USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

З 2017 року автомобілісти сплачуватимуть 4 нових податки

2 Січня 2017 21:34
З 1 січня 2017 року вступають в дію поправки до Податкового кодексу України, відповідно до якого вводиться транспортний податок, новий акцизний збір на автобуси і вантажний транспорт, акциз на електродвигуни, а також відновлений акцизний збір на переобладнані автомобілі.

Про це йдеться у повідомленні видання «Українці сьогодні».

Тепер власники автомобілів з об’ємом бензинового або дизельного двигуна понад 3 тисячі куб. см і не старше 5 років зобов`язані сплачувати річний податок в розмірі 25 тисяч гривень.

З 1 січня вводиться новий акциз на автобуси і вантажні автомобілі. На нові автобуси акциз встановлено в розмірі 0,003 євро за 1 куб. см двигуна, на старі – в розмірі 0,007 євро за 1 куб. см. На автобуси, які експлуатувалися більше 8 років, ставка податку підвищується в 20 разів.

На нові вантажівки, в залежності від тоннажу, ставка акцизу варіюється на рівні від 0,01 євро до 0,016 євро за 1 куб. см. На автомобілі, яким не більше 5 років, ставка акцизу зростає в два рази, а на старші за 8 років – в 20 разів.

Знову стягуватимуть акциз на переобладнані легкові автомобілі, які ввезені як комерційні без сплати акцизу. В якості компенсації зростання податків уряд скасував збір за першу реєстрацію автомобіля, який в залежності від об’єму двигуна становив від 3,82 до 69,99 гривні за 100 куб. см.

Також Верховна Рада проголосувала за закон про введення тимчасових спецмита на імпорт автомобілів, відповідно до якого додатковий імпортний збір на транспортні засоби буде становити 5%. Але цей закон вступить в дію тільки після узгодження з Єврокомісією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Вова Показати IP 2 Січня 2017 21:42
Все по-новому. По новому людей грабують і тільки кричать що мінімалку підвищили у 2 рази а все інше якщо разом взяти то у 5 раз от і обдурили людей а пенсіонери взагалі нікому не потрібні так як і безробітні
SS Показати IP 2 Січня 2017 21:57
А коли вже з церкви податки брати будуть? Грошей там три бюджети України кожна церква несе 100 000 доларів в місяць,а Почаївська лавра 1000 000 в день і дітям на операціїї і пенсії і на армію!
Перехожий до SS Показати IP 2 Січня 2017 23:02
Ви в Почаївській лаврі бухгалтером підпрацьовували? Звідки такі дані?
Nazar Показати IP 2 Січня 2017 23:32
Ви обкурились? Цим змінам уже 2 роки... І вони діючі. Переаіряйте інформацію.
irina Показати IP 3 Січня 2017 07:49
Ще люди пенсії не получили і мінімальної тої зарплати,а ціни вже виросли з 1 го січня..Треба чекати поки получиш зарплату,щоб купити по нових цінах. Дуже весело живемо!
45 до irina Показати IP 3 Січня 2017 12:50
а що Ви збираєтесь купувати з мін.зарплати? Автобус чи вантажівку? бо Ви ж саме під цим текстом це пишете, правда?
майдан Показати IP 3 Січня 2017 14:12
Це перемога!! нарешті зажили як європейці!! а ви казали навіщо майдан.
Петро Показати IP 4 Січня 2017 00:46
Сьогодні цікавився в інеті скільки коштуе літр бензіну в США -3 гривни. А моєму знайомому 67 річному пенсіонеру з пенсією вже з добавкою в 1240 яки має стареньки жигулик яким їздить іноді на дачу шоб заправити повний бак в 39 літрів помножити на 26 гривен= 1000грн. і зуби на полку а за шо їсти за квартиру заплатити лікі купити. Укр це жах! Це геноцид народу. А ви мовчіть далі! Природний відбір- виживають багаті...
45 до Петро Показати IP 4 Січня 2017 11:37
"Петро", навчись користуватись Google translate. А то зарплату збавлять. А для початку просто ввести у Google: "gasoline prices USA today" - від 2,7 до 3,3дол. за галон, тобто від 0,7 до 0,88 дол. за літр. В гривнях сам порахуєш?
Тарас Показати IP 4 Січня 2017 16:44
А то нічого страшного що в нас в Україні податок на автомобілі врахований в ціну палива. В Росії цей податок платиться окремо. Тому паливо у них значно дешевше. А у нас для спрощення його враховували у вартість палива. Чи ви там думаєте що люди геть дурні? Чекайте незабаром головна подія року, на всіх телеканалах. Майдан 2. Від создателів Майдану. В imax, 3d та 5d!!!!