USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Мітинг: луцькі майданівці - проти покарання «викрадачів» портрета Януковича

13 Грудня 2013 08:00
Луцькі активісти закликатимуть правоохоронців не виконувати злочинних наказів і не чинити репресій щодо однієї з координаторів луцького Євромайдану, голови ВМГО «Національний Альянс» Майї Москвич.

Активісти Луцька зберуться 13 грудня о 14:00 під стінами прокуратури області.

Як повідомили у міліції, громадську діячку підозрюють у кримінальному правопорушенні, передбаченому частиною 2 статті 296 КК України (хуліганство, скоєне групою осіб), а саме пошкодження портретів Януковича. Покарання за цією статею передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Громадськість міста переконана, що підозри про скоєння злочину Майєю Москвич є безпідставними та абсурдними. До слова, портрет Януковича не належить до державних символів. Обвинувачення з боку влади можна лише розцінювати як політичні репресії щодо придушення активної діяльності тих людей, які виходять на вулиці, борються за свої права, не бояться висловити свою точку зору.

Активісти підготують звернення до працівників прокуратури області та Луцька, до працівників УМВС з вимогою припинити кримінальне провадження над координаторами Євромайдану у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
студент Показати IP 13 Грудня 2013 08:24
Гоніть цю банду на ВОЛИНІ - клімчуків, войтовичів та іншил лакеїв здичавілого режиму!
студент до студент Показати IP 13 Грудня 2013 08:35
На пари йди, без тебе розберуться! Вивчись спочатку!!!
Анонім до студент Показати IP 13 Грудня 2013 10:37
Щоб стати таким президентом, як янек ,то не треба багато вчитися.Головне два сроки відсидіти.
прокурор Показати IP 13 Грудня 2013 08:32
Хуліганство, блокування органів державної влади є злочинами, і за них потрібно відповідати, навіть якщо ти полумяна революціонерка Майя Москвич. Порядок повинен бети завжди і всюди, не дивлячись, на те, що режим Яника ненависний усім людям, його потрібно позбутися без порушень громадського порядку.
Здрасте-прокурору до прокурор Показати IP 13 Грудня 2013 09:06
А яким чином ти плануєш позбуватись режиму тобі ненависного яника без порушення громадського порядку? Зривання портрета зека не є порушенням громадського порядку!
студент до прокурор Показати IP 13 Грудня 2013 09:32
З БАНДОЮ ГОВОРЯТЬ ТІЛЬКИ МОВОЮ ЯКУ ВОНА РОЗУМІЄ!
Прокурору до прокурор Показати IP 13 Грудня 2013 10:34
Су** ви, прокурори, судді і т.д.,а скільки ви злочинів робите? Ви за їх відповідаєте?
Анонім до прокурор Показати IP 14 Грудня 2013 15:04
Третій пожиттєво!!!!
АДВОКАТ Показати IP 13 Грудня 2013 09:34
Наявність портрета в кабінеті-символ вірнопідданості,чиновницького холуйства! Кому вони вірні ?ХАМУ?
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2013 09:40
МІЛІЦІЯ ТА ПРОКУРАТУРА! НЕ ПРОДАВАЙТЕСЬ! НЕ БУДЬТЕ ПРОСТІТУШКАМИ!
Лучанину до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2013 10:30
Зап****дав. Вони вже давно продалися.
Нормальний Показати IP 13 Грудня 2013 10:26
Детки, время собирать камни...
Прокурору Показати IP 13 Грудня 2013 11:14
Москальку до суду
знаючий Показати IP 13 Грудня 2013 12:13
Майя суши сухарі
украінка Показати IP 13 Грудня 2013 16:43
Фото презилента не являється державною символікою - ми ж не в туркменіі .Банду геть !!!
Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 19:38
Банду геть !