USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.00

Автомайдан продовжить турне по домівках депутатів-регіоналів

31 Січня 2014 23:15
Луцький Автомайдан продовжить у суботу, 1 лютого, своє турне по домівках депутатів Волинської обласної ради, членів партії та фракції Партії регіонів.

Зокрема, активісти відвідають домівки тих депутатів, які мешкають у місті Луцьку.

"Якщо у вас є авто, приїжджайте і беріть пасажирів. Якщо ви - пасажир, приходьте і сідайте у вільні авто. ХТО хоче знати, де живуть прислужники Партії в крові? Гайда з Автомайданом!!!!", - повідомляють організатори луцького автомайдану.

Дата: субота, 1 лютого

Час: 10:00

Місце: Театральний майдан міста Луцька
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Саня Показати IP 1 Лютого 2014 01:24
Для чого ???? сенс ????
Саня Показати IP 1 Лютого 2014 01:25
Дійсно що "турне"...))
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2014 04:11
Це автотурне чергове ДУРНЕ, щирі хлопці навіть не розуміють, що є пішаками в брудній проплаченій акції за доступ до державного корита ще брудніших, ніж є тепер
укр. Показати IP 1 Лютого 2014 08:30
Якийсь цікавий у нас нарід: до мене додому лізуть якісь дебіли( назвати Гузька нормальним, язик не повертається) і ніхто не набив ім морду . не вистрелив з рушниці ( навіть вверх)? Невжетак люди залякані цією нечистю? Чому щн не спалили ні однієі машини цим придуркам? Значить ми і є те бидло , за яке нас і тримають пащенки гузьки та різні москвичі. Козаки .хренови..
збудуйте Гузю барика до укр. Показати IP 1 Лютого 2014 10:25
"Невідомі намагаються попасти до мене на подвір'я. Грюкають в двері, щось вигукують. Наразі ніяких гостей не чекаю, вже пізній час...З будинку не виходжу, поклав сокиру на стіл) Чекаю)",- прочитав в інтернеті. Ото, думаю, якийсь черговий регіонал злякався! Але коли вчитався - ой, леле! Це ж безстрашний борцун і організатор всеволинських подвірних автомайданів Їгорчик Гузь сигналить SOS. Виявляється це до його будинку приїхав чийсь альтернативний "автомайдан", а революціонер сі напудив, газів напустив, сокиру з-під подушки витяг і лементує - гвалт, спасайте!
123 Показати IP 1 Лютого 2014 09:22
А на які грошики бєнзінчік???????????????
Депутат Показати IP 1 Лютого 2014 09:34
Скажіть до кого - посиплю цвяхів вам на щастя.
Сват Показати IP 1 Лютого 2014 10:18
Було дурне...Поїхало в турне...Приїхало з турне...Осталося дурне...