USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку власника магазину позбавили ліцензії

7 Грудня 2013 13:52
У власника магазину, де вночі продавали спритне, забрали ліцензіюна право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, - повідомили у СЗГ УМВС Україниу Волинській області.

На роботу магазину неодноразово нарікали місцеві жителі. Мовляв, пропри те, що Луцька міська рада заборонила продаж алкогольних напоїв після 22-ї години, спиртне тут можна було придбати у будь-який час доби. Більше того – продавали його навіть неповнолітнім.

Тому з метою попередження пияцтва та тютюнопаління серед молоді, виявлення фактів порушення правил торгівлі, а саме продажу алкогольних напоїв, а також реалізації спиртного після 22:00 працівники кримінальної міліції у справах дітей та дільничні інспектори міліції Луцького МВ УМВС України у Волинській області спільно зі службою у справах дітей, управління розвитку підприємництва та реклами і муніципальної міліції Луцької міської ради провели комплекс заходів, спрямованих на перевірку діяльності торгових об’єктів та розважальних закладів обласного центру.

Під час перевірки з’ясувалося, що працівники магазину дійсно порушують правила торгівлі. Таким чином на продавця склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Окрім того, направили подання до Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Волинській області для застосування фінансових санкцій до підприємця, який здійснює роздрібну торгівлю.

Тож за факт продажу слабоалкогольного напою та тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, власник заплатив 6800 гривень. Крім цього, у підприємця анулювали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
1238 Показати IP 7 Грудня 2013 14:16
Знову новина ніяка. Прізвища - нема Адреси - нема Назви магазину - нема.
007 до 1238 Показати IP 7 Грудня 2013 15:00
Це, певно, там- там і Сільпо. Чи таким можна продавати і ліцензії ніхто не позбавить. А справді, давайте прізвища перевіряючих. Хай люди знають робінгудів.
Сергій Осійчук до 1238 Показати IP 8 Грудня 2013 11:50
погоджуюсь і підтримую.
Остап Показати IP 7 Грудня 2013 15:05
ШАновні пани міліціонери та шановні пани журналісти вибачайте що роблю за вас вашу роботу та всеж... ось ви нещодавно писали що міська рада заборонила!!! продаж спиртного з 01.12 по 15.12 на центральних вулицях Ви взагалі перевіряєте свої матеріали??? я перевірив в ЦУМІ продають на театральному продають ЩО ЗАБОРОНИЛИ?????
поліщук до Остап Показати IP 7 Грудня 2013 15:50
А ви ще на години подивіться, в які заборонена продажа..
Остапові до Остап Показати IP 7 Грудня 2013 16:12
заборонено на період з 05.12.2013 по 15.12.2013 з 18.00 год. до 08.00 год. продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв
Остап до Остапові Показати IP 7 Грудня 2013 17:08
САМЕ ТАК Я ВЧОРА БУВ В СІЛЬПО І КУПУВАВ ПИВО ПОКАЗАТИ ЧЕК?????
Дід Свирид до Остап Показати IP 7 Грудня 2013 17:14
Покажи!!! То все твоя ..здьож.Особисто хтів взяти собі чікуньку в сільпові,то там даже тойво отдєл лєнтою червоною обпутаний,і об’явлєнія висять.
Остап до Дід Свирид Показати IP 7 Грудня 2013 17:16
Нажаль викинув :( сьогодні ще раз піду ..... але вчора я точно був і вже не 17 було....
Дід Свирид до Остап Показати IP 7 Грудня 2013 17:16
...і якшо ти купив безалкогольне пиво,то то не всчьот,таке пиво можна купляти,і даже столове вино.
111 Показати IP 7 Грудня 2013 19:53
Я ще пропоную забрати ліцензію у власника магазину " Вишенька," він теж цілу ніч продає спиртне і теж неповнолітнім .
222 до 111 Показати IP 7 Грудня 2013 23:07
Шановна Тетяна, я погоджуюсь з Вами на всі 100%!!!