USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Старий ринок у Луцьку перенесуть у 2027 році?

14 Квітня 2016 17:28
Луцька міська рада просить небайдужих громадян надати свої пропозиції щодо розвитку території, на які й розміщено ринок «Центральний».

Щоправда, концепція реконструкції території, де розміщений ринок, може бути реалізована після завершення дії оренди даної земельної ділянки. А договори оренди з різними підприємцями закінчуються в різний період, найпізніше - 27 грудня 2027 року.

Про це йдеться у відповіді міської ради на петицію про перенесення старого ринку, опублікованій 12 квітня.

Так, згідно з інформацією управління земельних ресурсів на території «Центрального ринку» у Луцької міської ради земельні ділянки орендують: підприємець Пахолко Любомир Петрович (договір оренди закінчується 27.12.2027), Волинська обласна спілка споживчих товариств (договір оренди закінчується 27.08.2017), підприємець Попович Василь Іванович (договір оренди закінчується 02.05.2017), Приватна Фірма «Скорпіон-сервіс» (договір оренди закінчується 10.04.2019), Лотиш Петро Володимирович (договір оренди закінчується 27.11.2024).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Рома Показати IP 14 Квітня 2016 17:49
Романюк просто боїться робити активні дії, а ринок давно пора перенести!!!
Георгій Показати IP 14 Квітня 2016 19:50
А і не треба чекати 2027 року! Зобов'язати Романюка розробити Програму поетапної реконструкції Центрального ринку. Етапи якої мають співпадати із термінами закінчення оренди землі. Реконструкція повинна розпочатися відразу із завершенням терміну оренди першої ділянки і закінчитися через місяць після завершення оренди останньої. До розробки проектної документації необхідно приступити взавтра. Є можливість Романюку проявити себе в якості далекоглядного, мудрого керівника, а не тільки дружбана Горгута. То так званий м'ягкий варіант. А другий варіант - якщо мати мужність, бути принциповим, вболівати за місто і мати бажання - то тут роботи тої максимум на рік - півтора і пів Луцька вже буде європейським.
бе Показати IP 14 Квітня 2016 20:24
ринок залишити на завжди!)))
Ре Показати IP 14 Квітня 2016 20:45
невже така мала купівельна спроможність основної маси населення спрогнозована до 2027 року? Хай заб'ють на ті ринки і підуть в нормальні магазини. На ринку підійдіть до Адама Андрійовича і все зрозумієте про ті ринки.
123 до Ре Показати IP 14 Квітня 2016 22:00
Де ти в Луцьку знаєш нормальні магазини?
Лучанини Показати IP 14 Квітня 2016 22:16
Ми вас дуже просимо перенесіть той ( рейвах ) , історичний кавалок землі а зробили самий дорогий і брудний супермаркет, порядок робити терміново
Анонім до Лучанини Показати IP 14 Квітня 2016 22:27
А історію треба знати! Оскільки з давніх часів там був ринок.
ЛУЧАНКА Я до Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 10:37
НУ ТОЧНО НЕ ТАКИЙ....ТАМ МОЖЕ БУТИ РИНОК АЛЕ АКУРАТАНИЙ СУВЕНІРНИЙ ...ПРОУКРАЇНСЬКИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ РИНОК ДЛЯ ТУРИСТІВ...ЯК В КАРПАТАХ А НЕ СМІТНИК ...АНТИСАНІТАРІЯ...ПАРКОВКИ НУЛЬ...ЗАТОРИ...БРУД...ЗАПІСЯНИЙ І ЗАКАКАНИЙ ЗАМОК ЛЮБАРТА....хТО ПІДТРИМУЄ ПОДАЛЬШУ ТАКИЙ РОЗВИТОК...ВПЕРЕД В РУИУНІЮ ДО ЦИГАНІВ...ІТО ВАС ТАМ МАБУТЬ ТОЧНО НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ...
Я до ЛУЧАНКА Я Показати IP 6 Серпня 2017 10:51
Слухай,"лучанка"з "патріотичним" ринком,ти мобільним зв'язком користуєшся,сильно він в тебе "патріотичний"?А замок засраний,бо проводять там всякі акції і ринок тут не до чого,а навпаки,з замку йдуть гуляти по ринку...чого ви домахались до того ринку,йти в себе в дома порядок наведи краще
Яз до ЛУЧАНКА Я Показати IP 6 Серпня 2017 11:06
З якого ти села?Щоб ти знала є цигани чистіші і багатші за тебе і тобі ще далеко до Румунії...йди в секонд ломай двері і наряжайся,тільки постірати не забудь,а то смердіти будеш в тролейбусі,понаїжають тут..і виключи капс
Я до Лучанини Показати IP 6 Серпня 2017 10:53
"Ми"? В тебе роздвоєння особистості,або ще гірше,ти думаєш,що тебе багато,отакі" ви" і просять,займись собою,а не проси про те,що тобі не треба
ЛисЛис Показати IP 16 Квітня 2016 00:00
Рынок появился там в советское время...и пора бы его уже сносить...негоже истор ческую часть города так засерать...
Я до ЛисЛис Показати IP 6 Серпня 2017 10:46
99% будинків в Луцьку "советского", а ще є й Польського будівництва,давай почнемо з твого будинку і побудуєш собі наш,Український,а тоді вже все місто почнеш перебудовувати...а коли все закінчиш,от тоді візьмешся за ринок
Леді Показати IP 27 Червня 2016 16:13
Ринок зносити ні в якому разі не треба, за для нового торгового центру. Вже проходить реконструкція і ставлять нові гарні магазини. Єдине, що треба прибрати секонд
Юлія Показати IP 28 Червня 2017 14:22
Шановна редакція, могли б ви бути люб'язними вияснити чи все ж припинили свою діяльність ті підприємці, дія договору яких уже скінчилася (Волинська обласна спілка споживчих товариств (договір оренди закінчується 27.08.2017), підприємець Попович Василь Іванович (договір оренди закінчується 02.05.2017). Цікаво чи закінчиться колись той Гарлем!
Я до Юлія Показати IP 6 Серпня 2017 10:58
Займись особистим життям і тебе не будуть цікавити чужі проблеми