USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Голову ОДА звинувачують в аморальній поведінці

27 Серпня 2014 17:01
Заяву щодо того, що призвело до «яєчного нападу» на голову облдержадміністрації планують подати правоохоронцям представники волинської громади.

Нагадаємо, що на допит у справі «яєчного замаху» на голову ОДА Володимира Гунчика сьогодні викликали громадського активіста Володимира Красулю.

Під час акції заступник голови Асоціації фермерів і землевласників Волині Руслан Хомич розповів начальнику УМВС України у Волинській області Петру Шпизі про те, що, на його думку, спонукало представників волинської громади до хуліганських дій стосовно Володимира Гунчика.

З його слів, голова ОДА зневажливо поставився до матерів військовослужбовців, які прийшли до нього напередодні. Так, з його слів, в активістів є відеозапис, на якому зафіксовано, як губернатор виганяв зі свого кабінету матерів військових-волинян, які несуть службу в зоні АТО.

Руслан Хомич повідомив, що активісти готові написати заяву про те, що Володимир Гунчик повівся неморально, відмовляючи прийняти матерів та виштовхуючи їх із кабінету. Говорячи, що йому «не цікава доля 51-ї бригади». Представник фермерів визнав, що кидатися яйцями в посадовця – несерйозно, але, з його слів, «добре, що в нього не кинули чимось важчим, що розривається». На думку Руслана Хомича, заява пояснить, що насправді мотивувало до «яйцепаду».

Нагадаємо, під час незапланованої зустрічі активістів області із головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком, яка відбулася після відеоселекторної наради в Інституті післядипломної освіти, об голову керівника найвищого органу виконавчої влади регіону розбили яйце. За фактом хуліганських дій щодо голови волинської облдержадміністрації Володимира Гунчикарозпочали кримінальне провадження.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
віктор Показати IP 27 Серпня 2014 17:09
хомич молодець..справжній українець..так тримати і не відступати...
справжній українець до віктор Показати IP 27 Серпня 2014 17:39
справжні українці під Іловайськом, Горлівкою, Луганськом, Донецьком........
Анонім до справжній українець Показати IP 27 Серпня 2014 17:41
Справжні УКРАЇНЦІ - скрізь і ТУТ теж
віктор до справжній українець Показати IP 27 Серпня 2014 17:44
то чому ти тут...
Анонім до віктор Показати IP 27 Серпня 2014 17:55
бо два дні назад приїхав звідти
віктор до Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 18:42
хто був в ато герої...а герої під анонімів не косять
я до справжній українець Показати IP 27 Серпня 2014 20:10
а ти чого ні!?
босяк до віктор Показати IP 27 Серпня 2014 22:14
кожен чоловік має гунчика а жінка немає ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,гунчика
1221 до віктор Показати IP 28 Серпня 2014 01:10
Ган*он твій Хомич брехливий
дідо Показати IP 27 Серпня 2014 17:30
Гунчик привик хамити працівникам заводу,які є залежні,як раби. Атут не проходить у спілкуванні з громадою.
102 Показати IP 27 Серпня 2014 17:34
Яйце - не вихід, але хай такі РОЗУМНІ порадять, як НАРОД має будувати НОВУ країну. Законними способами - правильно. Але де ті закони, яких СВЯТО дотримуються різні ПОСАДОВЦІ? То що вимагати від людей? І ТІЛЬКИ від людей?
Волинь Показати IP 27 Серпня 2014 17:38
Не щастить Волині на губернаторів: клімчук обсцикався, башкаленка "закатували " на театральному майдані, гунчик хамло. Ось що значить партійні квоти.
Анонім до Волинь Показати IP 27 Серпня 2014 17:41
Пустовіт 700 тисяч профукав на автобус для філармонії.
волиняка до Волинь Показати IP 27 Серпня 2014 18:40
Ага! А що ж ти "білого і пухнастого" Пустовіта оминув?:) З ним-же так пощастило і особливо до квот він не має відношення?!:) А може він як охфіцер і призовного-мобілізаційного віку вже у зоні АТО? А ні - він до виборів готується!:) Гриша може то ти пишеш га?:)
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 17:39
Водій Гунчика отримує 5 тисяч зарплати,це бувший працівник міліції. То ж з міліцію все вирішено.
волинянка Показати IP 27 Серпня 2014 18:33
А може волинянан не везе з частиною отаких неадекватних дядьків, яких за рукав привели на ту горе акцію і сказали як кричати і що. то ше добре якщо зрозуміють про що саме кричати. потім заплатять по пару рубликів, і все місію виконали. а коли вже проти них застосують відповідальніст, нехай кожен відповідає за свої дії. вчора кинули яйцем в одного, завтра не дай Боже у Вітра чи Романюка, і стане вже просто нормою А хулігани будуть когось звинувачувати в аморальні йповедінці. Біда, сором, за таких українців. Нехай їдуть на Схід і там показують які вони героїі, а не тут в тилу проявляють свої здібності. Креативу більше ні на що не вистачає,Прикро за украхнців, і шкода Україну
Корінний лучанин до волинянка Показати IP 27 Серпня 2014 18:55
ДО СЛОВА : Козаки -запорожці, після обрання ними ОТАМАНА, на голову йому виливали відро смердючої багнюки - це для того щоб він не забував із якого роду -племені, хто його обрав і кому має служити! Так часи змінились, але суть залишилась. Тепер оці призначені(не обрані) "отамани" дозволяють собі зверхнє ставлення до людей. Нехай Гунчик навчиться людей поважати , що забув може звідки родом, з якого роду-племені. От би йому отих козаків - запорожців. Але вони ще є у нас, не перевелись.
День Показати IP 27 Серпня 2014 18:46
Ой скоро, дуже скоро Гунчик буде біГунчиком........На заводі робив все шо хотів, і чесно кажучи цікаво, яким чином взагалі його призначили..........мабуть підмазав, і то все знову як зазвичай Радикально потрібно все міняти
СПРАВЕДЛИВО Показати IP 27 Серпня 2014 21:06
НЕ ВЕЗЕ ВОЛИНI НА ГУБЕРНАТОРIВ ЯК З КОМСОМОЛЬЦЯ КОМУНЯКИ МОЖЕ СТАТИ ГУБЕРНАТОР ТРЕБА БУТИ НЕ ХАМОМ НЕ ВИСОКО МIРНИМ АДЛЯ НЬОГО ВЛАДА ЦЕ СПОСIБ ЗБАГАЧЕННЯ А ДАЛI БУДЕ ЩЕ НАБАГАТО ГIРШЕ
Іван Показати IP 27 Серпня 2014 21:09
Хомич хоть попіариться на шару! Вчитель нікудишній, фермер-невдаха, може хоч політиком буде, то матиме прибутки!
віктор до Іван Показати IP 27 Серпня 2014 21:22
а ти злий...все сказав як про себе
Укр Показати IP 27 Серпня 2014 21:21
Не везе Волині на українців .
волиняка Показати IP 27 Серпня 2014 21:37
Красуля як шут гороховий.
волиняка Показати IP 27 Серпня 2014 21:41
Якщо патріотизм Волинських патріотів полягае в тому ,щоб ходити в вишиванці і грати на балалайці,то я не патріот.
Я до волиняка Показати IP 27 Серпня 2014 23:14
І якщо патріот це той, хто слово "патріот" пише замість місця роботи - я теж не патріот
123 Показати IP 27 Серпня 2014 22:55
А от коли в нього яйця закінчаться - чим він доводитиме правду?
Хомяк до 123 Показати IP 27 Серпня 2014 23:11
Можна ще яєчками. Два рази
Хведора Показати IP 27 Серпня 2014 23:09
Не везе з мужиками хоч плач: голова - бігунчик, активіст красуля - сцикунчик. А варто було б знати, що встромляння фейса в екран за бігунчиком коштуватиме як мінімум допиту.. А вже страшно і штанці мокрі
павло Показати IP 28 Серпня 2014 07:05
Який цей ХОМИЧ недоумок!!!його в живу слухати важко, бредотіну несе таку що в голову не влізає.фермер не вє...ний!
333 Показати IP 28 Серпня 2014 10:37
гунчик просто придурок та ідіот, такий же, як яник, в нього теж яйце кидали і проти того, що кинув розпочали кримінальну справу...ще пару таких витівок гунчика і його петя набере значно меньше, ніж розраховує тут на волині, а після цього і закінчиться кар"єра цього недолегого директора-хубернатора
22 Показати IP 28 Серпня 2014 10:57
ЛЮСТРУВАТИ ГУНЧИКА
кульчин Показати IP 28 Серпня 2014 12:41
Це дуже дешевий піар перед виворами, від "патріота" Гута.