USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«DZIDZIO» в Луцьку: «море» дітей, подарунків та української музики

28 Червня 2015 00:48
Кумедний, веселий Дзідзьо зібрав на луцькому «Авангарді» тисячі людей. На концерт прийшли подивитися від малого до старого. Усі співали, підстрибували та веселилися.

Концерт «DZIDZIO» відбувся в Луцьку 27-го червня.

Цей гурт лучани люблять, й попри те, що в країні війна, вважають городяни, у дітей не можна забирати щасливе дитинство.

«Ми прийшли сюди сім’єю. Діти люблять цей гурт, знають напам’ять пісні та залюбки співають. Це позитивна українська музика, злегка саркастична. Хай малеча не втрачає свого дитинства і має побільше радісних миттєвостей у житті», - вважає мама Олеся.
Її донечка Вероніка розповідає, що Дзідзьо – улюблений співак і всі пісні знає напам’ять.

«Я люблю не тільки Дзідзьо, а й іншу українську музику, для прикладу слухаю Скрябіна, Океан Ельзи, Ламу», - каже дівчинка.
Лучанка Оксана прийшла зі своїми дітками Боженою і Даринкою, а також чоловіком Олегом.

«Ця музика допомагає поліпшити настрій, а це у наш час потрібно. Сюди ми прийшли цілою сім’єю, це тільки скріплює наші родинні стосунки, зближує та допомагає краще розуміти один одного», - наголошує жінка.
Відвідувачі концерту рекомендують виконавцю не забувати, що в країні війна, та частину коштів жертвувати на допомогу бійцям АТО.

«Прийшла на цей концерт, бо треба хоч якось відволіктися від буденних турбот та різних негараздів. Я знаю, хтось може сказати, що війна – не час для концертів. Звісно, я поважаю таку думку, але варто зауважити, що сюди прийшли і самі воїни АТО. Життя триває, люди люблять, борються, допомагають один одному. А тут ми чуємо енергійну та підбадьорюючу музику. Це добре, що Луцьк відвідують зірки. Втім, з боку музикантів було б мудро частину зароблених коштів від концерту передати тим, хто лікується в госпіталі або ж на передову», - говорить лучанка Наталія.
Зауважимо, концерт мав розпочатися о 19:00 годині, але відвідувачам довелося до двох годин чекати зірку. Аби малеча зовсім не занудьгувала, ведучі зі сцени проводили різні музичні конкурси. Наприклад, під час концерту Дзідзьо вмикали Лободу.

До слова, самі ведучі не вельми хизувалися знаннями української мови, а постійно говорили до дітей суржиком: «фамілія», «таракан», «ану-ка» та інше.

Порядок на стадіоні забезпечували міліція та представники Громадської організації «Варта порядку».

Не обійшлося під час цього концерту й без «вуханів». Попри триметрову стіну стадіону, були такі умільці, які залазили не неї без драбини і квитків.
Дзідзьо пообіцяв, що через рік приїде в Луцьк з таким концертом, якого Україна ще не бачила: сцена буде у три рази більшою, а з ним будуть корейці та французи.

Також під час концерту вшанували пам’ять Скрябіна та виконали його пісні, а соліст гурту сказав, що це був його перший музичний вчитель.

Мультфільм про те, як утворився гурт «DZIDZIO»
Дзідзьо «Сама Сама»
Дзідзьо «Давайте дівчата займатися любов’ю»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
))) Показати IP 28 Червня 2015 01:19
господи, це Луцьк. до фото бракує тільки дзідзьовських текстів. це якась тваринна деградація за якісь років десять. де нові Мареничі, Зінкевич, Світязь, Хурсенко? це все було і воно було якісне.
Анонім до ))) Показати IP 28 Червня 2015 04:22
то все було при злочинній радянській владі, є символами окупації і тому заборонено.
дідо до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 08:40
Совковий плебс слухає Лєпса та Куєк.
Хлоп до дідо Показати IP 28 Червня 2015 18:05
Що поробиш... дзiдзьо- то для справжньоi украiнськоi iнтелiгенцii... Не всiм дано))
сергій до ))) Показати IP 28 Червня 2015 08:39
Сто відсотків. Дивишся на народ-страшно робиться. Мабудь на даний момент наше суспільство і заслуговує максимум на дзідзьо. Деградація. Але це не їх вина, усі поставлені в такі умови, щоб деградувати
Хлоп до сергій Показати IP 28 Червня 2015 11:30
Хто хоче деградувати - той деградує, хіба хтось когось заставляє слухати Дзідзьо чи Лєпса? Людина сама собі все вибирає.
456 до ))) Показати IP 28 Червня 2015 10:22
Організація концерту жах, ну в принципі знаючи організаторів не дивуюсь, нічого іншого і не чекав
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 03:49
паморок.....
Анонім до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 04:23
і весь світ думає що і всі інші українці такі ж самі клоуни. :(
дідо Показати IP 28 Червня 2015 08:23
Дзідзьо- СУПЕР.
Був на концерті Показати IP 28 Червня 2015 09:12
Чому ніхто не згадує про те як кількасот людей з дітьми 2 години пускали через 1 ворота? Як кричали "ганьба", "не вмієш - не берися" організаторам і просили щось вдіяти? А дій не було. Через годину тільки додумались відкрити ще одні ворота. Особисто мені після такої прелюдії перед концертом і отих 2 парубків з незрозумілою мовою було трохи не до радощів від Дзідзьо. Як казав Притула Дзізьо люблять діти і блаженні :). Заради дітей і мусив сидіти - потім відпустило. По суржику згідний - телепні. А на рахунок деградації - ніхто не заважає служати і Дзідзьо і Мареничі і Зінкевича і Івасюка і і т.д. записавши їх пісні на один диск.
дідо до Був на концерті Показати IP 28 Червня 2015 09:25
Всі були задоволенні. Нормально пройшли у черзі. Тільки полішуки незадовооленні. Ті які весь час кричать супермаркетах ,щоб їм ще одну касу відкрили, бо їм впадлу пять хвилин зачекати.
Не луцький до дідо Показати IP 28 Червня 2015 12:07
У 1900 р . в Луцьку проживало 16000 населення, з них 56,25 відсотків євреїв, а лише 1500 українців. А ти звідки, та яких кровей?
Andrij до Не луцький Показати IP 28 Червня 2015 12:33
Ja vze namishanuj jak i Porox , Jazenjyk, Kli4ko, Grojsman, Paluzja i t.d. Zrobumo malenkij Izrail i zazuvemo jak ljydu a ne jak budlo....Dzidzjo tilku v bari pid balalajky v mikrofon perditu......
Юра до дідо Показати IP 28 Червня 2015 15:55
Ага і ще скажи що полішуки і г*ндони це ті що ниють що туалєт на стадіоні поганий. По твоєму він просто сказка? Я прийшов на 19.00 на концерт і годину чекав щоб зайти. Після того як попав всередину ще хвилин 40 слухав яка супер вкусна дядя піцца і прочий брєд Чому я, заплативши за 3 квитка 300 грн, ще повинен почувати себе бидлом?
дідо до Юра Показати IP 28 Червня 2015 16:18
Неподобається ,то не ходи туди. За дешевий квиток хотів віпложу ? це твій вибір.
Анонім до дідо Показати IP 28 Червня 2015 16:54
Можна подумати у віп ложу пропускали вчасно і концерт для них вчасно розпочали
ПоліШук до дідо Показати IP 29 Червня 2015 01:19
я тут почитав...і бачу що Ви,дідо,або організатор або ж дзідзьо!?
Та, що була в тій " до Юра Показати IP 29 Червня 2015 19:40
Ви праві на всі 100% !!! Образливо і за себе та за дітей. Навіть свої волиняки-гореорганізатори ставлять земляків , вибачте, раком. В такій черзі на концерт за свої немалі гроші відчуваєш себе бидлом.
Бачив Показати IP 28 Червня 2015 11:12
Концерт пройшов супер!!! Дитині дуже сподобалось! Будемо чекати наступного!
Юра Показати IP 28 Червня 2015 12:16
Концерт - жах. Враження - приїхав зібрав гроші і поїхав далі, заспівав трохи пісень поспіхом. Організатори заставили людей стояти з малими дітьми годину щоб потім почати їх пускати коли ті почали скандувати "ганьба". Більше не піду , можна і вдома слухати з таким успіхом.
Клас Показати IP 28 Червня 2015 13:16
Все супер і на рівні було! Класно, що всередині і напоі, і морозиво, й інші наідки можна було придбати за доступними цінами. Створили справжнє свято для сімей! А Дзідзьо ще раз довів статус народного гурту!!!
Лучанин Показати IP 28 Червня 2015 17:24
Щиро жаль цих всіх людей, особливо дітей, у нас хворе суспільство. Як на таку гидоту вести дітей, слухати хіт про малу без ліфчика чи Сару
Ккк Показати IP 28 Червня 2015 23:38
Я живу поряд з стадіоном, то мені було тупо,особливо звук,тупізна!!
бух Показати IP 29 Червня 2015 14:24
панафідін знову маму рекламує
Слухачка Показати IP 29 Червня 2015 19:05
Організація концерту - ЖАХ !!! Це пекло в першу чергу для маленьких дітей, 1, 5 години в щільному натовпі. І справа не в дешевих чи дорогих квитках. В такий важкий час ніхто з організаторів не подумав про безпеку дітей. Ту "милу" блондинку, яка махала з трибуни в ту юрбу. Їй би показали, як треба відноситись до людей.
Слухачка Показати IP 29 Червня 2015 19:43
Шановний пане кореспонденте. А де правдиві фото натовпу перед концертом, який скандував ганьба та фу, показував комбінації з середнього пальця організаторам?