USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку може запрацювати цивільний аеропорт

24 Лютого 2016 16:21
Облдержадміністрація займається питанням організації аукціону з продажу земельної ділянки військового аеродрому, що у Луцьку, - повідомляють у міськраді.

Про це під час 4 сесії Луцької міськради 24 лютого розповів перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Депутат фракції «УКРОП» Олександр Кравченко (на фото) поцікавився в посадовця, чи втілюватимуть в життя ідею, яку озвучували ще декілька років тому – створення на базі військово-цивільного аеродрому у Луцьку хабу між Азією та Європою.

Тарас Яковлев повідомив, що вже є дозвіл Міністерства оборони про спільне використання аеропорту в цивільних та військових цілях. Нині облдержадміністрація займається питанням організації аукціону з продажу земельної ділянки для будівництва терміналу та обладнання цивільного аеропорту.

Швидше за все, буде йтися про пасажирські перевезення. Посадовець зазначив, що довго тривало вирішення питання з відведення земельної ділянки під аеропортом, але справа зрушила з мертвої точки.

ЧИТАТИ ЩЕ: КОЛЕСО ІСТОРІЇ: КУДИ ЛІТАЛИ З ЛУЦЬКОГО АЕРОПОРТУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
СВС Показати IP 24 Лютого 2016 16:34
Не смешите мои тапочки........................
Лучанка до СВС Показати IP 24 Лютого 2016 17:03
100% )))
123 до СВС Показати IP 24 Лютого 2016 18:27
Якщо спільне використання - то про який продаж землі йдеться - максимум оренда.. і то..
Хрен собачий до СВС Показати IP 24 Лютого 2016 20:15
А що?..Твої дзюраві лапті такі смішні?.. А аеропорт в Луцьку має бути. Волинська область прикордонна з сябрами і поляками. Думаю багато заробітчан та звичайних туристів літало би з Луцька, чим пертися в Бориспіль, чи хоч би у Львів. У приблизно такому ж по величині Херсоні, як Луцьк, є свій аеропорт, а на Волині яка межує з Білорусью та Польщею немає. Я через два місяці маю летіти з ЕС в Україну, та постійно переймаюся думкою, хоч би встигнути на потяг Київ-Ковель, який відправляється з Києва в 21.46, а мій літак прилітає в бориспіль в 20.05. Поки пройти таможню, отримати багаж, якраз залишається мінімум часу, щоб з Борисполя доїхати на ЖДвокзал та встигнути на потяг до Луцька. А якщо би в нас був аеропорт, я б цим не переймався і краще доплатив би ціну авіаквитка до Луцька, чим пертися на Київ, а потім переживати чим добратися до Луцька. :)
Дмитро Показати IP 24 Лютого 2016 16:40
а хто літати буде? чиновники за наші гроші?
рим Показати IP 24 Лютого 2016 17:32
пешеходный переход не могем, но летать на лайнерах будем
??? Показати IP 24 Лютого 2016 17:46
місто повинне розвиватись і кількість населення також буде збільшуватись і аеропорт повинен бути!
Анонім до ??? Показати IP 24 Лютого 2016 23:54
Не треба нічого збільшувати, меньше народа - більше кіслорода!
лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 18:06
На завершення цього проекту Романюку потрібно ще не меньше трьох каденцій,(в чому я також сумніваюсь),а підбріхувачем відповідно повинен бути_Яковлєв.В усіх напрямках в нього це виходить класно.Настоящий ж*д.Ж*ди без брехні,це не ж*ди.
Оптиміст Показати IP 24 Лютого 2016 18:21
Ну, не треба бути таким песимістом. Якщо над Парижем фанера пролітає, то чого над Жидичином ДСП не може пролетіти!
санчо Показати IP 24 Лютого 2016 19:41
прямі рейси китай варшавка
Сусід Показати IP 24 Лютого 2016 21:07
Аеропорти Львова, Рівного, Франківська і навіть Любліна переповнені. Вирішили розвантажити пасажиропотік і побудувати ще в Луцьку "прибуткову" структуру? Тоді давайте здам наступну перспективну тему-цивільний флот. Проффесіонали, мля!! Ви спочатку з міським транспортом, з тролейбусами розберіться, до банкрутства ЛПЕ довели, а в же потім будете про небо мріяти.
правда до Сусід Показати IP 24 Лютого 2016 21:47
Який аеропорт? Ви про що? Байцим його років 10 пробивав і нічого не вийшло. Військовий аеродром потрібний для захисту держави.
лучанин Показати IP 25 Лютого 2016 09:33
Луцьк - Женева? ЩОДЕННІ РЕЙСИ!
111до анонім Показати IP 25 Лютого 2016 16:23
"кіслород" в Луцьку почне зростати якщо обласний центр перенести в Ковель або в Ківерці . а ще краще в Рівне! і аеропорт вже існує і населення побільше і "кіслорода " вистачає
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 17:20
У нас багато людей з міста літає відпочивати. Молодці , що так вирішили!!!!
ВОВК Показати IP 25 Лютого 2016 17:35
Луцьк - Вашингтон почалась реїстрація. Туда на кукурузніку назад на Боїнгу. Лапті і торби залишати біля буфету. Кози і собаки по 1 штуці на рило в салон.