USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підприємцям Завокзального разом із новим договором хочуть підсунути додаткові умови

20 Лютого 2016 16:50
Підприємці, які торгують на ринках в Луцьку й співпрацюють з Облспоживспілкою нарікають на те, що їх шантажують, відключають від світла й змушують підписувати незаконні договори.

Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва у п’ятницю, 19-го лютого.

Представник підприємців Алла Сівак попросила депутатів допомогти представникам малого бізнесу, мовляв, їх заганяють у «рабство». Вони неодноразово зверталися до Луцького міського голови, але результату жодного.

«Луцька міська рада, за підписом мера Миколи Романюка зобовʼязала Облспоживспілку підписати договори з підприємцями до 2031-го року на Завокзальному ринку. Втім, нам пропонують такий договір, що юристи беруться за голову. Новий договір – фактично «рабство». Нам пропонують продовжити оренду до 2031-го року, але з умовою перегляду документу кожних два роки. Більше того, найгірша ситуація ховається в останньому пункті. Там сказано, що ми зобов’язуємося підписувати додаткові угоди. Виходить так, що вони придумають – ми маємо виконувати, а не захочемо – розривають договір і геть з ринку. Це - рабство», - інформує про ситуацію членів профільної комісії підприємець.

Зі слів пані Алли, їхні договори цього року були автоматично пролонговані. Втім, каже підприємець, їх змушують підписувати нові, погрожують вигнати з ринку та вимикають світло у контейнерах.

Щодо тих, хто вже підписав договори, пояснює Алла Сівак, то вони вже відчують негативні наслідки, адже вартість оренди збільшили на 10 гривень.

Зваживши на це, підприємець просить допомоги юристів Луцькради та вимагати від Облспоживспілки, аби та укладала договори із підприємцями до 2031 року, як це було раніше обумовлено без додаткових договорів та умов.

Зваживши на цю інформацію, члени профільної комісії вирішили зібратися повторно вже наступного тижня, але на зустріч запросити представників Облспоживспілки та юристів, щоб врегулювати конфліктну ситуацію.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало про те, що градоначальник лобіює інтереси Облспоживспілки. Зокрема голова фракції УКРОП Ігор Поліщук зауважив, що під час сесії міської ради перший заступник Миколи Романюка Тарас Яковлев підтримує підвищення орендної плати для підприємців на Центральному та Завокзальному ринках на 25%, зокрема через те, що таким чином можна позбутися Центрального ринку.

«Тобто ідея в тому, щоб «викурити» підприємців з ринку шляхом підняття орендної плати. Це все, що ви маєте знати про підтримку малого бізнесу в Луцьку», - резюмував депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
??? Показати IP 20 Лютого 2016 16:56
10 грив це навіть не пачка цигарок! не смішіть!
Ніна до ??? Показати IP 20 Лютого 2016 21:01
10грн-це додатково на кожний кв/метр, так що це дуже дорого! Це-крах для нас.
Анонім до Ніна Показати IP 20 Лютого 2016 22:56
Який крах???? Мені за 5 м. кв. підняли на 50 гр. Ну не з їсте пів кг. ковбаси-не вмрете. Не смішіть людей і не розводьте гам. Знайшли крах!
до аноніма до Анонім Показати IP 22 Лютого 2016 10:01
питання в тому, КОМУ ви віддасте ті 50 вами зароблених гривен. Якби на наші гроші будували садочки і дороги, а не горгути собі будинки -- може і варто було б платити, а так, КОМУ І НАВІЩО ?
11 Показати IP 20 Лютого 2016 17:01
а ціни на товари також залишаться стабільними до 2031 року?
Анонім до 11 Показати IP 20 Лютого 2016 20:50
Ні впадуть
до чого тут ціни до 11 Показати IP 22 Лютого 2016 11:16
хоч поняття маєте про те, що павільйони є власністю підприємців, а земля ---громади Луцька. То за повітря ціна змінилась ?
До курців Показати IP 20 Лютого 2016 18:11
Підприємців "викурити" щоб самим потім було де "прикурити"
Свавільник Орест Іва Показати IP 20 Лютого 2016 18:50
В тексті опечатка,не 10 а 100.
баба параска до Свавільник Орест Іва Показати IP 20 Лютого 2016 20:11
земля міста, павільйони підпрємців, а заробляє горут 1
Анонім до баба параска Показати IP 21 Лютого 2016 18:32
так горут відкатує раманюку
Анонім до Свавільник Орест Іва Показати IP 20 Лютого 2016 22:57
10 за м.кв. я торгую і сама получила таку угоду- з лютого нова ціна
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 20:08
"Банду геть" гвалали торівельники на ринку в 2014році...дочекалися,їх почули.
да ну Показати IP 20 Лютого 2016 20:13
в Ківерцях одна гривня на квадрат, нам---10 , де взялось ?
базар Показати IP 20 Лютого 2016 20:29
на 10 грн за метр квадратний( магазин 20 кв.м приблизно 200 грн за місяць, уявіть скільки на базарі магазинчиків)
Макс Показати IP 20 Лютого 2016 21:13
Коли ця аферистка сівак алла стала представником прідприємців?
максу до Макс Показати IP 21 Лютого 2016 18:33
а коли аферист макс став шавкою раманюка ?
максу до Макс Показати IP 22 Лютого 2016 09:54
то тебе й баби на базарі дурять ? ти хоч говорив з тим, кого аферистом назвав? Піди і може щось нове собі дізнаєшся.
Тарас Чурило Показати IP 20 Лютого 2016 21:41
Романюк крутить облспоживспілкою як хоче
Ірина Таран Показати IP 20 Лютого 2016 21:42
Ще й непогано на цьому заробляє
Бе Показати IP 20 Лютого 2016 22:02
Давно пора розігнати той гадюшник. Підеш, тільки нерви попсуєш, відешь, лі, вони там самі пупи. На 10 сходяться, до одинадцяти їх не чіпай, каву п'ють, в три вже нікого не найдеш. Хочеш щось придбати - одна мова - а ви точно будете брати, бо інакше шукати не буду.
Анонім до Бе Показати IP 20 Лютого 2016 22:58
не мели дурнці
ВОВК до Бе Показати IP 21 Лютого 2016 16:53
бекає баран. Хто барана гонить на базар ? Їдь на шопінг до Мвлану там і кавою пригостять і задурго вдягнуть. А як нема мані то сиди і не пі-ди.
Анонім до Бе Показати IP 21 Лютого 2016 18:34
ой яке ти прошене та брехливе.
жанна Показати IP 21 Лютого 2016 16:09
В портсіті ходіть шановні покупці,там все дешево все дуже якісне, тільки нема що купити.КРАЩЕ базару немае ніякого маркету.на базарі і вибір на любий достаток і нові моделі,і розміри різні.покупці теж мають навчитися культури,бо якщо в кармані 500 гривень то люди рахують себе олігархами.залишайтесь людьми,як закриють базари будете ходити з голою дупою
Анонім до жанна Показати IP 21 Лютого 2016 18:35
деякі понтарі люблять з десятьма гривнями в кишені походити по базару і понти покидати
Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 18:37
не тільки раманюк і К, а й яйцеголові та ПОПи і К планомірно знищують малий бізнес в Україні. олігархи їм більше відкатують
дивним людям Показати IP 22 Лютого 2016 09:51
добре що хоч хтось звертає увагу на проблему, яка ще не торкнулась неуважних підприємців, які підписали не читаючи ті угоди. Вибір завжди є , а небезпека на ринку реальна. Кожен може з тим папірцем відвідати юриста, це не так дорого, а для себе дізнаєтесь багато нового. Не підписавши чергову "угоду додаток" з вами автоматично розірвані договори. До речі, тих додатків може бути і 100 і скільки завгодно. А ви можете хоч уявити що там пропишуть ?