USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Через вандалів знімуть усі вказівники до Луцького зоопарку. ФОТО

21 Березня 2016 09:26
Невідомі вже вдруге зрізали вказівний знак до звіринцю у Луцьку.

Про це повідомили на офіційній сторінці Луцького зоопарку у Facebook.

13 березня працівники зоопарку повідомляли про пошкодження одного з вказівників до звіринця, що розміщені у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Тоді невідомі зламали його, але з невідомих причин не вкрали, а залишили на землі. У п’ятницю, 19 березня, знак відновили.

Вранці 20 березня директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко, йдучи на роботу, побачила, що знака знову немає. Якісь люди зрізали той же вказівник.

«Звичайно, ми одразу ж звернулися до правоохоронців. На щастя, за кілька годин вдалося з’ясувати, що зловмисникам знову не вдалося вкрасти цей дороговказ. Його знайшов та забрав працівник КП «Парки і сквери». І знак уже повернуто», - йдеться у повідомленні.



За цим фактом уже написали заяву до поліції.

Відтак, працівники зоопарку повідомляють, що відновлювати вказівник на попередньому місці не будуть. Окрім того, забирають на територію звіринцю й інші знаки з парку.

Нагадаємо, нові симпатичні вказівники до зоопарку встановили кілька місяців тому в рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 09:42
найти хто зрізає і яйки їм повідрізати
Ромчик Показати IP 21 Березня 2016 09:55
Золотая молодежь. В колхозы их загонять надо и работать, чтоб дурь в голову не лезла.
папан Показати IP 21 Березня 2016 09:57
як можна бути морально не стиглим !!!!!!!!! от що в голові
Олена до папан Показати IP 21 Березня 2016 10:02
Так це ж мешканці зоопарку, а саме осли, козли, не хочуть, щоб до них приходили гості
Дядько Показати IP 21 Березня 2016 10:11
Кожен день, по маленькій крупинці наочних фактів, доводиться переконуватися, що ми є деградована нація в рамках цієї держави без майбутнього. І годі чекати змін....
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 10:16
козли і осли зрізають бо людина нормальна це робити не буде !
Добряк Показати IP 21 Березня 2016 11:19
З фото видно що намісті злому приварено було прихватками , приваріть нормально дятли
до Дядько, не особис Показати IP 21 Березня 2016 12:24
а якого милого після Голодомору (історію всі знаєте) усі спустошені території треба було населяти "росіянами"? от тепер ця довбана чума лізе вже і на захід! де той хйло, причетний до цього всього! "собиратель земель руССких"?
до Добряк Показати IP 21 Березня 2016 13:37
Питання не в тому ,як приварено.Для чого нищити?????
Tимоха Воропаєв Показати IP 21 Березня 2016 14:18
Пускати електричний струм уночі до вказівника - щоб к*злів д*вбануло.
ВОВК Показати IP 21 Березня 2016 18:10
нашо б*длу зоопарк.? якщо зоопарк ціла країна.