USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

У Луцьку п'яний водій ВАЗу протаранив BMW

14 Березня 2016 20:58
У Луцьку сталася аварія, під час якої легковики зіткнулися лоб в лоб.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань.

ДТП трапилася 14 березня на кільці, що сполучає проспекти Відродження і Молоді. Автомобіль “БМВ” рухався у проспектом Відродженням в бік готелю “Лучеськ”. Водночас водій “Жигулів” вирішив звернути на Молоді і не розрахував траєкторію руху машини.

В результаті зіткнення серйозно пошкоджені автомобілі. Водії відмовилися від госпіталізації.

Зі слів очевидців, чоловік, який кермував “Жигулями”, був напідпитку. Разом з патрульними він поїхав на перевірку стану алкогольного сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Олег Показати IP 14 Березня 2016 23:24
Пяний дебіл...
Валєра Показати IP 14 Березня 2016 23:48
А уявіть дорогі лучани, якби він в такому стані збив пішоходів....?
Тьотя Таня Показати IP 14 Березня 2016 23:49
Це мєнт колишній
Іван Показати IP 14 Березня 2016 23:54
лоб в лоб зіткнення не було! Це полудурка синього заліпило, і при повороті на ліво він зустрічну не побачив... мудило....
Лучанин Показати IP 15 Березня 2016 00:45
Це СТУКАН.... Алкаш на 5 Ваз
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 07:02
Як задрали вже колишні менти за кермом
лор Показати IP 15 Березня 2016 08:38
а чого так хутко зняли номера з БМВ
Rem до лор Показати IP 15 Березня 2016 11:44
Номера з БМВ відірвались в момент зіткнення і лежали на асфальті неподалік
7777 Показати IP 15 Березня 2016 10:38
Бо на польськіх номерах
Саша до 7777 Показати IP 15 Березня 2016 12:49
Номер відірірвало при зіткненні. .. він лежав попереду біля радіаторних решіток які теж вирвало... і взагалі яка різниця на якій реєстрації авто?
Антон Показати IP 15 Березня 2016 13:05
Вже подрєшали що не він був за кермом.... отака нова поліція... нас береже Дурдом веселка
поляк Показати IP 15 Березня 2016 19:20
та полюбе шо жигуль на польських номерах. я сам лічно його заганяв. а номера перецепили на старі українські бляхи, бо лівак. беха не польська, а на литовських номерах. я тож її загоняв.))
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 21:05
Ти що неможеш розрізнити польських номерів від литовський? Як що ти там був?
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 21:09
Ага прицепили номера на жигу і пом'яли ій об беху .
коля Показати IP 16 Березня 2016 12:35
поліщуки, яка різниця який там номер? хоч штату вашингтон, що для вам особисто це змінює?