USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Волині на одне робоче місце - більше 30 охочих

31 Січня 2015 20:36
Найбільше вакансій на ринку праці Волині - робітничих, менше пропозицій для службовців. Утім, є вакансії й для осіб без кваліфікації.

Про це йшлося під час прес-конференції на тему: «Ризики ринку праці та пріоритети роботи обласної служби зайнятості» 30 січня в приміщення центру зайнятості.

Статистичні дані обласного центру зайнятості свідчать про те, що в січні 2015-го року в їхній базі налічується 515 актуальних вакансій. Однак на одне робоче місце претендує 34 особи, які шукають роботу.

Серед загальної кількості вакансій на ринку праці Волині питома вага пропозицій для робітників становить - 57%, для службовців - 35%, для осіб без кваліфікації – 8%.

Збільшення навантаження на одне робоче місце, фахівці центру зайнятості вважають ризиком для ринку праці Волині.

Зауважимо, депутати обласної ради говорили, що бюджетні установи Волині беруть на роботу фахівців з вищою освітою в обхід центру зайнятості. Відсутність законодавчих ініціатив, які б зобов’язували людей працевлаштовуватися на роботу через центр зайнятості, приводить до того, пояснює керівник обласного центр зайнятості Раїса Кучмук, що пенсіонери займають місця, на яких могли б працювати молоді кадри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 31 Січня 2015 21:01
зараз пенсiонери налетять!
яя до Анонім Показати IP 31 Січня 2015 21:05
правильно. або робота або пенсія.маю на увазі державну, якщо це підробіток то будь ласка.
віка Показати IP 31 Січня 2015 21:16
Так не чесно пенсіонери займають хороші робочі місця а особливо в державних установах,школах а молоді роботи не має,ще пенсія в предаток,а молоді що хоч і як хоч крутись.....
1234 до віка Показати IP 31 Січня 2015 21:34
Ну чого ж нечесно, якраз навпаки. Молоді пряма дорога в Європу, куди й рвались. А пенсіонери, які звикли жити й трудитись в міру сил у своїй країні, вже ні фізично, ні психологічно не зможуть туди поткнутись, а їсти і годувати сім"ї теж мусять. Чи вважаєте, я к і наш малошановний Президент, що за 1280 грн. пенсії можна не тільки прожити, а ще й шикувати?
Анонім до 1234 Показати IP 31 Січня 2015 21:38
молодi без зарплати пенсiї не платять, в пенсiонерiв дорослi дiти, а у молодi сiм'ї з неповнолiтнiми, якi треба годувати, молодь без роботи пенсiї отримувати не буде i дiти в 30 лiтньої людини будуть голоднi i босi, бо пенсiонер отримує її зарплату!
1234 до Анонім Показати IP 31 Січня 2015 21:49
Тим більше нічого молоді робити у цій злиденній країні! Треба їхати в Європу, на солідні заробітки, і нічого чекати про такі ж злиденні пенсії, які платять в Україні, і то вже обкладають податками. А те щр в пенсіонерів є дорослі самозабезпечені діти - не факт, їх самих ще треба годувати або виганяти туди ж в Європу, а ще краще в Росію на заробітки. То ще може й батькам-пенсіонерам допоможуть вижити.
Анонім до 1234 Показати IP 31 Січня 2015 21:53
а репа нетрiсне - все для пенсiонерiв? У Церкву б ходили каятись за такi слова. Молодь має бути тут щоб вiдбудовувати країну пiсля цих комсомольцiв-пенсiонерiв, якi в душi вважають вiтчизною СССР - геть з держустанов бабок-комсомольцiв - самi хай їдуть в Росiю, там нещодавно їхнього вождя Святою водою окропили, може й на них щось подiє
1234 до Анонім Показати IP 31 Січня 2015 22:10
Ні в якому разі не можна нашу молодь, батьки і діди якої були комсомольцями-піонерами-пенсіонерами, а тобто завідомо зіпсованою і гіпотетично схильною до симпатій до Рашки, допускати до відбудови України. Це мають робити лише незалежні експерти, в першу чергу - грузини і литовці.
777 до 1234 Показати IP 1 Лютого 2015 11:08
Конононiм ти ще в Луцьку?
Анонім до 1234 Показати IP 31 Січня 2015 21:46
немають пенсiонери совiстi i пенсiя i зарплата, а молодим дiтей немає чим годувати...
1234 до Анонім Показати IP 31 Січня 2015 21:59
Та кажу ж, в Європу треба їхати, і то негайно! Високі зарплати, достойний рівень життя, не то що у наших злиденних пенсіонерів, які на відміну від європейських не можуть їздити у турподорожі по всьому світу і насолоджуватись сонцем Багам та Бермуд, а змушені гризтись за шматок хліба. Крім цього, у Європі і дітей прилаштують і виховають, як треба, у дусі терпимості і толерантності. Вся молодь - у Європу, там добре і всіх чекають з відкритими обіймами!
Григорій Показати IP 31 Січня 2015 21:22
"що бюджетні установи Волині беруть на роботу фахівців з вищою освітою в обхід центру зайнятості". Солодка мрія чиновника - без його відома буханця хліба не купиш, тільки через дозвіл спеціалізованого центру. Якщо людина самостійно знайшла роботу, набіса лишні бюрократичні перепони, бумажки -дозволи ? А що б клерки показали, що недаремно хліб їдять...
Анатоль_ Показати IP 31 Січня 2015 21:46
Хочу собі таку пенсію як в Європі! Хочу, що б в мене була двоповерхова вілла з басейном та Мерседес! Хочу на відпочинок літати у Таїланд!
123 до Анатоль_ Показати IP 1 Лютого 2015 06:03
Для того,чтобы все это было,надо работать ,работать и еще раз работать,а не только хотеть.
Colonel до 123 Показати IP 1 Лютого 2015 13:00
коментар було видалено
Ліля Показати IP 31 Січня 2015 22:23
Такі Закони !!! Чому пенсіонери і зарплату і пенсію? Якщо хочуть пенсії то треба не працювати. А то і пенсія і зарплата а людям молодим немае ніде місця працевлаштуватись!!!!!!!
1234 до Ліля Показати IP 31 Січня 2015 22:29
Ну як-то нема де! А на Майдані за що стояли?! В Європу на роботу, там платять більше, і цінності демократичні. А тут вже хай виздихують останні раби-пенсіонери, щоб вільна свободолюбива юна поросль, як після Мойсеєвого 40-річного ходіння по пустелі, вернулась на оновлену землю, вільну від постсовіцьких пережитків. Якщо, звісно, її до того часу не приберуть до рук побратими з Польщі, Америки, Грузії, Литви... Перелік можна розширювати.
Анонім до 1234 Показати IP 1 Лютого 2015 11:13
Кононовичь до чого тут майдан? Мене на майданi не було, навiть не було бажання туди йти бо це нiчого не змiнило i не змiнить в нашiй країнi на краще, як сидiли баби-, дiди комсомольцi в крiслах так i сидять i будуть сидiти!
C до Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 13:09
Нічого і не зміниться, коли такі "аноніми" будуть сидіти на печі, і кіз.ти :ні*рена у вас не получиться змінити, тут місце прокляте! Чи щось типу того. Тебе не було, дружбана твого не було, бо ви ж "ясновидці", наперед знаєте, нічого не поміняється.
майдан до C Показати IP 1 Лютого 2015 14:02
А ти не кляни, бо твої слова до тебе повернуться.
пенсіонер до Ліля Показати IP 1 Лютого 2015 10:45
А ти знаєш,яка в нас пенсія за 42 роки стажу 1000 грн а комунальні 1200- я тобі віддам свою пенсію, а краще буду працювати. Це правильно?Хто зараз з молоді має чи буде мати такий стаж А ніхто,бо ви не хочете працювати, а я працюю і важко працюю, з вищою освітою, а ти там працювати не будеш. А ліки,які мені потрібні ти знаєш,вартують більше 500 грн. Невже ти думаєш ми з добра працюємо,Ми вже напрацювалися, а нужда заставляє.Діти допоможуть? Ти багато даєш своїм батькам, чи тільки береш. Вони хочуть тільки взяти. Ми їсти не маємо за що, бо без лікув не обійдеомся. Не дай Боже вам таке життя.Ти не рівняй бандитів,які мають бізнес, і пільги, і пенсії по 5-10 тисяч таких 20 проц. а решта ми голота спрацьована.
дідо Показати IP 31 Січня 2015 22:26
безробітні стоять на варшавці торгують та отримують допомогу по безробіттю.
Б/Р до дідо Показати IP 31 Січня 2015 23:44
Бажаєш собі такого "щастя"?
очі Показати IP 31 Січня 2015 23:10
на пенсіонерів зараз усіх собак можна вішати А як йому вижити, коли,наприклад, пачка уколів мілдронат коштує біля 500 грн, тобто пенсія- це дві пачки уколів У всьому винна зрадлива ВЛАДА - що долар-20, бензин- комсмічний, ЕКОНОМІКА не працює, заробітні плати - найнищі у Європі, безтолковий Премєр, некомпетентна Голова НБУ, Президент_ який думає тільки про свій Рошен, свій надприбутковий банк і свої доходи Вся ця кагорта - людей в дупі бачила. От і виживає кожен як може, та не забувайте, прийде час, і ви, шановні, будете на пенсії, якщо доживете, звичайно
Анатоль_ до очі Показати IP 1 Лютого 2015 00:26
коментар було видалено
знайка Показати IP 1 Лютого 2015 01:12
Молодим сімям треба знімати житло, оплачувати дитсадки і школи, годувати дітей, які теж хворіють часто. А багато пенсіонерів живуть самі в трикімнатних квартирах і платять копійки завдяки субсидіям. А працююча молодь має все робити -заробити на сімю, пенсії і субсидії пенсіонерам...
1234 до знайка Показати IP 1 Лютого 2015 08:31
То вважаєте, що пенсіонери за своє життя не заробили права хоч на субсидію, яку ще отримати треба, бо рідна держава дає пенсію, за яку прожити неможливо? А молодь нехай шукає щастя за бугром, якщо тут немає, для того й скакали на майданах.
рима Показати IP 1 Лютого 2015 15:33
Яка європа тут до польші не виїдеш бо президент перекрив кисень краще йжи вмирай чим маєш їхати заробити на хліб.