USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Де у Луцьку та на Волині розмістять блок-пости. Перелік

25 Березня 2020 21:15
17 контрольно-пропускних пунктів на території Волині, у тому числі 9 на в’їздах та виїздах з із Луцька розмістять уже завтра, 26 березня.

Про перелік контрольно-пропускних пунктів на території Волинської області йдеться у відповідному документі, який Інформаційному агентству Волинські Новини надали власні джерела. Зазначимо, що список попередній та буде уточнюватися.

Попередньо відомо, що на блок-постах будуть чергувати поліція, медики та рятувальники. Вони перевірятимуть дотримання режиму карантину, зокрема що стосується заборони групових перевезень. Також, при необхідності, мірятимуть температуру, перевірятимуть документи. Перекривати сполучення між містами та обмежувати рух громадян не будуть, як і перевіряти наявність рукавичок та антисептика.

Так, контрольно-пропускні пункти на виїздах та в’їздах у Луцьк розмістять за наступними адресами:

• Вулиця Володимирська, 1а, поблизу АЗС «WOG»;
• Село Зміїнець, вулиця Луцька, 2а, поблизу відділення «Нової Пошти» № 1;
• Перехрестя вулиць Героїв УПА та Селищної (в напрямку села Жидичин);
• Вул. Ківерцівська, 1 (АЗС «УкрПетроль»);
• Вул. Рівненська, 2 (АЗС «УкрПетроль»);
• Вул. Дубнівська (кільце);
• Село Рованці (поворот на село Боратин);
• Вул. Мамсурова, 10 (КХП 2);
• Вул. Львівська (перехрестя дороги H-17, Вересневе).

Також, контрольно-пропускні пункти на виїздах та в’їздах в область розмістять:

• Горохівський район, село Журавники автодорога М-17, 71 кілометр + 300 метрів;
• Горохівський район, місто Берестечко перехрестя вулиць Незалежності та Л. Українки;
• Ківерцівський район, автодорога № О 030533, 80 метрів від перехрестя з дорогою № Т 1817;
• Ківерцівський район, стаціонарний пост «Цумань», автодорога Н-22, 127 км + 700 метрів;
• Любешівський район, село Бережна Воля, автодорога № О 030958, 10 кілометрів;
• Маневицький район, автодорога М 07, 353 кілометри + 800 метрів;
• Луцький район, село Крупа, перехрестя автодороги М-19, 167 кілометрів + 500 метрів та автодороги в напрямку аеродрому;
• Іваничівский район, село Литовеж, автодорога Р-15, 89 кілометрів + 500 метрів.

Нагадаємо, по всій Україні ввели надзвичайну ситуацію, тому на Волині планують поставити блок-пости.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
читач Показати IP 25 Березня 2020 21:41
Село Вересневе!:(
Радовец Вася Показати IP 25 Березня 2020 21:57
Зброю перевірятимуть?!
Саша Показати IP 25 Березня 2020 22:08
Мозги перевіратимуь, якщо не адекват відразу застрелять!
Активіст Показати IP 25 Березня 2020 22:36
Для чого ця показуха?
Чума до Активіст Показати IP 26 Березня 2020 00:25
Що б ти здоровий був!!!
Лучанин до Активіст Показати IP 26 Березня 2020 10:48
В нас нічого не роблять-пагано,шось роблять -теж пагано.невгодиш нашим людям.дякую скажіть, що хоч якось ситуацію стараються контролювати
777 Показати IP 25 Березня 2020 22:53
а причина перевірки документів яка? знов наплювали на Конституцію
Ой Показати IP 25 Березня 2020 23:03
А приєднані до Луцька села вже не Луцьк??? Прилуцьк, Жабка...
Павло Показати IP 25 Березня 2020 23:09
Дані дії є не законними! І надзвичайна ситуація такого не передбачає! Читайте закони! І головне для чого це все робиться?
Діма Показати IP 25 Березня 2020 23:34
В умовах епідемії можна трохи обмежити права людини . Сильно борзі люди сиали . Куди ви всі лазите без потреби куди ? Сидіть в дома пеньком , калачиком , лежачи стоячи але сидіть .
Ковід до Діма Показати IP 26 Березня 2020 12:49
А ти сидиш калачиком? Де гроші на їжу брати людям
Діма Показати IP 25 Березня 2020 23:36
777 а може ти заражений коронавірусом і в тебе температура 37 то хоч скажуть що б ти неїздив може задумаєшся
Лучанин до Діма Показати IP 26 Березня 2020 09:50
Він па жизні заражений
Вже Показати IP 26 Березня 2020 00:14
Почитайте уважно в законі нічо не сказано про перевірку документів!!
Вася Показати IP 26 Березня 2020 00:26
На вишкові можна об'їхати той "блокпост"
Анонім Показати IP 26 Березня 2020 00:42
Скільки сигарет можна провозити?
Ах Показати IP 26 Березня 2020 05:40
а контрабасні райони (Ковель, Ратно, Любомль, Шацьк, Володимер-Волинськ) забули
Нах до Ах Показати IP 26 Березня 2020 08:37
А Ковель куди контрабанду сплавлює? В Маневичі? Любомль? Турійськ?))) Карт купи.
Ах до Нах Показати IP 26 Березня 2020 14:36
Ковлє центр контабасу
До ой Показати IP 26 Березня 2020 06:07
Ніхто не просив забирати собі ті села.
Микола Показати IP 26 Березня 2020 07:40
Надзвичайна ситуація, не є приводом(ущімляти людей в їх правах) наприклад пунк перевірки документів ТЗ засобу, де прописано це в Конституції?
я до Микола Показати IP 26 Березня 2020 08:15
ти дебіл ?
Дідо Показати IP 26 Березня 2020 08:35
Треба "активістів" ставити. Як за часів майдану. І "євроавтомайдан".
Отакої Показати IP 26 Березня 2020 08:53
Карантин і надзвичайна ситуація не передбачає ніяких блок постів.Ви порушуєте законодавство України.
Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 09:56
Як смішно читати - ви порушуєте законодавство України. Ну канешно, якшо в тебе пальона бляха на укр номерах і ти їздиш постійно заваляний чи з будуна - то да, порушують, а як Я їжджу на нормальному авто з нормальноими документами і тверезий - то чого Мені боятися????
От гавнюк до Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 10:15
Завтра доберуться до тебе, твоя хата скраю.
Євробидло до От гавнюк Показати IP 26 Березня 2020 12:06
Доберуться - це що мається на увазі?
От гавнюк до Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 12:18
Мається на увазі "влада" яка доїть нас і кидає на гроші, тебе просто другого будуть доїти і знайдуть спосіб в законі як. Кожного з нас... євроблях першими вас другими
От гавнюк до Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 12:20
вчора вибили з доріг нас, сьогодні маршрутчиків, завтра почнуть пхати в колеса палки вам. baba Vanga
Роберт до Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 12:23
Те на увазі, що ті хто на горі - будуть нас всіх обіжати, і нас євробдяхерів і вас розмитнених. Для них ми б*дло.
Євробидло до Роберт Показати IP 26 Березня 2020 13:11
Роберт і От Гавнюк - ідіть вколіть собі тестостерона в дупу, а то ниєте як баби.
От гавнюк до Євробидло Показати IP 26 Березня 2020 15:05
Скільки заплатив за розмитнення? Daewoo Lanos?))) Шо ти малчіш, аааа?
Євробидло до От гавнюк Показати IP 26 Березня 2020 16:12
Ааааа, шо ти как попугай - сидишь и откуда то вещаешь???
Геноцид Показати IP 26 Березня 2020 10:13
Відбувається геноцид людей. Вони кроплять ваші хати невідомою хімією під видом дезінфекції, а потім у вас будуть опіки очей, і дихальних шляхів Против закону поставили блокпости і травлять нас як жуків. Панікери які бояться грипу - опора таких дій против людей
Nik Показати IP 26 Березня 2020 11:45
Недовго їм осталось, терпіння в народу не безкінечне, подивитись на всю ситуацію так сам президент зробив інфікованих в Україну привезли а тепер розповсюдили по всій країні заразу яка не літає в повітрі а передається все протизаконно!
Правдивий Показати IP 26 Березня 2020 13:25
Потрібно було ізольовувати тих, хто їде з закордону на 2 тижні. Ато понапускали їх у вільне плавання, а тепер блокпостять.
хехъ Показати IP 26 Березня 2020 14:14
питання - що буде, коли буде прийнято Надзвичайний стан, свавілля?
Данбіть бомбас до хехъ Показати IP 26 Березня 2020 15:10
Будемо слухати тоді пєрвий канал де булуть крутити вітю ак під хор імені Михайла Поплавського. Я таке не слухаю якщо що..
ольга Показати IP 26 Березня 2020 15:46
У якому селі є аптека, відділення банку чи термінал для зняття коштів і де під час посівної купити насіння і добрива. Якщо вчасно не засіють, не буде що експортувати. Коронавірус це реальна загроза, але є і інші проблеми і їх треба оперативно вирішувати.
Добродій Показати IP 26 Березня 2020 19:53
При виїзді на жидичин блок пост стояв чотири години ,но вони не знали чого стоять,їх так поставили що можна об'їхати з села липляни.
Струмівка Показати IP 26 Березня 2020 21:43
На рівненські на кільці так поставили свою палатку, що шнурками перекрили весь тротуар. Тепер пройти не можна, особливо ввечері. Скоро там хтось носа собі розіб'є. І подякує нашій поліції. Може прочитає той хто натягував ту палатку, ТО ПОДУМАЙ ЩО ТИ ЗРОБИВ І ЗРОБИ ПРАВИЛЬНО!
Тру Показати IP 26 Березня 2020 22:00
Люди, схаменіться! Короновірус тільки в голові, у кого все добре з думками - то і вірусу нема!!! Почитайте статистику по туберкульозу, кожен місяць 2000+ заражених, чому ніхто пандемію не оголошує??? Не таке слово страшне? "Короновірус" новіше? Випробовують нові технології на цьому народу бідному, а він ведеться... Тому що більшість худоба, яка не думає... ПРОКИДАЙТЕСЬ!!!
вихухоль Показати IP 27 Березня 2020 12:05
Для чого ті пости, якщо вони не виконують своїх функцій? На Дубнівській стоїть пост - а толку? Температуру не міряють, авто не запиняють... І вони ще хочуть зупинити поширення коронавірусу.. ну-ну...