USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Клімчук відмовився писати заяву

24 Січня 2014 11:54
Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук відмовився писати заяву на звільнення. Він мотивував своє рішення тим, що повинен заяву такого змісту писати там, де й писав заяву на прийом на роботу, тобто, на посаду голови ОДА. Іншими словами – у Києві.

Активісти та депутати вимагають, щоб Клімчук вийшов до мітингуючих на вулицю.

Через декілька хвилин переговорів з мітингуючими, Борис Клімчук повернувся до себе в кабінет і попросив нікого не заходити. Він повідомив, що буде й надалі думати про написання заяви щодо відставки.

Як повідомили активісти, за їхньою інформацією, у приміщенні ОДА наразі перебувають бійці антитерористичного підрозділу "Альфа", які переодягнені у цивільне.

Також активісти заявили, що з хвилини на хвилину, якщо Клімчук не напише заяву на звільнення, виб’ють двері у його кабінет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Алла-Марія Показати IP 24 Січня 2014 12:00
Правильно. Підтримуємо. Ви потрібні Волині.
Ярослав Показати IP 24 Січня 2014 12:00
Молодець! Не здавайся Бондару і решті злодюг. Працюй для народу !!!
правдоруб Показати IP 24 Січня 2014 12:01
Борис Петрович! Молодець, тримайтеся, адекватні люди з Вами!
Липины Показати IP 24 Січня 2014 12:01
Молодец Боря. Мужик.
азіров до Липины Показати IP 24 Січня 2014 12:03
наклонись і будеш класний мужичок-чок-чок
Анонім до азіров Показати IP 24 Січня 2014 12:05
это весь Ваш интеллект или ещё есть?????
азіров до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 12:20
у нас много чого есть, ми власть а ви какашкі
Анонім до азіров Показати IP 24 Січня 2014 12:29
Хіба мати винувата, що дитина… дурнувата?
азіров до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 12:42
мовлчи
славік Показати IP 24 Січня 2014 12:03
Підтримую, повинна бути стабільність
азіроВ до славік Показати IP 24 Січня 2014 12:04
ДУРОК ТИ СЛАВІК
san4ez Показати IP 24 Січня 2014 12:04
Мужик! Тримайся!
хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:07
краще написати, ато народ незрозуміє. очевидно час був потрібен на консультації з Києвом.
ded Показати IP 24 Січня 2014 12:09
Дядьку Боря очоль народ ,старе простять,!!
Володимир Показати IP 24 Січня 2014 12:09
Бачу тут вже стадо продажних клімчуковських ботів набігли, (за стабільнасть) виродки!!!
Анонім до Володимир Показати IP 24 Січня 2014 12:12
А что иное мнение Вас раздражает?
хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:10
нічого немаю проти Бориса, вроді вміняємий нормальний чувак з нашої землі, але заява - це була б ознака, що він з народом, і можливість знову ж призначення його на цю посаду
Лучанин Показати IP 24 Січня 2014 12:10
боря хоч ти і г1*нюк , але не йди на поводу в бондара фиби дилльова алексеіва і прочего безробітного потороччя яке виде за собою народ . Боже спаси Україну
не байдужа Показати IP 24 Січня 2014 12:10
Когда, люди поймут, что о народе никогда не заботилась ни эта власть, ни оранжевая, и предводители евромайдана думают только о собственных должностях умело используя гнев народа.
Лучанка до не байдужа Показати IP 24 Січня 2014 12:14
зграйка не чим не краща Клімчука просто хоче до влади
Анонім Показати IP 24 Січня 2014 12:11
Або з народом або на кол!!!!!
хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:14
да, Борі, потрібно очолити народ, іх підтримувати, незабувати, шо народ єдине джерело влади, і все буде норм
Іра Показати IP 24 Січня 2014 12:14
Не потрібно писати заяву Борисе Петровичу, тут і думати немає чого. Ви найкращий губернатор-господарник серед усіх попередників. Гузь - це взагалі не порядна людина, яка не тільки слова не тримає, але й рішення суду не виконує. Володмиру Івановичу і Юрію Володимировичу теж не треба йти на поводу у цих Козюр-Бондарів-Гузів.
азіров до Іра Показати IP 24 Січня 2014 12:19
Іринка даю тобі 100 баксюків, і я буду тебе як Борька кахати
Анонім до азіров Показати IP 24 Січня 2014 12:33
"Патриот" займись лучше изучением украинского языка!!!Толку будет больше!
азіров до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 12:45
а нафига, баблоси у меня и язик будет тат каторий я захочу
Анонім до азіров Показати IP 24 Січня 2014 12:47
Исходя из Вашей речи-ни того ни другого у Вас нет!!
азіров до Анонім Показати IP 24 Січня 2014 13:10
все есть но вам недадим
Іра до азіров Показати IP 24 Січня 2014 12:41
Ти краще свої 100 баксюків на психітра витрати.
азіров до Іра Показати IP 24 Січня 2014 12:44
ето они мне платють
ВАся Показати IP 24 Січня 2014 12:15
Підтримай народ. Ми ж тебе обрали то ти і наших дітей підтримай будь людиною. чому сидиш і ніяких дій не робиш поки кров проливалась на майдані і били усіх людей це в Незалежній країні так робиться?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Свободи ніякої простому українцю немає. міліція народ не оберігає а ганьбить
Андрій Показати IP 24 Січня 2014 12:16
Ну напише Клімчук заяву... Ну відчуемо почуття глибокого задоволення ... Ну пройде тиждень, другий... Що буде з виплатами пенсій, зарплатні для бюджетників?
маша Показати IP 24 Січня 2014 12:17
треба мати мужність ! скільки людей прийшло а він все за крісло тримається
Анонім до маша Показати IP 24 Січня 2014 12:23
2004 году народ тоже ходил....а что он ВЫХОДИЛ?!!!А идти на поводу у тех у кого уже была и власть и эти же кресла,но Вы сами знаете лично для Волыни ничего не сделали!!!Хватит,Климчук хозяйственник и Волынь цветёт!!
хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:20
я зблизька його незнаю, але якщо замішаний в темних ділах - то пиши заяву на звільнення, якщо ні - то підтримуй народ, бо з його податків ти живеш і служиш йому; роби дії щоб жоден волинянин не постраждав в період протистояння народу і влади
... до хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:25
Ті хто хочуть прийти тех не з світлих
Підтримка Показати IP 24 Січня 2014 12:22
Підтримую Бориса Петровича. Тримайтесь. Це чи не єдина людина, яка щось робить для області і Луцька.
Натяк Показати IP 24 Січня 2014 12:22
Сирія, Єгипет, Лівія, ...
хехе) Показати IP 24 Січня 2014 12:25
Господарник чи негосподарник, але якщо маєш гріхи перед простими людьми - заяву писати потрібно, наше життя - це лише мить і ми її повинні прожити достойно, щоб залишити хорошу память про себе
Європа Показати IP 24 Січня 2014 12:26
В європейських країнах всіх хто перебуває на такому мітингу в тюрму б посадили. Особливо отримали б ті що в масках
Серий Показати IP 24 Січня 2014 12:31
Причому тут Климчук, він був при всіх владах губернатором, і при кучмі і при ющенку, його ж не поставили при регіонах, в нього завжди є власна думка, треба поважати нашого губернатора а скидати тих хто не достойні своїх мандатів.....
васильович Показати IP 24 Січня 2014 12:40
Якщо він лідер народний, то повинен бути з народом, якщо лідер партійний - з партією. Але завжди треба залишатися людиною. Думай, Боря, думай, по ділах твоїх оцінять тебе, чи народ чи партійці
вільна людина Показати IP 24 Січня 2014 12:41
правильно, я надіюсь він залишиться!!ніхто ще стільки не зробив для Волині як він!
Степан Показати IP 24 Січня 2014 13:01
Петрович МИ з тобою, тримайся