USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Рада не змогла відправити уряд Яценюка у відставку

16 Лютого 2016 20:40
Верховна Рада не прийняла постанову про відставку уряду."За" висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували 194 депутатів при необхідних 226.

Про це повідомляє «Українська правда».

Раніше парламент визнав діяльність уряду за рік незадовільною. Перед голосуванням "Опозиційний блок" залишив сесійну залу ВР. Про це повідомив в Твіттері депутат Мустафа Найєм.

Фракції голосували за відставку наступним чином.
Згідно з законодавством, питання про відповідальність Кабінету міністрів не може розглядатися Верховною Радою більш ніж один раз протягом чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабінету міністрів.

Як повідомляло видання раніше, президент Петро Порошенко закликав Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. Останній погодився та написав заяву про відставку.

В українському політикумі виникла гостра криза. За відставку Яценюка виступили дві фракції коаліції – "Самопоміч" і "Батьківщина".

Як відомо, парламент 371 голосом призначив Яценюка прем'єр-міністром 27 лютого 2014 року. Це була рекордна кількість голосів за історію голосувань кандидатур на цю посаду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анатоль_ Показати IP 16 Лютого 2016 20:43
я в шоці
лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 20:46
Подивився списки поіменного голосування... половина просто тупо відсутні.. От питається хто тих д*білів обирав і за який херес ми їх тримаємо на посадах.. та ще й ЗП нараховуєм..
11 до лучанин Показати IP 17 Лютого 2016 09:05
не тупи..................ми ж самі і вибирали...
сер до лучанин Показати IP 17 Лютого 2016 10:40
та вони просто карточки повитягували і розвели вас як лохів. ви ж обираєте пороха, яценюка, ляшка і всякі батьківщини. то й їжте
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 21:05
А Шокін - дурень, пролетів!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 22:03
він не пролетів, вже спростовано, він з понеділка в відпуску, і ніби ніякої заяви про звільнення не подавав. Таку інфу оприлюднили коли Яйцеголовий утримався на посаді
Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 21:05
Коли с.ка Лапін буде в Луцьку?
Анонім до Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 22:01
Лапін хоть взагалі не голосував, а Гусь су*а підтримав Яценюка, він голосував проти відставки
Анонім до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 23:08
хльопці-підо"и, але заробили по лімону баксів
Anonymous Показати IP 16 Лютого 2016 21:07
ЯЦН ПНХ! Яйцен*х, під*рас, не зай*буй БІЛЬШЕ НАС!
УКРАЇНЕЦЬ! Показати IP 16 Лютого 2016 21:12
В черговий раз жидва тонко розіграла спектакль,показавши дурним хохлам,ХТО в Україні ГОСПОДАР! Голосуйте і дальше за жидів,бо ви українців в списках не можете знайти.Були,є і будете ГОЯМИ!,для жидів! Нема мізків,знчить на те і заслуговуєте.
Ку Показати IP 16 Лютого 2016 21:37
Ну шо СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!! ГОП ЗА НЬОГО )))))!!!!!!!!!!!
Волинянка до Ку Показати IP 17 Лютого 2016 09:13
З нетерпінням чекаємо список НАШИХ волинян хто як голосував. Гузь тепер міліонер і ходячий труп...
Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 21:43
Яку ж ви сволоту повибирали у ВР. Опублікуйте список подонків з Волині щоб ми їх зустріли на Волині.
Степан до Волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 22:06
Кожен нарід вартий того правителя якого має. А правитель "має" нарід. Бачили очи що обирали...
рим до Волинянин Показати IP 17 Лютого 2016 08:56
а причем здесь Они? Все знали - кто Они! Публикуйте списки тех, Кто их выбирал.
Зрада до Волинянин Показати IP 17 Лютого 2016 09:00
Лапін, Гузь, Мартиняк
читач до Волинянин Показати IP 17 Лютого 2016 09:07
не ви...а ми...
лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 21:47
"За" висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували 194 ???? А ви додайте спочатку що на табло написано
рональд Показати IP 16 Лютого 2016 21:48
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=6051 тут результати голосування. ах Лапін такий Лапін)
во як до рональд Показати IP 17 Лютого 2016 01:07
Та ла@но, що підГузник, що заЛуАпін... Проти, ще й аплодують.... А ви далі 50дол.пенсії отримуйте, платіть нові тарифи і тд ... А їм нові авто і квартири.... П... си!!!
брат Показати IP 16 Лютого 2016 21:54
яценюк все порішав з ринатом ахметовим. розвели як котят. опозиційний блок спочатку критикував уряд а потім взяв і відмовився у відставку його відправляти. круто. ясно тепер чого це яценюк так мляво санкції проти Росії вводить. а ще блок порошенка повів себе негідно і підступно. з 136 депутатів лише 97 за відставку. а перед цим луцик розпинався про те що треба сеню слати подалі. ну і радикальна партія, батьківщина та і навіть одна подруга з самопомочі не дали всіх голосів. бездарі, нездатні забезпечити елементарну дисципліну.
гройсмуН до брат Показати IP 17 Лютого 2016 00:01
Думаю це не халатність з боку голів фракцій а умисел, бо голова не даремно відтягнув голосування аж над вечір аби поменше депів було, й дивом відмовився від свого звичного сигнального голосування хоча одна з прямо груп виимагала його провести перед тим як голосувати остаточно
дон Показати IP 16 Лютого 2016 21:54
мда... єдине що можу сказати: якби Свобода мала фракцію, то вона б проголосувала за відставку уряду в повному складі!
санчо до дон Показати IP 17 Лютого 2016 07:56
"Свобода" вже прокралась і відпочиває на узбіччі політикуму! :)
Провидець Показати IP 16 Лютого 2016 22:14
Скоро на стінах будуть писати "Янукович-рятуй Україну" або "Бацько Лукашенко-наведи в нас порядок". або "Краще з ляхом,як з москалем".Не хоче Україна бути Українською,не хоче українець бути сам господарем,Давай в керівника жида,грузина,прибалта,америкоса,москаля,давай ,а я край села,збоку,за хліва,за рогу будинку подивлюсь.Може мене мине,не зачепить,я вже якось,колись.... Одним словом-відсижусь,відлежусь,а що мені більше за всіх треба......
рим до Провидець Показати IP 17 Лютого 2016 08:51
кто угодно, друг. Но только не все сначала. Не Янукович!!!
виборець Показати IP 16 Лютого 2016 22:15
Скажіть,в якій країні,парламент визнає роботу уряду незадовільною і не відправляє його у відставку?Це не парламент!!! Це ВОРГ!!!,українського народу!!!!!!!!!
!!! Показати IP 16 Лютого 2016 22:20
Шановні, йдемо під Верховну раду, будемо самі "голосувати", Яник пішов і Яцик піде, не встоять перед народом!
!!! Показати IP 16 Лютого 2016 22:20
толку тут з нашої писанини...
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 23:04
А шо це був за бл*дський цирк, хто зна?
не пацик Показати IP 16 Лютого 2016 23:07
розвели як котят -тільки хто на цей раз буде Чечитовим ? маем тимчасовий уряд- війну- тепер в самий раз чекати 4-ри опломбіровані вагони з новим Леніним для новоі революціі. революційна ситуація як колись писали класики вже созрілаі Украіна на сносях. А хто сунівався що сеня-ахмет-коломойский всіх розіграють. Петро дальше буде карти мішати але козирів там давно вже нема.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 23:12
ху"пльоти йо"ані. ДО СОКИРИ КЛИЧЕ РУСЬ !!!!!!!!
Воля Показати IP 17 Лютого 2016 06:03
наші волинські деп3тати Мартинянк, Лапін, Гузь відсутні на голосуванні. Кожен за це отримає кістку ві "хазяїна" , пси на службі у жидка, а не народа(((((((ГАНЬБА
Українець Показати IP 17 Лютого 2016 07:25
гуся і лапу на коліна а ні на стовп
рим Показати IP 17 Лютого 2016 07:53
Вяера, один написал, здесь, в "ВН", что наивен тот кто решил что кролика уберут. Удивился его "цинизму"! Оказалось... Прав был человек. Есть умные люди среди нас, знают о лохотроне не по наслышке.
Водій Показати IP 17 Лютого 2016 08:59
Лапіну і Гузю ГАНЬБА, на коліна псів.........!!!
любопитний фінансист Показати IP 17 Лютого 2016 09:25
То все говорильня, лякає слідуюча зима, хто вже прорахував тарифи нові, а безробіття процвітає, за ціни мови нема- оце страх, ми самі по собі- депутати самі по собі, таке життя,
Коля Показати IP 17 Лютого 2016 10:24
а чому ж депутаи не проголосували а зіграли спектакль?З людей вже як можуть так і іздіваються !!! Сором і депутатам ВР які теж голосують тільки ті закони які їм зручні!!! Чому вони не для людей голосують щось? Чому вчора вони не проголосували закон щоб чиновники подавали декларації свої і оприлюдннювали???? Це ж не УРЯД вже а вони. ВСІ ВОНИ однакові а людям вже на хліб не вистачає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
мілка Показати IP 17 Лютого 2016 10:34
та не на майдан нам треба а на вила їх брати і в багаття щоб сморід від них ще на довгі роки покоління запам"ятало