USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Німці навчать лучан, як грітися від телевізора

31 Травня 2010 09:20
Упродовж червня німецькі бізнесмени експонуватимуть у Луцьку унікальну виставку енергозберігаючих технологій.

Про це повідомляє Департамент інформаційної політики Луцької міськради.

Німецьке товариство технічного співробітництва (GTZ) під егідою Федерального Міністерства Німеччини із захисту навколишнього середовища (BMU) спільно з Луцькою міською радою та за сприяння ініціативи проекту «Пасивний дім» експонуватимуть у Луцьку виставку «Енергозберігаючі технології. Пасивний дім».

Мобільна виставка пропонує унікальний інформаційний матеріал про інноваційну технологію енергозберігаючого будівництва «Пасивний дім».

Окрім інформаційних стендів із детальним описом технології будівництва, на виставці будуть представлені деякі експонати з макетами стін пасивного будинку, оригінальна вентиляційна техніка з рекуперацією тепла.

Також німці ознайомлять волинян із прикладами реалізованих проектів різноманітного цільового призначення.

Усі зацікавлені зможуть поспілкуватися з німецькими фахівцями, задати їм запитання.

Як повідомили в міськраді, відкриття виставки планують на перше червня о 10:00 у приміщенні Палацу культури міста Луцька. Діятиме з 1 по 30 червня 2010 року. Вхід вільний.

Довідково:

Програма «Пасивний дім» розроблена екологічними будівельниками Німеччини. «Пасивним домом» або ж будинком можна назвати будівлю, яка має енергоспоживання нижче 15 кВт на квадратний метр. Система центрального опалювання в такому будинку відсутня, будинок «пасивно» утилізує тепло внутрішніх джерел.

Щоб будинок міг називатися «пасивним», його конструкція має забезпечувати збереження тепла в приміщенні завдяки герметичності будівлі, наявності примусової вентиляції з теплообмінником і високому теплозахисту вікон.

Концепція «пасивного будинку» базується на збереженні безкоштовної теплової енергії дома завдяки будівельним елементам із високою теплоізоляцією і герметичністю. Адже у кожному будинку тепло виходить не тільки від батарей, але і виділяється під час роботи електроприладів, а також продукується самими мешканцями.

Оскільки будь-яка технологія стає дешевшою пропорційно її комерціалізації і впровадженню у масове виробництво, ціна таких будинків уже дорівнює цінам на звичайні. Додаткові витрати на будівництво пасивного будинку окупаються через шість років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus