USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто ловитиме бездомних тварин у Луцьку

24 Лютого 2014 11:34
Бездомних тварин в Луцьку відловлюватимуть захисники тварин. КП «Ласка» отримало на це майже 300 тисяч гривень з міського бюджету.

Про це стало відомо під час засідання комісії міськради з питань фінансів та бюджету сьогодні, 24 лютого.

Так, КП «Ласка» виграла тендер в департаменту житлово-комунальному господарства на відлов тварин. Розмір тендеру – 290 тисяч гривень.

Нагадаємо, донедавна, відловом тварин у місті займалося комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс». А захисники тварин били на сполох. Вони стверджували, що з тварин знущалися, їх труїли та вбивали.

Згодом захисники тварин під керівництвом Дани Новарчук створили КП «Ласка», яке займається роботою з безпритульними тваринами. Відтепер це підприємство офіційно займається відловом тварин у місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Гаврило Показати IP 24 Лютого 2014 11:39
"ХТО ЛОВИТИМЕ БЕЗДОМНИХ ТВАРИН У ЛУЦЬКУ"?-, как кто? Данилюк...
Лучанин до Гаврило Показати IP 24 Лютого 2014 13:53
Данильчук
Данило Показати IP 24 Лютого 2014 11:47
А вгадайте з... одного разу?! "Правий сектор"!!! В них он і зброя є!!!:)
Джулія Показати IP 24 Лютого 2014 11:49
Хай займається хто завгодно, аби позабирали зграї з вулиць Луцька!
бомж-василь Показати IP 24 Лютого 2014 12:01
хто, хто конь в пальто!!! Данильчук і правий сектор зробіть люстрацію бездомним псам шоб не тусувалися біля смітників на моїй території!!!)))
Тло Показати IP 24 Лютого 2014 13:12
Може почнеться порядок в Луцьку, а то через тих псів ходити страшно по вулицях