USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мітингувальники увірвалися в кабінет голови облради

4 Грудня 2013 13:56
Депутати фракцій "Свобода", "Наша Україна" та "Батьківщина" увійшли до кабінету голови облради Володимира Войтовича та вимагали у нього скласти повноваження.

Так, близько десятка осіб зайшли в кабінет Володимира Івановича, з конкретною вимогою:

"Ось листок паперу, ось ручка - пишіть заяву про відставку", - заявили з порога.
Присутні аргументували свою позицію тим, що рада вже давно не може впоратися зі своїми повноваженнями, а те, що відбувається у ній, назвали клоунадою.

"Думаєте, зі сторони не видно, як працює орган? Правильно голосуєш, так як скажуть, а за це отримуєш посади і підвищення. Думаєте, про це ніхто не здогадується?", - заявив активіст Євромайдану у Луцьку Микола Собуцький посадовцю.

Через декілька хвилин ситуація стала більш напруженою. "Регіони повинні стати на коліна, і просити вибачення у народу!", - зазвучало у кабінеті.

Сам чинний голова облради сидів незворушний. Вислухавши всіх присутніх, коротко відповів:

"Я був обраний депутатами, то звітуюсь перед ними. Свої повноваження складати не буду, заяви не напишу", - заявив Володимир Войтович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
увірвали...ся Показати IP 4 Грудня 2013 14:10
якіж то мітингувальники не зрозуміло чи то депутати чи то хулігани. вони б всіх впустили із вулиці. тоді і питаннь не було. а то якийсь піар. вони ж то притендують на ці ж посади.
хвілолог до увірвали...ся Показати IP 4 Грудня 2013 14:29
Правильніше писати "прЕтендують", але, зважаючи на те, що ви спішите і пишете за попереднім замовленням, то і так зійде...
Тетяна до хвілолог Показати IP 4 Грудня 2013 16:03
Замовлення чи не замовлення , а "слів з пісні не викинеш"))
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Грудня 2013 14:20
У ЗАКОНОДАВСТВІ НЕМАЄ ЛЕГАЛЬНОЇ ПРОЦЕДУРИ ДОСТРОКОВОГО ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ДЕПУТАТІВ, ОТ І ПРИХОДИТЬСЯ ЇХ НАПОЛЕГЛИВО ПРОСИТИ ІТИ ГЕТЬ
Лучанка Показати IP 4 Грудня 2013 14:23
Мафія Собцуьких молодшого і старшого рветься до влади..
фотограф Показати IP 4 Грудня 2013 14:26
Назва останнього фото - "Ідилія..."
піт-йоп-ка до фотограф Показати IP 4 Грудня 2013 17:50
цілюються...
Агент до фотограф Показати IP 4 Грудня 2013 17:56
Ні, краще "ІНСТРУКТАЖ".
Metaller Показати IP 4 Грудня 2013 14:44
Назва останнього фото "Пашли-ка, пабазарім!"
лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 16:28
Гнати те гузьовсько-вітівське бидло з приміщення і по всьому. Клоуни дурнуваті.
Анонім Показати IP 4 Грудня 2013 16:51
Боря до гузя: "спочатку полікуйся, а потім приходь"
Виборець Показати IP 4 Грудня 2013 17:21
От неможу зрозуміти невже в облраді нема чоловіків щоб дали демократу по пиці...????
За Євросоюз - "Прафе Показати IP 4 Грудня 2013 17:43
Дивишся на фото і диву дивуєшся - Собуцький - без будь якого досвіду управлінської, комерційної чи просто роботи, Гузь - теж саме і т.д. і т.п. Хочуть керувати? Навіть віртуально страшно уявити що можуть накерувати. Дітей на майдани повиводили, масовку створили, товариш з криком дзвонить каже дитина з усім 9 класом пішли на мітинг?! Гузя підтримувати? Шибу? Бондара? Алексеєва? Собуцького? Банаду? і т.д. А так і може статись, бо після перемоги найбільш активним крикунам надають посади і то на різних рівнях. Бондар - Голова ОДА був, міністром культури Білозір - була і т.д. Що доброго стало? З крикунів толку НЕМАЄ і НІКОЛИ НЕ БУДЕ, не звикли і не вміють працювати. Зверніть увагу на Порошенка - спокійно вийшов між людьми на Майдан, знає про що йдеться, що робити і не робити, і харизму господарську має, хитрун? так. Але з досвідом і собі, і людям, Гриценко - теж не кіпішний, на рахунок господарника - невідомо. Не кидайтеся на гасла, мізкуйте, придивляйтесь, думайте - чи до гарних чи до розумних йти :), а то знову навибираємо - рік-два будуть валити на папередніків, рік - сопіти, а на третій-четвертий об-ся, але будуть кричати що все добре. А нам знову на революцію підніматись?
пора ставати самим до За Євросоюз - "Прафе Показати IP 4 Грудня 2013 20:46
щоб знищити дракона потрібно стати самим драконом. Чим не приклад Ісландія. Львів вже прокинувся Свобода допомогла брутальним обраданям мешканців І зараз у них майдан самостійний реально студентський, а не партійний. Голва наметового містечка Собуцький менший, все наметове містечко представляє свої організації..... Луцьк прокинся. Намтове містечко немає належати партіям. Страйк загальний нехай партії посунуться і дають громаді протестувати. Прокинся Луцьк звільни наметове містечко від волоцюг...
Ну ну Показати IP 4 Грудня 2013 17:50
Ну і рожа на 3 фото. Не дай Бог - приснится. Фотошоп ? або все такі зомбі ?
Володимир Показати IP 4 Грудня 2013 17:51
Войтовичу складає честь, що дав відпор насильникам!
1234 Показати IP 4 Грудня 2013 17:52
А хто взагалі такий Гузь?!
андрій до 1234 Показати IP 4 Грудня 2013 17:53
Клоун!
Ломброзо Показати IP 4 Грудня 2013 17:55
Які милі гарні обличчя, скільки чистоти помислів та щирої турботи про Неньку-Україну написано на них. Я невимовно радий, що Волинь має таких дупутатів. За ними хочеться йти не те, що на страйк, а навіть світ-за-очі... В Магадан, наприклад.
Оля Показати IP 4 Грудня 2013 17:56
Усі, хто хоче влади - нехай виведуть на вулиці своїх партійних побратимів, а не студентів і учнів. Хамство і бардак - це не Європа, і не те за що народ вийшов на вулицю. Спобували б вони у будь-якій европейській державі так себе поводити. На свої маєтки хай заведуть мітингуючих погрітися і поїсти.
7777 Показати IP 4 Грудня 2013 18:07
Їх основна мета дорватися до посад в обласній раді. А це дасть їм можливість розпоряджатися бюджетними коштами.
Прагнучий Показати IP 4 Грудня 2013 18:21
Я за Євросоюз, за зміну влади, але тільки не з цими скаженими.
Просто Я Показати IP 4 Грудня 2013 19:28
ДАВНО ПОРА ЦЕЙ ПЛАСТИЛІН ВИКИНУТИ З РАДИ. АБО ТИ ПОЛІТИК, ЧИНОВНИК,ДУМАЮЧА ЛЮДИНА, АБО ТИ ТРЯПКА "ГУБЕРНАТОРА". Войтович-друге!!!
Роман Показати IP 4 Грудня 2013 19:41
Давно пора розігнати цей розсадник політичної корупції, гниль,гав..о, Волинь.,ПОРОЗУМНІШАЙ!!!
сер Показати IP 4 Грудня 2013 19:48
05.12.2013 о 10.00 год. біля центрального входу до будівлі Уряду та об 11.00 год. біля центрального входу будівлі КМДА розпочнуться виконання рішень суду про заборону будь-яким особам вчиняти дії щодо блокування будівлі Уряду та будівлі КМДА.
вася Показати IP 4 Грудня 2013 19:50
БОруцький - Алкаш? Чи мені здається.
Ага до вася Показати IP 5 Грудня 2013 09:25
Тобі здається, непохмелений
НЕпросто Я Показати IP 4 Грудня 2013 19:54
Ну чого ви того Гузя критикуєте? Встаньте та зупиніть його, скажіть йому, щоб він почув, притисніть його своєю мудрістю і порядністю, встаньте на його місце. Він там, бо там немає вас. Ви хочете, щоб хтось виконував роботу, яку ви боїтесь робити, але вам не подобається той, хто її виконує.
олена до НЕпросто Я Показати IP 4 Грудня 2013 20:30
і я кажу: Ігореві Гузю на волині нема рівних у мистецтві керувати масами. Хтось може зробити ліпше? то - робіть! іноді здається, що й сам БП Ігоря за це поважає. бо стільки років, як він, ходити по лезу ножа і не оступитися - треба мати добрий розум. І я думаю, Ігор Гузь не за посаду собі бореться. Він і сам знає, що йому жодна чиновницька посада вже не пасуватиме. Йому місце у Верховній раді, там у нас має бути політика. А поки там у нас - бізнес, то політику місять на низах. Ігоре, я не права???
ясенпень Показати IP 4 Грудня 2013 19:59
кіна не буде.
Сергій Осійчук Показати IP 4 Грудня 2013 20:54
"Думаєте, зі сторони не видно, як працює орган? Правильно голосуєш, так як скажуть, а за це отримуєш посади і підвищення. Думаєте, про це ніхто не здогадується?" Де факти? Призвіще, де працює, яку посаду отримав. Хто на думку опозиціонерів має стати наступним головою Волинської обласної Ради?
АННА Показати IP 4 Грудня 2013 21:04
Кубло осіло на Волині і керує, тільки наживаються на простому народі. Позор! Відпочивайте на своїх дачай і не мучте людей!!!
віктор Показати IP 4 Грудня 2013 21:39
Немае у нас ні керівників ні господарників потрібно падати на коліна перед ЕС та просити щоб вони нами керували бо що зодними що з іншими у нас толку немае і небуде*** особиста думка
Жеглов Показати IP 4 Грудня 2013 21:43
Ну і рожа в тебе, Боруцький !!!
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 21:49
Не потрібна Україні Європа з такими політиками. Це хамло вірвалося в кабінет хами і бидло. Ганьба вам , а не цим людям ( Войтовичу і Клімчуку ) вони виглядають набагато достойніше за вас. Хлопці ви перегнули палку вона лопнула майдан розійдеться. Бо ви ганебні хамуги , а ще хочете до влади в Європейській країні. Ні в Європі такого немає поїдьте і подивіться. Бидло!!! Фу!!! Ганьба виродкам. !!!!!!!
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2013 21:59
І ще одне не шановні гузь ,бондар , шиба і козюра одне питання. Чому ви не в Києві на майдані ?гузю там веселіше там беркут він з тобою сволоч гратись не буде. Чому там не кричиш. Якщо ви з людми їдьте туди там люди мерзнуть , а ви революціонери засрані дома на диванчиках жопу свою грієте до посади її готуєте. Наволоч. Ганьба!!! Люди задумайтесь чи вам потрібна така європейська держава з такими начальниками хамами.
віктор Показати IP 4 Грудня 2013 22:09
Майдану потрібно подякувати всім хто наразі керуе зібраними людьми на евромайдані , Лідер мае бути обраний молодю народом , А чужими руками жар грибти легше
до "олена до НЕпрост Показати IP 4 Грудня 2013 22:14
Ну й дурню написала!:-))))))))))))))))))) Це все про бездарне створіння на прізвище гузь?????????? Дружина писала,чи хто......
))))))) до до "олена до НЕпрост Показати IP 5 Грудня 2013 08:49
коханка. чого вже там і зовсім не дурню
яна Показати IP 4 Грудня 2013 22:24
Перепрацювалися вони на сесії. після обіду всі порозбігалися по норах - криси
телеглядач АВЕРСУ Показати IP 4 Грудня 2013 22:33
Ледь не лопнув від сміху,коли сьогодні в новинах по Аверсу показували фрагмент істеричного "виступу" гузяки перед Войтовичем.Коли Гузь з мегафона щось доказує Войтовичу прямо в саме вухо. І як тільки Войтович стримався щоб відверто не розсміятися з цього придурка?:-)
макс Показати IP 5 Грудня 2013 08:38
Придурки, що ж ви робите революцію дітьми і студентами? Ви ж кожного вечора їдете додому, приймаєте ванну, вечеряєте, спите з дружинами, а зранку ситі і виспані їдете на майдан мітингувати, а ці обдурені вашими гаслами молоді люди сплять у наметах. Сволота ви безсовісна, подивіться в дзеркало і признайтесі самі собі, що ви наволоч, рветеся до К О Р И Т А, і ніщо більше вас не цікавить.
доля Показати IP 5 Грудня 2013 09:31
Гузь! Тебе Київ чекає, чого ти не там? Там таких крикунів-істеричок не вистачає, ти б вже давно Адміністрацію Президента захопив, а ти свій "талант" у Луцьку пропалюєш, тобі цього народ не простить!:) А якщо твої "боси" з Києва взнають, що ти такий "талановитий" і до них не примкнув... тебе знову з партії попруть! Подумай! Києв чекає на тебе!!!
Щирий Лучанин Показати IP 5 Грудня 2013 09:33
Обличчя Славіка Боруцького говорить саме за себе!Оце вам депутат!Пустіть такого до влади і буде вам не "соромно за Державу".Наглоття- прийшли пана Войтовича знімати!Де міліція!Це рішення має ухвалювати увесь депутатський корпус!Респект п.Войтовичу!