USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку зіткнулися Skoda і Ford

3 Листопада 2016 15:02
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 3 листопада, по проспекту Відродження у Луцьку. Зіткнулися автомобілі Skoda та Ford Connect.

Як повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця луцьких поліцейських Ольга Бузулук, постраждалих в результаті ДТП немає,

З її слів, автомобіль Ford, виїжджаючи з другорядної дороги, не надав перевагу в русі автомобілю Skoda Superb, внаслідок чого відбулося зіткнення. Автівки зазнали механічних ушкоджень, ніхто з людей не постраждав.
На водія «Форда» патрульні полійцейські склали протокол за статтею 124 (пошкодження транспортних засобів).

Відео з місця ДТП розмістив на «Луцькій дошці» користувач kushmiruk:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Shkrogal Показати IP 3 Листопада 2016 18:05
https://www.youtube.com/watch?v=oMLx0PVtCVg&feature Від потерпілого відео!
Але Показати IP 3 Листопада 2016 20:35
Водій форда безперечно винуватець. Але я б на місці копів склав ще протокол на водія шкоди, який явно не 60 їхав по місту.
перехожий Показати IP 3 Листопада 2016 22:54
Після пішиходного переходубули швидкість 120 км/год
АУДІ до перехожий Показати IP 4 Листопада 2016 10:02
Там 140 було, видно неозброєним оком! Про яку швидкість руху можна говорити через скло відеореєстратора????
Лесик Показати IP 3 Листопада 2016 23:30
По місту заборонено їхати швидко, в зв`язку з цим сталося це ДТП.
Да Показати IP 4 Листопада 2016 13:16
Молодець водій Шкоди що виклав доказ проти себе самого. Експертиза еелментарно встановить швидкість і якщо вона більше ніж 60 км/год (допуск до 70) то водій Шкоди автоматично стає винувтим в скоєнні цього ДТП, т.я. водій, який повертав, в свої розрахунки брав відсутність ТЗ з швидкістю до межи дозволеного. Тобто якби швідкість була 60 км/год і менше, то Шкода просто б не всигла доїхати до цього перехрестя. В такому випадку вина з водія Форда повинна бути знята 100%. Діло за експертами.
Ігор Показати IP 4 Листопада 2016 15:03
Перевищення швидкості 100%. Над відео "попрацювали"(відсутній показник швидкості і звук)
Oleg Показати IP 6 Листопада 2016 13:22
Елементарно порахувати на відео порядок перемикання швидкостей.... Там явне перевищення, і однозначно має бути складений протокол на водія шкоди, за перевищення швидкісного режиму у межах міста, чим спричинив ДТП з пошкодженням ТЗ!