USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькраді з’ясовують вартість портретів Януковича

25 Грудня 2013 13:14
З’ясувати, чи насправді облрада заплатила понад 600 гривень за три портрети Віктора Януковича, хотів депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов.

Під час 55-ї сесії Луцької міської ради, що відбулася 25 грудня, депутат Андрій Осіпов озвучив запит до голови Волинської обласної ради з проханням надати відомості щодо того, хто був постачальником портретів Януковича, за заволодіння якими здійснюють кримінальні провадження щодо активістів Луцького Євромайдану.

Також він прохав надати платіжні документи, які підтверджують те, що обласна рада сплатила за портрети вказані кошти. З його слів, це допомогло б у розслідуванні корупційних дій.

Обранці луцької громади запит депутата не підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Леся Показати IP 25 Грудня 2013 13:31
Такий бред ще підтримувати? Осіпов вже не знає як піаритись!:)
111 до Леся Показати IP 25 Грудня 2013 14:11
Все вірно.Це можлива лінія захисту по справі. А ще потрібно переконатись чи на речових доказах (портретах) є інвентаризаційні номери. Також захисникам звернути увагу на інвентаризаційні акти майна облради щодо наявності в них цих портретів. Не забути якою статтею бюджету передбачалась закупівля портретів Януковича. Чому саме його, а не припустимо В.І.Леніна або Степана Бандери?
Іван до 111 Показати IP 25 Грудня 2013 16:04
Разом з тим треба взнати де поділись портрети Кравчука, Кучми і Ющенка і яку цінність мали вони. І відповідальних за їх зберігання теж під цю справу підвести. Якщо у владі маразм то його треба розвинути на всю катушку
Лесі до Леся Показати IP 26 Грудня 2013 09:51
Бредом можно назвать цену на никчемные портреты.......явно налицо отмывка денег даже в такой мелочи. а почему бы не дёрнуть " за яйка " бухгалтерию и КРУ, которая тормозит реальные платёжки, и не контролирует такие сомнительные закупки..................а ты, Леся, готова купить портрет своего любимого презика за 200грн?
Paulo Показати IP 25 Грудня 2013 14:10
Ці портрети написані маслом, і мають дуже велику історичну і політичну цінність! На кого тепер будуть молитися в облраді! Опозиція винувата, що молитви про підвищення зарплати у 2014р. не дійшли до гаранта. Пыдка3ка: Зараз в тренді української елыти портрети Путіна. Він дає гроші!!!
111 Показати IP 25 Грудня 2013 14:32
Народні депутати підключайтесь!!! Де Ваші запити?! Що це за "дуті" кримінальні провадження. Адже "нема тіла-нема діла". Де є ті портрети? Вони що вилучені в процесуальному порядку? Де славновідомі "народні адвокати" "Голєва - Катеринчук"? Чекаємо Вашої публічної допомоги!
123 Показати IP 25 Грудня 2013 14:53
Ах Леся! Яка ви загадкова! Це ж треба! Сказати не подумавши! Але спробуйте осягнути супер важке запитання!!! Попросіть допомоги у подруг. Яким законом встановлено в кожному кабінеті вішати президента??? За чиї гроші вішати? На чому і де вішати? І коли і як знімати! Бажаю успіхів Лесю!!! З наступаючими вас святами!!!
123 Показати IP 25 Грудня 2013 14:56
Мало не забув Лесю! Передайте своє натхнення міськім депутатам, які відмовились підтримати цей "брєдовий" запит. А ще запитайте їх - чим вони думають? Осіповим чи собою?
Петро до 123 Показати IP 25 Грудня 2013 15:10
Ці портрети купував в п,яному бреду Клімчук по дорозі на Шацькі озера......вранці виявилось,що в кишені нема 100 баксів....правда ж так було,шановний 123?...
123 Показати IP 25 Грудня 2013 18:10
Шановний Петре! Може воно так і було, але я до Лесі. а не до свідка подій, бо маю можливість з Клімчуком в одній машини не їздити.
Ne@dekvat Показати IP 25 Грудня 2013 22:46
Ну знаєте скільки коштує туалетна бумага...
осьці Показати IP 26 Грудня 2013 10:38
Оська, в нору - кроком руш і не калдамуть народ дурними запитами. Роби щось корисне.
БОГДАН Показати IP 26 Грудня 2013 16:15
Якби у Луцьку організували конкурс на звання найбільш брехливого,цинічного політика-популіста та демагога ,то я б це звання присудив би Андрію Осіпову.До того ж він приятель та друг злодюг братів Бондаруків.
житель дпз Показати IP 2 Січня 2014 19:34
Чиновники а поясніть нам .будьте ласкаві чому мікрорайон ДПЗ весь буквально кишить стаями бездомних собак . На зупинках просто моторошно стояти бо не відаєш чи сядеш у автобус цілий . Люди кажуть що то нам з Мамсурова собак тих випускають щоб у притулку не годувати. Прийміть міри . Бо ходити бульваром страшно вже давно