USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьком у супроводі поліції курсували російські фури

14 Березня 2016 18:03
Волинські активісти стали свідками пересування через Луцьк колони російських фур у супроводі поліцейського авто. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

14 березня активісти отримали повідомлення про рух у бік Луцька 8 вантажівок та виїхали перевірити цю інформацію.

У Липинах вони зустріли колону, яка їхала з боку Ковеля через Липини до кільця на Дубнівській, звідки через Підгайці поїхали в напрямку міста Дубно.

На межі областей їх зустріли рівненська поліція, яка продовжила супровід вантажівок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хм Показати IP 14 Березня 2016 18:32
Поліція з народом ... російським. Коли це бл.дство скінчиться?
А Показати IP 14 Березня 2016 18:40
А які почесті. За гроші любий каприз. Що свобода, отримала, що хотіла?
Олег Показати IP 14 Березня 2016 19:05
так то ще й за народнi грошi вони катають! робочий час i бензин!!! це ж все з податкiв. твоя дитина недоїла, а росiйська фура проїхала i зарплату получили, ще й бензина купили.
Василь до Олег Показати IP 15 Березня 2016 02:15
Так все ж по бажанню того народа який дороги перекривав. Думали б своєю головою, то б легше жилося!
ххххх Показати IP 14 Березня 2016 19:12
Маємо те за що воювали і воюємо!!!!!
Тарас Показати IP 14 Березня 2016 20:21
Хлопці гинуть тримаючи кордон, а двомісячні супроводжують конвої, кормлячись з наших податків. Нам таких не потрібно!!!!!! Геть!!!
0011 Показати IP 14 Березня 2016 20:43
В Ковелі сьогодні близько 19.00 екіпаж супроводжував російську фуру у напрямку Доманового.
Лучанин Показати IP 14 Березня 2016 20:44
А Шпига та Лапін де?
1976 Показати IP 14 Березня 2016 21:17
Колись був такий анекдот. В селі журналісти питають у діда: "Діду! А у вашому селі є комуністи?!" "Шо?! Га?! А-а, їсти є кому! От робити нема кому." Так і у нас тепер. Все якісь активісти. Що то за професія така і чи добре платять?
активисты Показати IP 15 Березня 2016 21:23
седьмого дня