USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі активісти допитають голову ОДА

21 Серпня 2014 17:52
Активісти революційних організацій йдуть в гості до голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика.

Їхня головна мета -поставити йому декілька запитань щодо роботи органу виконавчої влади та методу управління областю, - повідомили у прес-службі Самооборони Луцьк.

Зокрема, йтиметься про причини різкої зміни майже усіх очільників райдержадміністрацій в області, методи підбору інших кандидатів на ці посади та критерії їх обрання, а також ефективність роботи ОДА щодо допомоги бійцям на Сході.

Якщо у середу, 20 серпня, губернатор зібрав усіх волонтерів області, які допомагають воякам, щоб вони почули його, то у п’ятницю, вони йдуть до нього, аби він почув їх, - стверджують активісти. А зберуться вони у п’ятницю, 22 серпня, о 10:45 біля будівлі Волинської ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
123 Показати IP 21 Серпня 2014 17:52
коментар було видалено
Не дибіл до 123 Показати IP 21 Серпня 2014 17:56
а що, думав керувати без оглядки на людей? Вже не вийде
***** до Не дибіл Показати IP 21 Серпня 2014 18:03
То точно. Так він і робив на автозаводі. З людьми не рахувався, звільняв хороших працівників. Кадр старої партійної закалки. Думає, що і зараз пройде. А хлопці молодці!
Корінний лучанин до Не дибіл Показати IP 21 Серпня 2014 18:10
Гунчик думав, що ВОЛИНЬ це той самий ЛуАЗ , тільки з більшою територією та населенням і тому веде себе саме як директор ЛуАЗу і не більше. Він ніколи не був активним у громадсько-суспільних процесах які відбувались у країні. Про нього ніколи ніхто не чув. Він не висовувався, тому що КОМУНЯКА. і більше думав за свій ЗАД та крісло. Люди вже не ті, а до його компартійних мізків ще не дійшло!!
321 до 123 Показати IP 21 Серпня 2014 17:56
Ти то точно де*іл. Навчись хоч грамотно писати.
громадянин Показати IP 21 Серпня 2014 18:02
коментар було видалено
Корінний лучанин до громадянин Показати IP 21 Серпня 2014 18:13
Розумніше щось не можеш написати?
ольга Показати IP 21 Серпня 2014 18:12
Нічого з того не вийде. Але іти варто. Щоб не забували майдан.
скарб Показати IP 21 Серпня 2014 18:21
Винесіть того Гунчика з кабінєта, бо він поплутав завод і область!!!
активіст до скарб Показати IP 21 Серпня 2014 18:39
Да? А як поплутав? що зробив не так? Може маєш якісь факти? Чи просто ти злиденний безробітний та ображений на весь світ невдаха? Напевно друге ))
Корінний лучанин до скарб Показати IP 21 Серпня 2014 18:41
Прикро стало за ПОРОШЕНКА, що приначає на посади отаких гунчиків, які людей не поважають і не вміють себе поводити!!! Ми обрали ПОРОШЕНКА ПРЕЗИДЕНТОМ не для того щоб він таких " кадрів" призначав керувати громадою, це не є ДЕМОКРАТІЯ! Це бардак!
краб до скарб Показати IP 21 Серпня 2014 21:37
Пустовіт то ти?:)))
Волинянин до краб Показати IP 22 Серпня 2014 00:31
Ні, не тільки, Тролять усі поплічники Пустовітів, Кіндерів і т.п. і їх ЧЛЕНІВ партії. Це у них новий "Український прорив" до корита починається. Вибори скоро.
1111 Показати IP 21 Серпня 2014 18:46
Мавпи допитають мавпу. П еремога! Миздобули!!!
вв Показати IP 21 Серпня 2014 19:13
і порох не НАШ президент,і гунчар не наш губернатор,так,просто випадкові люди.
бб до вв Показати IP 21 Серпня 2014 20:34
А хто ж голосував?:) Ви подивіться на результати виборів!!! Хоча... кому це казати - вам кого не обери - поганий буде! Тому так і живемо...:(
пасажир Показати IP 21 Серпня 2014 19:28
Володимире Петровичу, Ваше бажання замінити усіх голів РДА може вилізти Вам боком. По перше, люди попрацювали на посадах нетривалий проміжок часу, тому рано робити висновки про їх професійну придатність та організаторські здібності. По друге, окремі з них уже здобули авторитет в районах, в т.ч. серед військовослужбовців, які воюють на сході України, тому новопризначених керівників окремих РДА просто винесуть "на вилах". По третє, особи, яких Ви хочете бачити головами РДА викликають не лише здивування, а й занепокоєння,- призначати людину лише за те, що була членом виборчого штабу П.Порошенка - це безвідповідально. Надіюсь на те, що Ви це прочитаєте і не робитимете поспішних призначень.
Прикро Показати IP 21 Серпня 2014 19:28
Правильно! Нам прикро! Нас обижают! Одного на цепь, другого на кол! Мы за Била Гейтса! Даешь Силиконовую долину в Шацком районе!
102 Показати IP 21 Серпня 2014 19:49
Сьогодні НЕ ВИЙДЕ людей НЕ питати і НЕ прислухатися.
АТОніна Показати IP 21 Серпня 2014 20:33
Данильчук повернувся, Гузь нашепотів і знову г...оп-паради починаються? "Активісти революційних організацій" - це що, хто... таке? Не всіх на роботу пристроїли? Мирка при кріслі, а Поха вештається?:) Так чи що? Ви самі щось побудуйте, зробіть для громади, а потім доведіть, що ми можемо, зробили, а влада ні. От тоді щось можете питати, а так коли самі тільки все руйнують, громлять... і ще йдуть вимагати, питати?! Ну це вже взагалі дикунство... що у принципі і робить Данильчук зі своїм ПС в області!
Галя Показати IP 21 Серпня 2014 20:58
Гунчика -Геть! Правильно люди кажуть,що людей за людей не сприймає, Таким там не місце. Люди ну гляньте на нього?... Ну хіба це губернатор? Хай бог милує. А жінка Галя- веде себе так ніби принцеса Діана. Ха-ха!
Валя до Галя Показати IP 21 Серпня 2014 21:34
От коли ти станеш Президентом - тоді і будеш призначати! Він призначив - з нього і будуть питати люди, для того і обирали! Коли ви вже навчитеся цивілізовано і по законах жити, а не стадними, дикими інстинктами?! Може ти хочеш у крісло голови ОДА, покажи своє лічіко "Гюльчатай"?!:)
Anonymous Показати IP 21 Серпня 2014 21:02
Гунчик, іди, звідки приповз! Область - не завод, не комсомольський осередок, і не твоє помістя, її жителі - не твої раби! Ти - СЛУГА народу! "Кадрові питання не повинні обговорюватися на майданах"... Поміняти всупереч думці громади голів РДА - то демократія? Вантажівки він "Одним розчерком пера" забирати буде. Дороги побудуй, йолопе! Довикобелюється до тієї ж участі, що й Башкаленко (а то й до вил в сідалищі), і це буде цілком справедливо! Диктатор недороблений. Є в Майкла Щура нова рубрика - *андон тижня - кандидатура вимальовується, і то не тижня, а певно і року...
Андрій Показати IP 21 Серпня 2014 22:20
Звичайно, навіває сум в першу чергу, призначення Гунчика.Критерієм кадрових призначень знову любі друзі,кумівство і колеги по бізнесу.Не за те була революція Гідності.Прислухайтеся пане Гунчику до людей,не провокуйте своїми недолугими кроками до нового майдану.Ми вже маємо можливість порівняти Вас з попереднім головою і повірте,ці порівняння не на Вашу користь.Почуйте громаду,зробіть висновки і успіхів Вам в роботі.
друг до Андрій Показати IP 21 Серпня 2014 22:46
Ага, точно! Пустовіт так любив слухати, годинами слухав... і нічого не робив!!! Головне слухати, приписи давати, листи слати, а самому ні в чому участі не брати, а люди люблять коли їх слухають, але тільки нічого з того не міняється!!!
Волинянин до друг Показати IP 22 Серпня 2014 00:34
А шо ше міг Шаріков? Хіба квартиру собі "вибивати" . "Я без довольствия не могу" (Шаріков)
антон Показати IP 21 Серпня 2014 22:41
В Горохівському районі.Для чого міняти порядну людину, яку зірвали з роботи. який тільки почав працювати з людьми, міняти на кадру. який людей бив? Де робота проти корупціії, економічна люстрація, де боьотьба з олігархами,коли повернуть награбовані трильйони ? Дасть бог повернуться наші хлопці з перемогоюі тоді прийдеться відповідати, чому не знищено внутрішніх ворогів.
антонУ до антон Показати IP 21 Серпня 2014 22:48
Досить лякати!!! Прийдуть, повернуться... дістали вже!!! А ти чого сидиш і строчиш?
а до антонУ Показати IP 21 Серпня 2014 23:00
Мій син там. От він вернеться і буде строчити.
несидор Показати IP 21 Серпня 2014 23:09
Що запереживали?Ще не вечір.. Покайтесь. Не можна вічно дурити народ.
Володимир Показати IP 21 Серпня 2014 23:40
Ще той начальник не родився, який усіх би задовольнив! Тим більше не може задовольнити всяких "революціонерів", яких завжди більше, ніж грошовитих посад.
василь Показати IP 22 Серпня 2014 00:02
Гунчику потрібно постійно нагадувати,що до цієї посади він не пришитий намертво, хай кидає свої гнилі замашки, це йому не завод де він всім хребти ламав. І гонор збити трохи треба, а то себе царьком відчув.
читач Показати IP 22 Серпня 2014 08:44
дивує тактика того зброду який називається громадськими організаціями...і який доводить що не потрібно при зміні влади міняти голів РДА............а коли змінився президент то чому ж познімали усіх хто був призначений на посаду при Януковичу........чомусь на професіоналізм ніхто не зважав......тому хто з тих "патріотів" зараз говорить про професіоналізм..то це 100 відсотків що має якусь користь за свої кричання на майдані..
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 09:28
Активісти революційних організацій, йдіть....... самі знаєте куди.