USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські перевізники вимагають підвищити плату за проїзд

31 Січня 2015 10:36
На Волині перевізники запевняють: якщо підвищення не відбудеться – змушені припинити перевезення.

В обласній державній адміністрації зібралися представники виконавчої гілки влади, перевізники та пасажири, аби обговорити питання щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють в звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньо обласному сполученні.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у травні 2014 року вартість проїзду в області вже збільшували на 25%.

Проте під час засідання перевізники наголосили, що підставою для підвищення тарифів на перевезення є суттєве підняття нинішніх цін на пальне, майже на 60%. Крім того, вони нарікають на здорожчання запчастин, через постійні зміни в курсі валюти. Та й чинний тариф, який діє для пасажирських перевезень в області – 0,29 гривні за пасажиро-кілометр – є для них практично збитковим, й наполягають на його підвищенні.
Також скаржаться, що справу перехоплюють “нелегали”, які не сплачують податків, кількість яких з нового року для підприємців значно збільшилася. Окрім того, вони стверджують, що лише за минулий рік перевезли пасажирів пільгових категорій на 12 мільйонів гривень, які держава так і не компенсувала у повному розмірі.

Зрештою, в усіх областях, крім Волинської, встановлені обмеження на перевезення «пільговиків». Отож, перевізники запевняють: якщо підвищення не відбудеться – змушені припинити перевезення.

Натомість пасажири стверджують, що перевізники пропонують встановити найвищий тариф на перевезення в усій Україні. Крім того, вони не враховують, що платоспроможність населення значно впала, а розмір мінімальної заробітної плати збільшиться аж у грудні, а на сьогодні це – 1218 гривень. Незважаючи на збільшення вартості проїзду у травні, комфорту пасажирам так і не побільшало.

Своєю чергою, зауваги до перевізників виникли і в обласного територіального відділення антимонопольного комітету. Зокрема, вони зазначають, що тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжобласному внутрішньо обласному сполученні, і так є одними з найвищих, в порівнянні з аналогічними тарифами, що діють у сусідніх областях.

- Зважаючи на підвищення цін, практично на всі потреби громадян, потрібно знайти компроміс із перевізниками, – переконаний радник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. – Соціально-економічні процеси, які нині відбуваються в державі, мають бути збалансовані.

Зі слів директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Івана Мирки, підприємці мали би попередньо подати обчислення складників тарифу, зокрема, врахувати пасажиропотік. Адже ситуація з перевезеннями практично в усіх областях однакова, проте лише на Волині знову говорять про підвищення тарифів за проїзд.

- Дійсно, варто формувати тариф, який відповідає реальності, віднайти «золоту середину», – каже Іван Іванович. – Але до його визначення слід підходити комплексно та обґрунтовано: з підтверджуючими документами та з думкою про людей – користувачів послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
лучани Показати IP 31 Січня 2015 10:41
Давно пора . Вистачить чинушам бути благодійниками за рахунок приватного бізнесу. Бідний нехай сидить дома і не шастає по області без діла.
НІНА ЛОГІКА до лучани Показати IP 31 Січня 2015 11:00
А чому перевізник має і далі мати хороший заробіток, а інші підприємці ні? То зараз усі піднімуть ціни в еквіваленті на долар, не будуть входити в ситуацію і ті, хто працює на ЗП 2000-3000 загнуться. Моя думка - це егоїзм! Минулі роки, маючи 1 маршрутку перевізники віли будували. Зараз не тойчас,нехай терплять. У Львові і то проїзд дешевше коштує!
лучани до НІНА ЛОГІКА Показати IP 31 Січня 2015 11:16
Вимагай у свого працедавця більшу зарплату , а не клянчи подачки у чужих людей.
ВОНО до лучани Показати IP 31 Січня 2015 11:29
попросити квитка у водія маршрутки те саме ніби плюнути йому в лице, зразу у нього зявляється звіриний оскал і очі наливаються кровю. Тут видна повна бездіяльність Романюкових шісток. Дость жорстоко наказати пару-трійку *збиткових* превізників і решта буде непроти навіть ціну за проїзд зменшити, аби лише не перевіряли. А то заробляють в десятки разів більше ніж показують в деклараціях і плачуть, плачуть, плачуть про збитковість
лучани до ВОНО Показати IP 31 Січня 2015 11:34
Якщо ти такий розумний, знаєш хто скільки має платити і як заробити? То чого ти такий бідний?
Вася до лучани Показати IP 31 Січня 2015 13:13
у нас в більшості випадків в багатих ходять патентовані негідники. І ще, розумні рідко бувають багатими бо багатство їм не цікаве, їх цікавить оточуючий світ, його різноманіття і влаштування.
Бро до лучани Показати IP 31 Січня 2015 23:49
бідний, бо дурний. Дурний, бо бідний!!!!!!!!!!
аяяй до лучани Показати IP 31 Січня 2015 11:38
а людям які працюють в освіті.. медицині .загалом бюджетникам у кого вимагати більшу зарплату?.якщо держава воює терпіти потрібно всім
лучани до аяяй Показати IP 31 Січня 2015 11:45
вимагати у чинуш,які розбазарюють народні гроші.
аяяй до лучани Показати IP 31 Січня 2015 11:52
ви чогось не розумієте або .........яке вимагання в теперішній час коли стільки людей гине.економіка летить в прірву
лучани до аяяй Показати IP 31 Січня 2015 12:00
ну дешевий проїзд вимагаєш? Це у фашистській РФ економіка длетить., а в Україні просто воєнні тимчасові труднощі.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 1 Лютого 2015 23:19
ви багато вимагаєте компенсації за перевезення пільговиків ? язики в Ж позасовували і тільки бабло в МВК носите. ПОСТАВТЕ КАСОВІ АПАРАТИ, а потім будете про щось хрюкати
яяяя до аяяй Показати IP 31 Січня 2015 23:50
Не рівняй .....уй з пальцем!!! Купи автобус - та командуй!
Петро до лучани Показати IP 31 Січня 2015 14:00
А ти , що на бунт підбиваєш? В кого вчитель або службовець має вимагати?що за мова дурна"хай бідний дома сидить"За рахунок таких бідних ти і багатієш
НІНА ЛОГІКА до лучани Показати IP 31 Січня 2015 19:37
А я ФОП.Значить підніму ціну і на свій товар
ми до НІНА ЛОГІКА Показати IP 31 Січня 2015 23:51
А то ти ще не підняв!!!!?????
НІНА ЛОГІКА до ми Показати IP 2 Лютого 2015 08:32
Мала залишки і входила в ситуацію.
Анонім Показати IP 31 Січня 2015 10:54
Нехай спочатку ті водії підвищать свій культурний рівень і приведуть себе та транспорт до ладу. А то деколи їдеш і не знаєш куди "доля закине", бо говорить за кермом по мобільному... Зате "біля водія розмовляти по телефону категорично забороняється".
лучани до Анонім Показати IP 31 Січня 2015 11:00
Водії є типовими представниками пасажирів. При дорожчому проїзді безкультурні пасажири відсіються, і не буде кому ламати та обригувати автобус.
Анонім до лучани Показати IP 31 Січня 2015 11:06
І такі знайдуться безкультурні... Проте "вихованість" і "дотримання правил дорожнього руху" водієм залишається "0"
нарешті припиняють Показати IP 31 Січня 2015 10:55
"... змушені припинити перевезення". Хай припиняють! Є тролейбуси. А, взагалі-то, МЕНШЕ їздити треба. Ходіть пішки більше - здоровіші будете, люди. І місто буде менше ЗАГАЗОВАНЕ. Тільки вигода.
ні до нарешті припиняють Показати IP 31 Січня 2015 23:52
Тормоз! Це про приміські та міжміські перевезення. Чи ти там до голови роги тролейбуса вчепиш?
Віктор Показати IP 31 Січня 2015 10:56
Дурниця безглузда. Все дорожчає а зарплати і соціальні виплати знецінюються. Ганьба владі вони нічого кращого не роблять як і попередня. А били вікна кричали і що зараз??? а нічого крщого а все гірше
аяяй Показати IP 31 Січня 2015 10:56
відмінити всі пільги . щоб за проїзд сплачували всі повну вартість
петро до аяяй Показати IP 31 Січня 2015 16:10
і міськрада даром хай не катаеться
Микола Показати IP 31 Січня 2015 11:00
ТО хай не їздять на їхнє місце інші прийдуть і будуть працювати навіть за таку зарплату і будуть задоволені. Що не знаєте що з ними робити? хай припиняють своє перевезення а іні працівники -перевізники прийдуть і зараз в теперіній час будуть возити людей і не будуть такими нахабами як вони є. Їхав 19 по місту -запитують люди чи можна пільговику сісти водій кричить ні не беру. А в маршрутці було людей 5-7 не більше і в салоні є наклайка хто має безкоштовний проїзд. То як це називається????????ВЛАДА ПРОСНІТЬСЯ АБО РОБІТЬ ЩОСЬ ТОЛКОВЕ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ А НЕ ДЛЯ ТИХ ХТО НА ПРОСТИХ ЗБАГАЧУЄТСЯ!!
Лена Трикаш Показати IP 31 Січня 2015 11:01
ужас а что дальше ?
патріот Показати IP 31 Січня 2015 11:02
Налякали їжака голками!:) Не перевозьте і марш в АТО! Як подивишься хто за кермом і як вони себе поводять - то іншого і не побажаєш таким! Нерентабельно? То краще спитайте чому ціна на бензин не падає відповідно падінню ціни на нафту?! От там шукайте відповідь, до нафтових олігархів питання ставте, а не доїть простий народ це самий легкий шлях вибрали і всі так роблять су...и!!!
Дим Показати IP 31 Січня 2015 11:43
Якщо люди стоять і чекають біля 21 школи маршрутку щоб доіхати 1 км до Слона за 2.50гр -то ціну за проізд слід піднімати вже
аяяй Показати IP 31 Січня 2015 11:47
а половина з них пільговики або школярі
111 Показати IP 31 Січня 2015 12:12
І взагалі для чого на сайті міської ради є вікно ."МОНІТОРИНГ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ", хто його хоча б колись моніторив, перевізник ВОЛИНЬАВТОМОТОСЕРВІС- це жахіття нашого міста,в маршрутках брудно, водії хами,і з Боголюб і в Боголюби після 21,00 не доїдеш. Раніше був перевізник "САНРАЙЗ" маршрут №31, 47 ходили через кожні 12 хв. , зате тепер можна простояти на зупинці і годину
z Показати IP 31 Січня 2015 13:13
я теж хочу підвищити собі зарплату!!!
ВОНО до z Показати IP 31 Січня 2015 13:16
хочеш? підвищуй!!! Я дозволяю
ігор Показати IP 31 Січня 2015 14:08
хай продадуть свої машини і хай їздять автобусами
віра до ігор Показати IP 31 Січня 2015 14:23
Якщо це не службова машина, а власна, то яке діло ти до неї маєш?!:)
Їхав Показати IP 31 Січня 2015 14:19
Вчора в маршрутки колесо на ходу відкрутилося. Побігло вперед і на найближчому заборі зупинилось. Пасажири культурно вийшли і пересіли в іншу маршрутку. ніхто й не обурювався. А чому тут стільки обурених?
місцевий до Їхав Показати IP 31 Січня 2015 14:25
Бо в нас люди такі!!! Вони лише на виборах активні і лише у політиці розбираються, а як начверять (наголосують), то потім язики у одне місце позатягує і мовчки спостерігають на вчверене!!!
я Показати IP 31 Січня 2015 14:26
А ж**а тим маршутчикам не зліпнеться???
лучанка Показати IP 31 Січня 2015 15:39
краще б влада заставила водіїв слідкувати за чистотою в транспорті. Крісла обдерті, підлога протерта, вікна захляпані брудом, зимою - холодно, літом - жара, всидіти не можливо.... За що піднімати проїзд. Який сервіс - така і ціна. 2,5 і то забагато!!!
Окунь до лучанка Показати IP 31 Січня 2015 15:54
Влада маршрутками не користуеться . А ви почніть з себе і зробіть зауваження водію за бруд. Якщо ми байдужі - то кругом бардак
луцьк до лучанка Показати IP 31 Січня 2015 23:46
Уважно читати треба - це не про міські маршрутки, а ті, що в село їздять. Телепень!!!
ВОНО до луцьк Показати IP 1 Лютого 2015 09:29
твоє призвіще тут нікому не цікаве
свг Показати IP 31 Січня 2015 18:31
а давайте проведем експеремент- не будемо підіймати ціну на проїзд і побачемо чи перестануть їздити маршрутки. 1000відсотків-НІ.шантаж.
Любомир Показати IP 1 Лютого 2015 11:25
ну и пускай прекращают свою работу... и не ездят, на их места придут эти так называемые "нелегалы" узаконят спокойно свой бизнес... без конкуренции и без проблем будут надавать услуги не поднимая тарифы....(естественно пока не зажрутся) )))) а эти действующие зажрались уже ппц как!!!!!!!!!
Реаліст Показати IP 1 Лютого 2015 20:00
З 01 лютого 2015 року проїзд у всіх маршрутках становитиме 3 грн., відповідно до рішення Виконавчого комітету Луцької міської ради від 26.11.2014 р.Кому цікаво заходьте на http://www.lutsk.ua/prescription/pro-vartist-proyizdu-v-avtobusah-shcho-pracyuyut-na-miskyh-marshrutah-u-zvychaynomu
НІНА ЛОГІКА до Реаліст Показати IP 2 Лютого 2015 08:36
Тоді і я піднімаю ціни і буду тепер за все "хамити" водіям: за бруд, за шансон, за іх технічний стан та зламки і т.д.!