USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

На луцькій сцені покажуть те, про що не прийнято говорити назагал

23 Лютого 2016 22:35
Яскраву, різку, гостру та колючу комедію обіцяють показати лучанам 24 лютого у Палаці культури Луцька.

Початок дійства під назвою «Гормональний збій або дещо про SEX» – о 19:00.

Виконавці – актори київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

На сцені вони розкриють теми, про які не прийнято говорити назагал.

«Ми обґрунтуємо Вам думку, що більшість людей, які вважають себе «нормальними», насправді-хворі, але це зовсім не страшно!, – пишуть організатори. – Спробуємо вивести модель середньостатистичного українського подружжя».

Також актори обіцяють пофантазувати, що могло б розповісти наше тіло, якби мало право голосу.

«Розповімо, про що можуть мріяти повії! Розкриємо таємницю, про що брешуть більшість чоловіків! Відповімо реваншем, що ж насправді приховують майже всі жінки!», – йдеться у повідомленні.

«Про смаки не сперечаються, але можна сказати зі 100% впевненістю – ця робота не залишить нікого байдужим та не дозволить нудьгувати ні хвилини, – переконують у театрі.

Водночас, обіцяють багато гумору та позитивних емоцій!

Зазначимо, що вистава – російською мовою, без антракту.

Вартість квитків – 120-240 гривень, придбати їх можна в касі Палацу культури або ж на karabas.com. Деталі – за телефонами: 0332 72 31 25 та 066 123 68 63.

Діти молодші 8 років на спектакль не допускаються. Старші – на відповідальності батьків.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
тиць-здиць Показати IP 15 Січня 2016 08:54
чи бігатимуть по сцені голі тьотки?
Анна Показати IP 15 Січня 2016 09:10
Про все це говоримо російською мовою...
Я в шоці Показати IP 15 Січня 2016 09:15
Діти молодші 8 років на спектакль не допускаються.????????????????????????????????? Може, помилилися???? Може, все-таки 18-ти років?????????
Василь до Я в шоці Показати IP 15 Січня 2016 10:50
Да нічого дивного. Вам же будуть в мізки вставляти що те що завжди вважалося нормальним, насправді ненормально? То чому не можна діткам це показати? Більше психів - більше ефект!
Корінний лучанин Показати IP 15 Січня 2016 13:59
Така подібна вистава вже була у Луцьку на початку 90-х, грали якусь французьку комедію . Бігали напівроздянені молоді тьоті по сцені. Дуже примітивний був спектакль. Але зал спочатку був наповнений, але потім люди почали покидати зал. Афіша була інтригуюча, і глядач розраховував на цікаву гру акторів на їх професіоналізм а насправді отримав "дешеву гру" заїжджих київських "акторів" які приїхали заробити грошву. Враження було таке, що понабирали із вулиці отих "прости...к" в актори.
глядач Показати IP 3 Лютого 2016 11:29
майте совість - ставте вистави українською. тема заяложена. це вже не цікаво.
Джулія Показати IP 23 Лютого 2016 23:00
І квитки недешеві, і мова чужинська.
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2016 07:28
Мова чужинська?Ще напишіть, що, наприклад, Ірина Карра - це геній, а Толстой - це сміття. Чи матюки українською для Вас більш цінні. ніж класика світової літератури? Хоча... Може Ви і не читали ніколи ні Толстого, ні Достоєвського...А якщо англійською була б вистава, то як? Не чужинська?
Лучанка до Лучанка Показати IP 24 Лютого 2016 09:13
пардон, технічна помилка:Ірена Карпа.
Джулія до Лучанка Показати IP 24 Лютого 2016 13:43
п.Лучанко, а Ви взагалі в курсі, що Україна воює з Росією? Про тотальну русифікацію культурного простору Ви теж не чули?
ТАК Показати IP 24 Лютого 2016 10:23
Кожен хоче заробити. Актори також як і ми всі заробляють, тільки своєю театральною грою. Актори російськомовні тому і вистава російською. ЇЇ назвати суто українською не можна. Згадуються часи коли в усіх державних структурах щоб мати посаду потрібно було знати українську і це був стимул "хоч більше заробляти вчи мову". А зараз її гноблять не тільки з самого верху а й культурно видаючи по телевізору ніби то український продукт російською мовою. Також держава створює такі умови, що люди з безвиході вчать польську, англійську, чеську і т.д. щоб працювати не в своїй державі а виїзджати за кордон. Це моя особиста думка. А щодо світової літератури скажу так все можна читати тільки з перекладом на українську