USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Прорвало трубу – дзвони до мерії

13 Вересня 2011 09:41
Лучани все частіше звертаються за поміччю в побутових справах до групу оперативного реагування Луцького міськвиконкому за телефоном «15-80» - із 9 серпня по 8 вересня до служби подзвонили і звернулися за допомогою майже 1800 лучан.
Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міськради.

За словами начальника відділу звернень громадян Лариси Карп’як, найбільше нарікань (583, або 32,4 %) було на діяльність ДКП «Луцьктепло». Зокрема, 565 дзвінків щодо налагодження гарячого водопостачання, 4 звернення про відсутність гарячої води у зв’язку з заміною сантехнічного обладнання в квартирах, 2 звернення про затоплення підвальних приміщень, 3 щодо затоплення квартир сусідами, 5 повідомлень надійшло через пориви труб гарячого водопостачання, 4 звернення про проведення благоустрою після заміни мереж на вул. Ковельській, 6.

На контролі через неналежну температуру подачі гарячої води залишилися звернення мешканців проспекті Соборності, 32б/62, 33/33, вулиці 8-го Березня, 33/140, вулиці Декабристів, 31/50. Через порив тепломережі на території ринку біля готелю «Лучеськ» більше двох тижнів відсутня гаряча вода в будинку № 50, що на вул. Московській.

101 звернення стосувались діяльності ДКП «Луцькводоканал». Зокрема, 59 звернень щодо відновлення водопостачання після поривів водопроводів, 36 - щодо ліквідації наслідків затоплення зовнішньої каналізації, 2 звернення про затоплення підвалів через пориви мереж холодного водопостачання. І ще 2 - щодо проведення благоустрою території після виконання ремонтних робіт по заміні водопроводів.

Всі заявки виконані, - переконують у міськраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Еуе Показати IP 13 Вересня 2011 10:35
Ще треба писати скарги на неякісні товари на базарі, про дорогі речі, про "непідйомні" ціни на ліки в аптеках, і взагалі про неможливість "нормально" жити в рідній країні.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus