USD 39.85 40.15
  • USD 39.85 40.15
  • EUR 39.95 40.20
  • PLN 9.95 10.15

Луцький суддя через суд уникнув штрафу від патрульної поліції

1 Вересня 2016 22:56
Суддя Рожищенського районного суду Сергій Панасюк задовольнив позов свого колеги з Луцького міськрайонного суду Андрія Подзірова до рядового Патрульної поліції Павла Новосада.

Завершальне судове засідання у справі, що у першій інстанції розглядалася кілька місяців, відбулося 31 серпня, повідомляє Громадске.Волинь.

Нагадаємо, суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Подзіров 17 січня цього року здійснив, за його словами, вимушену зупинку під знаком «Зупинка заборонена» на вулиці Конякіна обласного центру. Патрульні винесли постанову про адмінвідповідальність у вигляді штрафу сумою 255 гривень. Служитель Феміди подав позов до суду, де доводив, що приводом до порушення ПДР стала крайня необхідність (плач дитини у автівці), а дії патрульного були протиправними.

Андрій Подзіров на два попередні засідання, в тому числі і на те, де слухали свідка, не з’явився. На оголошення рішення він прибув.

Під час судових дебатів він запитав сторону в особі юриста Департаменту патрульної поліції Луцька Марію Кондюк про те, скільки часу вона працює на цій посаді і чи відомо їй про випадки, коли представники поліції не складали постанову через те, що людина вчинила правопорушення у зв’язку з крайньою необхідністю. Марія Кондюк відповіла, що про порушення, на які за малозначністю не виноситься постанова, юристу ніхто не повідомляє.

Позивач акцентував увагу на тому, що поліція, на його думку, не застосовує поняття про крайню необхідність. «Поліції треба щось підчитати і повчитися», – порадив суддя-позивач.

Головуючий у справі суддя Панасюк задовольнив позов. Якщо у 10 денний термін відповідачі не подадуть апеляцію, постанова буде скасована, а Андрій Подзіров не сплачуватиме штраф розміром 250 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Іван Показати IP 2 Вересня 2016 00:24
коментар було видалено
Гога Показати IP 2 Вересня 2016 03:21
коментар було видалено
бандеровець Показати IP 2 Вересня 2016 06:39
і про яку правову країну ми говоримо? але про що говорити якщо для Філюка на Красному зняли кірпіча який там висів хто знає скільки років і тепер всі хитрож*пі щоб не стояти лишніх 10 сек на світлофорі їдуть понад судом та .Приватбанком....
віра Показати IP 2 Вересня 2016 07:19
Ганьба суду і суддям, що підсуджуючи, вигороджують себіе подібних!!!!!!!!)!!!!
лучани до віра Показати IP 2 Вересня 2016 09:33
Це той "суддя", що відмазав скандального алкоголіка дебошира мента Волошина.
лучанин Показати IP 2 Вересня 2016 07:25
скільки протоколів склали на поліцейських за порушення ПДР
Вова Показати IP 2 Вересня 2016 07:32
В АТО обох ***.
Показати IP 2 Вересня 2016 07:57
Нда коментатори. Якщо суддя то апріорі винен. Читайте ст 22 КУпАП Європейці недодєлані і відстоюйте свою правову позицію а не нийте. А для тих хто не любить читати пояснюю що крайня необхідність (ст. 22 КУпАП) і плач дитини це дві речі які АПРІОРІ є нерозривними тим більше що це поліцай визнав. Хоча кому я пояснюю....
лучани до 5н Показати IP 2 Вересня 2016 09:13
Заді в машині сиділа його жінка з дитиною. Луганський "суддя" не побоявся Бога та прикривається дитиною.
Анонім до 5н Показати IP 2 Вересня 2016 11:28
Іщо , з суддей?@
Показати IP 2 Вересня 2016 07:59
Перепрошую, ст. 18 купап
лучани Показати IP 2 Вересня 2016 08:15
Що можна чекати від "судді" який обманює.
Микола Показати IP 2 Вересня 2016 08:47
В суддів кожне порушення закону - це крайня необхідність. Запитання до Подзірова і Панасюка: Скільки постанов поліцейскьких про порушення ПДР ви скасували, де порушник - дядько на жигулях? відповідь - круглий нуль. Ляшко дав вам характеристику - с к о т и н я к и
Миколі до Микола Показати IP 2 Вересня 2016 09:12
А ти в ЄДРСР зайди і подивись МАЙЖЕ УСІ що надходять до Подзірова. Алеж ти мабуть і не вкурсі що таке ЄДРСР ))))))))))) тобі головне какнуть напевно.
5н до Микола Показати IP 2 Вересня 2016 09:21
Майже усі Подзіров скасовує. 90% таких рішень на користь громадян.
Толік Показати IP 2 Вересня 2016 08:47
Це якийсь капець. 225 грн. штрафу непомірна сума для судді.
справа до Толік Показати IP 2 Вересня 2016 08:56
Думаю, що справа не в грошах,а в самому принципі..
справедливий Показати IP 2 Вересня 2016 09:07
Тепер можна всім порушувати правила,адже в кожного знайдеться своя " крайня необхідність". Дякую суддям.
Андрій до справедливий Показати IP 2 Вересня 2016 20:07
Як що вона - крайня необхідність є, то треба її вказувати та та казати поліціантам про неї, а самі поліціанти не довчилися, а тому і не розрізняють поняття. Це моя особиста думка. Не знаю обставин справи, але якщо людина зробила вимушену зупинку і не заперечує напевно в неї були для того причини. Крім того в судя Панасюк є досвідчений та поважного віку і напевно на договорняки ні іде, напевно Подзіров в судовому засіданні доказав свою позицію - молодец!!! А заздрість то таке ;)
Віктор Показати IP 2 Вересня 2016 10:47
Годі й сподіватися іншого вироку.Рука руку миє.Яка може бути довіра до суддів і до цих зокрема.
Юра Показати IP 2 Вересня 2016 12:42
Cуддя - молодець, повністю його підтримую, а всім тим хто його не підтримує то доведіть в законному порядку вину, а тоді розказуйте. Які закони - таке і життя