USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На території закинутого військового містечка у Луцьку ріжуть дерева

6 Лютого 2016 21:00
Більше десятка дерев зрізали в районі Привокзального, де розташоване закинуте військове містечко № 51, загальною площею 10,35 гектара. Про те, що невідомі люди проводять рубку інформували свідомі лучани.

Прибувши на місце, репортер Інформаційного агентства Волинські Новини побачив, що таки дійсно бензопили гудуть на повну.

Пройшовшись територією, помітили, що рубку ведуть в різних місцях, здебільшого під пилку йдуть великі дерева.

Працівники не змогли пояснити, на яких підставах вони тут працюють.

«Я простий робочим, мене найняли, щоб я різав дерева. За це платять гроші, я і роблю свою справу», - сказав один із чоловіків.

Втім, після розмови він повернувся й попросив зачекати півгодини, мовляв, «приїде начальство».

За трішки часу з'явився чоловік, який був агресивно налаштований та погрожував викликати поліцію, мовляв, вчинено незаконне проникнення на територію.

На таку пропозицію репортер погодився, аби з’ясувати, на якій підставі невідомі люди зрізують дерева. Зауважимо, що вхід на територію був вільним, жодних знаків про обмеження доступу не було.

Чоловік представився працівником квартирно-експлуатаційного відділення Володимира-Волинського управління Збройних Сил України Миколою Євгеновичем.

Він пояснив, що тут немає сторонніх людей, а дерева зрізують, бо ті руйнують будівлі.

«Ми проводимо аварійно-санітарну рубку, бо дерева просто повилазили на будівлі й руйнують їх. Можете подивитися, що до цього процесу ми підходимо розумно, адже зрізуємо лише дерева, які погнили й ті, які руйнують будівлі», - запевнив чоловік.

Із приводу того, чи є у них дозвіл від екологів на рубку дерев відмовився пояснювати та рекомендував звернутися з інформаційним запитом.

Потому Микола Євгенович провів територією та показав, які дерева зрізують.

Куди піде уся деревина, сказав, що для військових як дрова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
голові Показати IP 6 Лютого 2016 21:20
палиця ти де ??????
Анонім до голові Показати IP 7 Лютого 2016 10:49
А при чому тут Палиця? Територія військового містечка підпорядкована МЗС!
Я Показати IP 6 Лютого 2016 22:05
Я вже на ділянці. А ти запізнився. Я тут побудую нову школу або дитячий садок або спортзальчик.
))) до Я Показати IP 7 Лютого 2016 00:29
Хоч один бізнесмен побудував школу садок чи щось коли від цього немав прибутку чи вигоди
Читач Показати IP 7 Лютого 2016 00:13
Щось у Луцьку взагалі жах робиться з деревами... ріжуть як з переляку
Анонім до Читач Показати IP 7 Лютого 2016 07:16
А дихати нащо?! Скоро і на повітря введуть податок. Це все робиться від низькоі свідомості, скоріше від низькості. Не розуміють, що також живуть тут, живуть іх діти і внуки!!
Patrik до Читач Показати IP 7 Лютого 2016 10:22
Це тільки початок... Багато заможних лучан змінили опалювальні газові котли на твердопаливні... Уявити страшно той стан, якби всі волиняни опалювали своі помешкання дровами... Судячи із того, що відбувається вже зараз, через декілька років багата на ліси Волинь має шанс перетворитися на пустелю пеньків.
сусідка до Patrik Показати IP 7 Лютого 2016 12:16
Перехід на твердопаливні котли підтримує сам Гунчик. Він не уявляє, що те дерево росте роками, а згорає за кілька днів у котлі, а край доріг узлісся та підлісок у лісі потрібен для росту основних порід.
полішук Показати IP 7 Лютого 2016 09:18
а ще можна було б навіть віддати оті всі будівлі людям під житло!
лучанка Показати IP 7 Лютого 2016 10:17
Ріж, будуй ... у місті повна анархія . При владі міський комітет комсомолу по балаганах
Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 10:51
На деревах гніздяться ворони які засирають місто та розносять заразу.Всі старі дерева треба різати,Дрова в АТО
Крук до Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 12:42
Тебе чимось заразили мабуть?
до лучанки Показати IP 7 Лютого 2016 12:57
а ти випадково не секретар того"комітету"? -от би ще тобі і мером стати!!!знесла би все що побудували до тебе і для тебе!!! а найкраща зброя від " анархіі-"-вдосталь горілки .сала і "тьолок"!!!!
ха-ха до аноніма Показати IP 7 Лютого 2016 13:00
що ворона в дупу клюнула???
Тарас Чурило Показати IP 7 Лютого 2016 21:50
Вони просто псують прибудинкові території
Бум Показати IP 8 Лютого 2016 15:17
Друзі,потрібно тільки відірвати упу від клавіатури і сходити подивитись на цю "прибудинкову територію".Непрохідні хащі майже в центрі міста,великі кучі сміття з наркоманським начинням і пляшками,відкриті казарми з безхатьками. Якщо і взялись за чистку території-то що поганого в цьому? Яби правильно робили і з головою.
ха-ха до чурило?? Показати IP 8 Лютого 2016 17:23
хто псуе прибудинкові територіі)))) ! ворони? ти що куриш?