, якщо не вмієш адекватно читати новини! Або до окуліста - щоб розгледіти в тексті інформацію
Коля до Лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 17:13
А ти реально вважаєш , що викрадений автомобіль буде їхати в сторону Потебні серед білого дня ще й з реальними номерами?
Коментар Показати IP 20 Лютого 2018 16:29
Заздрість - це пожирання себе із середини. Треба багато працювати, проявляти розум і наполегливість, щоб щось мати. а не в 18 годин, як закінчилась робота, бігти додому, щоб сраку на диван примостити скоріше. Я от машини не маю, але чоловікові співчуваю, що його вкрали. Тим більше, якщо це бізнесмен, а не чиновник. Ідіть чинуш ловіть на дорогих авто, але в тих то не крадуть, там і поліція, і бандити підвязані.
Юзік Показати IP 20 Лютого 2018 19:49
По перше машина не братів,по друге ніхто не забороняє вам заробити на ще кращу,і по третє не знаєте хлопців радив би закрити далі кожен придумає що